راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

دوستان این مانیتور یا بهتره بگم TV واقعا عالیه.با توجه به ویژگیها و قیمتی که داره فوق العادس.
ماديران - X.Vision LE-22A02 - مشخصات، بررسي و خريد

دوست خوبم به هیچ وجه سراغش نرو که برخلاف مشخصاتش روی کاغذ...واقعیتش یه چیز دیگست! یعنی خوب نیست... با این بودجه یدونه. مانیتور W2261vp برداری خیلی بیشتر برد میکنی... یا اگه بتونی BX2285 رو برداری که هنوز بهتره...!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

به نظر من اگر ال جی 2261 موجود باشه برای کنسول و pc ایده آل هست
سامسونگ 23720 پلاس هم عالی هست
خودم دارم و بازی هم میکنم تاXbox
البته مدلهای جدید هم زیاد اومده که ضرر نداره بررسی کنید

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

بالاخره asus ml248h رو گرفتم... واقعا کیفیتش حرف نداره. من خودم قبلا lcd lg 2261vp داشتم. فکر نمیکردم کیفیتش فرق چندانی با این داشته باشه ولی وقتی کیفیتش رو دیدم اینطوری شدم:8-|

اینم یه عکس از خود مانیتور:

15554574468711578695.jpg

چون با موبایل گرفتم کیفیتش کم شد... اگه کسی خواست تا 500 تومن هزینه کنه به نظرم بهترین انتخابه.:x

مباركه داداش. چند گرفتي؟ از چه لحاظ از مانيتور قبليت بهتره؟

ممنون.:x 470 گرفتم. از همه لحاظ خوبه به جز یک مورد که الان میگم:

1- از نظر ظاهری خیلی بهتره از قبلیه هست.( خوشگلترین مانیتوری که دیدم:d)
2- رنگ ها رو خیلی بهتر نشون میده.من از دیروز هرچی به دسکتاپ نگاه میکنم سیر نمیشم:d از بس که رنگا رو زیبا نشون میده.
3- دکمه هاش لمسیه و خیلی راحت میتونی تنظیماتشو عوض کنی. مانیتور قبلیم دکمه هاش پشتش بود و باید فشار میدادی که کل مانیتور تکون میخورد.:d
4- کمترین میزان مصرف برق رو بین مانیتورها داره.( البته مقام دوم )
5- *****های خیلی باکیفیتی داره. مثلا وقتی فیلم نگاه میکنی اگه بزنی teater mode کیفیت فیلمو خیلی بالا میبره... و همینطور night mode و game mode و چندتا دیگه. مانیتورهای دیگه هم این *****ها رو دارن ولی مال این خیلی باکیفیت تر از قبلیه.
6- و اینکه چشم رو نمیسوزونه... قبلیه هم چشم رو نمیسوزوند ولی چند نفر از بچه ها گفته بودن که مانیتورهای asus چشم رو اذیت میکنه ولی تکذیبش میکنم.:d

تنهاترین عیبش اینکه:
پشتش فقط یه ورودی hdmi و یدونه ورودی vga داره... اگه دوتا ورودی hdmi یا یدونه ورودی dvi داشت دیگه به هیچ وجه نمیشد ازش اشکالی گرفت.

بالاخره asus ml248h رو گرفتم... واقعا کیفیتش حرف نداره. من خودم قبلا lcd lg 2261vp داشتم. فکر نمیکردم کیفیتش فرق چندانی با این داشته باشه ولی وقتی کیفیتش رو دیدم اینطوری شدم:8-|

اینم یه عکس از خود مانیتور:

15554574468711578695.jpg

چون با موبایل گرفتم کیفیتش کم شد... اگه کسی خواست تا 500 تومن هزینه کنه به نظرم بهترین انتخابه.:x

به به مبارکه اومدی اهر میریم پیتزا سهند که شیرینیشی و پرداخت کنی:d:-*

با سلام خدمت اساتید
یک مانیتور که ورودی HDMI داشته باشه و صدا
با قیمت 200-250 برای XBOX چی پیشنهاد می کنید دوستان؟!
ونظرتون را جع به 2260 lg , سام سونگ 22a360 چیه؟
ممنون میشم کسی اطلاعات داره من را اهنمایی کنه.

سلام منم یه مونیتور می خوام حداکثر 300 تومن / فول اچ دی باشه / ورودی hdmi داشته باشه + اگه دو تا باشن عالیه /

برای x360 و بلوری پلیر می خوام.

این LG M2262A چجوریه ؟ خوب هستش ؟ کسی نداره ؟ قیمت چی؟

سلام دوستان
من یک مانیتور میخوام در حد 300 تومن برایه فقط بازی (کنسول 360 وps3) بهترین انتخاب به نظرتون چی میتونه باشه من خودم یه مانیتور گرفتم چند ماه پیش به اسمه bx2285 plus از برند سامسونگ 300 تومن ازشم خیلی راضیم میخوام یدونه دیگه بگیرم مخصوص فقط کنسول چی پیشنهاد میکنید.
کسی قیمت دقیق این مدل داره bx2285 plus

سلام دوستان. من یه 2 3 ساعتی هست دارم تاپیک ها و پست های مربوط به خرید مانیتور رو میخونم. به این نتیجه رسیدم asus ml248h از همه بهتره تقریبا. (برای xbox360 - فقط برای بازی)
حالا یه سوال: این مانیتور خروجی صدا داره واسه اسپیکر ( نه هدفون) ؟؟؟؟
من فقط میخوام مانیتور خروجی صدای قوی و خوب داشته باشه که بتونم به 2 تا اسپیکر قوی وصل کنم.
میگن خروجی صدا خوب میخوای فقط سامسونگ. حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

بین asus ml248h و Samsung BX2485 plus کدوم ؟
قیمت مهم نیست !!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوستانی که اینجا مانیتورهای bx2485 و px 23730 رو دارن خروجی صداشون چطوره خوبه با کیفیته هست یا نه؟و دوم ایین که من این دو مدل رو برای pc و کنسول میخوام کدوم رو پیشنهاد میکنید در ضمن فیلمهای hd هم زیاد میبینم این رو هم در نظر داشته باشید

دوستانی که اینجا مانیتورهای bx2485 و px 23730 رو دارن خروجی صداشون چطوره خوبه با کیفیته هست یا نه؟و دوم ایین که من این دو مدل رو برای pc و کنسول میخوام کدوم رو پیشنهاد میکنید در ضمن فیلمهای hd هم زیاد میبینم این رو هم در نظر داشته باشید
یعنی کسی نبود که بتونه سوال من رو جواب بده؟

یعنی کسی نبود که بتونه سوال من رو جواب بده؟

دوست عزیز با عرض معذرت بخاطر تاخیر... ندیدم سوالتون رو...

ببین دوست خوبم هردو مانیتوری که در نظر داری عالی هستن... اما اون مدل PX720 اگه بتونی پیدا کنی که بعید می دونم هنوز مانیتور بهتریه نسبت به BX ... اما BX هم خداییش خیلی مانیتور خوبیه... تنها تفاوتشون توی تعداد ورودیه HDMI هست... و اینکه PX هنوز توی نمایش رنگهای RGB یه کوچولو برتره...

درضمن... هردو خروجی صدای نسبتا خوبی دارن... اما نه حرفه ای...

Sent from my Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or