راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
با سلام
اساتید من میخوام 40 D6960 سامسونگ بخرم ولی یه چیزی نگرانم کرده
این هرتز ( فرکانس تصویر ): 100HERTZ , انطباق تصویر: 400HERTZ , زمان پاسخ گویی به تصویر: 4 MS توی بازیها کم نمیاره ؟؟؟؟؟
وضوح تصوير: 2 MEGA PIXEL چی هست 2 مگا کم نیست یا همه ال ای دی ها اینجوری هستند ؟؟؟؟؟

اشتباه تو این قسمت مانیتور نوشتم مدیرا حذف کنند
ببخشیدیا علی

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام عزیزان
یه سول دارم

من یه مانیتور Full HD/60000 : 1
5 میلی پانیه دارم که HDMI نداره.

حالا میخاستم ببینم این 5ms اگه توی بازی مثلا فوتبال توی PC باهاش مشکلی نداشتیم
توی کنسولی مثل X360 با این 5 ms و همین بازی فوتبال مشکلی خواهیم داشت یا نه ؟

ممنون میشم لطف کنید و پاسخ بدین ..............

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
میشه من راهنمایی بکنید من یک مانیتور میخوام فقط برایه 360 میخوام کیفیتش عالی باشه مدل قیمتش اگر لطف کنید ممنون میشم
فقط یک راهنمایی کنید برایه صداش باید چکار کنم؟ کیفیت تصویر برام خیلی مهمه نمیخوام اذیت کنه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دوستان توجه کنن تمام اعدادی که می بینن دروغی هستن ممکنه یه 5 میلی از 2 میلی هم بهتر باشه برای بررسی دقیق مدل مورد نظر رو در سایت های بررسی کاملا مقایسه کنید

5 میلی ثانیه برای بازی ها کاملا کافیه فعلا lg نسبت به شرکت های دیگه اعدادش دقیق تره(مانیتور هاش برای tv سونی و پاناسونیک اعدادشون کاملا دقیق هست)

برای کنسول tv مسلما بهتره چون قدرت upscale داره همچنین تنظیمات تصویر بیشتر که به 1080p نزدیک ترش می کنه

الان ips کیفیت خیلی بالایی داره برای tv پاناسونیک فعلا استفاده کرده برای مانیتور هم lg

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
کسی نیست اینجا جواب ما رو بده ؟! :| تو 2 تاپیک پرسیدم فعلا به جواب نرسیدم :D

چیزی فکر نکنم باشه حداقل اکبند به درد بخور یه 2394 lg هست هم مانیتوره هم tv هم فوله 350 تومنه 27 هم داره 460 تومن

شاید x vision هم بتونی بگیری:d

dj-tv

کاربر سایت
Sep 18, 2011
4
دوست من فکر می کنم این دو مدل خیلی عالی باشند:--مانیتور 23 اینچ ال جی M23WAP
تو گوگل سرچ کنید پیدا می کنید.
مانیتور ال ای دی 19 اینچ ای دی ووکس 19ADVOX --من خودم ایونو گرفتم خیلی کیفیتش خوبه ازش راضیم.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام دوستان
میشه من راهنمایی بکنید من یک مانیتور میخوام فقط برایه 360 میخوام کیفیتش عالی باشه مدل قیمتش اگر لطف کنید ممنون میشم
فقط یک راهنمایی کنید برایه صداش باید چکار کنم؟ کیفیت تصویر برام خیلی مهمه نمیخوام اذیت کنه

سلام... میخواستم یه HDTV با بودجه 400 تومن بگیرم ... بهترین LCD که پیشنهاد میکنید با این قیمت برای PS3 , X360چیه ؟

واسه هردوتون بهترین انتخواب یه مانیتوره.
BX2285 Plus
318 تومن
BX2485 Plus
404 تومن

هر دو 2 تا HDMI رو دارن + یه DVI

majid_90

کاربر سایت
Sep 29, 2011
2
یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم.میخواستم بپرسم با تلوزیون hitachi 41 inch میشه kinekt بازی کرد؟لطفا جواب بدین.

---------- نوشته در 04:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

آیا برای kinekt باید tv مخصوص داشت؟یعنی باید lcd یا led باشند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر