راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام.دوستان مانیتور من LG 2261VP هست و من باهاش یه مشکلی دارم!وقتی مانیتور و 360 روشن باشن اگه مانیتور رو خاموش کنم وقتی که باز روشنش کنم 360 خود به خود Restart میشه!اگه بین 360 و PC هم سوئیچ کنم باز همین اتفاق میافته! مشکل از چیه؟! ممنون

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,079
نام
محمد امین
سلام.دوستان مانیتور من LG 2261VP هست و من باهاش یه مشکلی دارم!وقتی مانیتور و 360 روشن باشن اگه مانیتور رو خاموش کنم وقتی که باز روشنش کنم 360 خود به خود Restart میشه!اگه بین 360 و PC هم سوئیچ کنم باز همین اتفاق میافته! مشکل از چیه؟! ممنون

نباید اینجوری باشه.. حتما مشکل پیدا کرده ببر نمایندگی

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
سلام دوستان یه lcd بهم معرفی کنید برای xbox میخوام واسه گیم نت 26 باشه کمترین قیمت چند درمیاد کیفیت هم خوب باشه؟

به نظر شما واسه گیم نت ایکس باکس اسلیم خوبه یا فت ؟ من خودم قبلا گیم نت داشتم 360 فت بود حالا نظر شما رو میخوام

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,079
نام
محمد امین
سلام دوستان یه lcd بهم معرفی کنید برای xbox میخوام واسه گیم نت 26 باشه کمترین قیمت چند درمیاد کیفیت هم خوب باشه؟

به نظر شما واسه گیم نت ایکس باکس اسلیم خوبه یا فت ؟ من خودم قبلا گیم نت داشتم 360 فت بود حالا نظر شما رو میخوام

اسلیم بهتره چون فن آوری جدیدتری داره و کمتر داغ میکنه در ضمن وای فای هم داره برای ارتباط راحتر به لایو..

TV هم به نظر من زیر 32 نگیر. الان LCD مدل CX520 یا LED مدل EX520 گزینه خوبی هست..

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
اسلیم بهتره چون فن آوری جدیدتری داره و کمتر داغ میکنه در ضمن وای فای هم داره برای ارتباط راحتر به لایو..

TV هم به نظر من زیر 32 نگیر. الان LCD مدل CX520 یا LED مدل EX520 گزینه خوبی هست..

قیمتش چنده ؟ 32 زیاد نیست ؟ من 26 میخوام چون قبلا تو گیم نت از سامسونگ 26 استفاده میکردم اما زیاد وضوح نداشت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,079
نام
محمد امین
عذر میخوام ولی این دو مدل اصلا کیفیت خوبی ندارن.

شما این ها رو داری با چی مقایسه میکنی..؟ بله این ها از سری های 7000 و 8000 سامسونگ کیفیت کمتری دارن ولی قیمت هم مهم هست..

قیمتش چنده ؟ 32 زیاد نیست ؟ من 26 میخوام چون قبلا تو گیم نت از سامسونگ 26 استفاده میکردم اما زیاد وضوح نداشت

LCD بدون گارانتی 450 تومن.. LED بدون گارانتی 750 تومن...

به نظر من اگر میخوای از 26 استفاده کنی برو سمت مانیتور ولی واقعا 26 دیگه خیلی کوچیک هست
مانیتور
LG M2794DP
P2770H

تلویزیون 27D5550 هم هست که فکر نکنم Full HD باشه..

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
شما این ها رو داری با چی مقایسه میکنی..؟ بله این ها از سری های 7000 و 8000 سامسونگ کیفیت کمتری دارن ولی قیمت هم مهم هست..
سلام .
من با چیزی مقایسشون نکردم.
فقط با هیچ قیمتی ارزش خرید ندارن.

این رو هم با بحث نمیشه معلوم کرد . بهتره کسی که قراره خرید کنه ، با چشم یه نگا بهش بندازه متوجه میشه. مگر اینکه کیفیت رو مد نظر قرار نده.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام
من یه سامسونگ p23700 دارم میخوام به Xbox وصلش کنم
فقط DVI داره این مانیتور حالا میخوام ببینم با تبدیل DVi به HDMI میشه به xbox وصلش کرد؟
قیمتش چقدره؟
برا صدا چیکار کنم؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,079
نام
محمد امین
سلام
من یه سامسونگ p23700 دارم میخوام به Xbox وصلش کنم
فقط DVI داره این مانیتور حالا میخوام ببینم با تبدیل DVi به HDMI میشه به xbox وصلش کرد؟
قیمتش چقدره؟
برا صدا چیکار کنم؟

آره باید تبدیل بگیری قیمتش هم بستگی به مدلش از 10 تومن به بالا باید باشه..
برای صدا هم اگر مانیتور خروجی 3.5 داره که راحت میتونی به اسپیکر وصل کنی ولی اگر نداره باید مبدل صدا بگیری که خیلی کم گیر میاد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر