راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

8613187

کاربر سایت
Feb 11, 2010
7
سلام

من کنسولو با چه کابلی به 2261 وصل کنم که بتونم از خروجی صدای خود ال سی دی استفده کنم

هدفون رو به پشت lcd بزنم

یه کابل که بیشتر نمی خواد

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام

من کنسولو با چه کابلی به 2261 وصل کنم که بتونم از خروجی صدای خود ال سی دی استفده کنم

هدفون رو به پشت lcd بزنم

یه کابل که بیشتر نمی خواد
شما با کابل HDMI وصل کن کنسولو به مانیتور
حالا صدا رو از خروجی مانیتور بگیر

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
پیشنهاد می‌کنم دنبالش نگردی:D
من ۱ هفته هست کل بازار تهران رو زیرو رو کردم دیگه آثری ازش نیست
خود منم دنبال یه جایگزین هستم برای ۲۷۷۰

می‌خواستم دوستان درباره ASUS VK266H نظر بدن که آیا کسی‌ این مدل رو تو کنسول تست کرده؟

http://event.asus.com/LCD/VK266H/

2770 بهتره ولي حيف نيست 2794 چرا نميگيريد هم از vk266 هم از2770 امتحانشم پس داده

آقا آخرین قیمت XL2370 رو کسی داره بزاره و الان تو تهران جایی هست که این مانیتور رو موجود داشته باشن؟؟
بعد به جز سامسونگ برند ASUS هم خوبه تو مانیتور...؟؟

xl2370 و 2770 حرف ندارن بعد من نميدونم دليلش چيه اين سام سرويس نمياره چرا نيست خيلي ضعيف عمل ميكنه گير داده به اين مدلاي 20 اينچي dvi خور

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
ما به هزار زور و انتی ف.ی.ل.ت.ر. و سلام و صلوات تونستیم بالاخره بعد از رسیدن به سایت یوتوب پیش نمایش این مانیتور سامسونگه2770 رو دانلود و ببینیم .
واقعا که محشر بود (توی ویدئو البته،من خودم که تا از نزدیک نبینم چشمم آب نمی خوره)
کسی نگرفته(منظورم سام سرویس نیورد که دوستان بگیرند و نظرشونو بگن:biggrin1:)

آقا الحق که سامسونگ سنگ تموم گذاشته بود توی این مدل(دست کمی از LED نداشت)

قیمتش تو چه رنجیه؟؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
مانيتور

با درود
ميخواستم ببينم يه مانيتور خوب براي xbox بين قيمت 220 تا 300 چي بگيرم؟ 20 21 اينچ. سامسونگ باشه بهتره ممنون.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
با درود
ميخواستم ببينم يه مانيتور خوب براي xbox بين قيمت 220 تا 300 چي بگيرم؟ 20 21 اينچ. سامسونگ باشه بهتره ممنون.
سامسونگ رو نمیدونم ولی LGمانیتور W2261VPعالیه مخصوصا برای کنسول.
البته سامسونگ یه مانیتور فوق العاده داره که دورو بر 350تومن هست و اونم عالیه ولی خیلی کم پیداست.

• Like
Reactions: aliatlas

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
سلام دوستان

من با LCD 42 بازیمیکنم تو لایو تا میام از این ور اون ورو ببینم مردم البته 3 سالکه cod بازی میکنم آدتیدم... . در صدد بر اومدم که مانیتور بگیرم به هر کی میگم میگه samsung 2370 led ولی از دوستم که نماینگیش بود asus ms رو پیشنهاد کرد ...

پولش مهم نیست فقط پیشنهاد کنید :biggrin1:

ممنون :biggrin1:

MiladX

کاربر سایت
Jun 5, 2010
2
سلام دوستان من مدتیه که مانیتور lg 2261vp رو گرفتم و وصل کردم به PC و هیچ مشکلی هم ندارم.
مشکلم از جایی شروع شد که می خواستم XBOX رو با کابل HDMI وصل کنم به مانیتور که تصویر نمی داد. یعنی وقتی سوئیچ می کنم رو HDMI میره حالت Power Saving.
البته XBOX رو با همون کابل به LCD TV SAMSUNG وصل می کنم مشکلی ندارم.
جالب اینجاست که لپ تاپم رو با همون کابل به مانیتور LG وصل می کنم تصویر میده و مشکلی نداره.
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سامسونگ رو نمیدونم ولی LGمانیتور W2261VPعالیه مخصوصا برای کنسول.
البته سامسونگ یه مانیتور فوق العاده داره که دورو بر 350تومن هست و اونم عالیه ولی خیلی کم پیداست.
lمن 2261 دارم و باید بگم این LCD واسه XBNOX خوب نیست چون تو من تو بازی GTA باهاش مشکل دارم سایه ها رو بد نشون میده تصویرا بده بافتها بده !!!

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
بچه ها من تا حالا یه بار تو خرید LCD ضرر کردم جون بچه هاتون بگید LG سری اسکارلت واسه XBOX خوبه ؟نرم 800 تومن پول بدم به فنا برم !!! ازز این بیشترم پول ندارم !!! بعد میشه کامپیوترمم بهش وصل کنم ؟مثلا من الان 2261 دارم pC با DVI وصله xbox با HDMI بعد یه دکمه کنارش داره سوییچ میکنم بین این 2 تا !!بعد با اونم میشه ؟

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
بچه ها من تا حالا یه بار تو خرید LCD ضرر کردم جون بچه هاتون بگید LG سری اسکارلت واسه XBOX خوبه ؟نرم 800 تومن پول بدم به فنا برم !!! ازز این بیشترم پول ندارم !!! بعد میشه کامپیوترمم بهش وصل کنم ؟مثلا من الان 2261 دارم pC با DVI وصله xbox با HDMI بعد یه دکمه کنارش داره سوییچ میکنم بین این 2 تا !!بعد با اونم میشه ؟
23 اينجه اي ي دي ال جي بگير

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر