راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

با درود
ميخواستم ببينم يه مانيتور خوب براي xbox بين قيمت 220 تا 300 چي بگيرم؟ 20 21 اينچ. سامسونگ باشه بهتره ممنون.
سامسونگ رو نمیدونم ولی LGمانیتور W2261VPعالیه مخصوصا برای کنسول.
البته سامسونگ یه مانیتور فوق العاده داره که دورو بر 350تومن هست و اونم عالیه ولی خیلی کم پیداست.

• Like
Reactions: aliatlas
سلام دوستان

من با LCD 42 بازیمیکنم تو لایو تا میام از این ور اون ورو ببینم مردم البته 3 سالکه cod بازی میکنم آدتیدم... . در صدد بر اومدم که مانیتور بگیرم به هر کی میگم میگه samsung 2370 led ولی از دوستم که نماینگیش بود asus ms رو پیشنهاد کرد ...

پولش مهم نیست فقط پیشنهاد کنید :biggrin1:

ممنون :biggrin1:

سلام دوستان من مدتیه که مانیتور lg 2261vp رو گرفتم و وصل کردم به PC و هیچ مشکلی هم ندارم.
مشکلم از جایی شروع شد که می خواستم XBOX رو با کابل HDMI وصل کنم به مانیتور که تصویر نمی داد. یعنی وقتی سوئیچ می کنم رو HDMI میره حالت Power Saving.
البته XBOX رو با همون کابل به LCD TV SAMSUNG وصل می کنم مشکلی ندارم.
جالب اینجاست که لپ تاپم رو با همون کابل به مانیتور LG وصل می کنم تصویر میده و مشکلی نداره.
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟

سامسونگ رو نمیدونم ولی LGمانیتور W2261VPعالیه مخصوصا برای کنسول.
البته سامسونگ یه مانیتور فوق العاده داره که دورو بر 350تومن هست و اونم عالیه ولی خیلی کم پیداست.
lمن 2261 دارم و باید بگم این LCD واسه XBNOX خوب نیست چون تو من تو بازی GTA باهاش مشکل دارم سایه ها رو بد نشون میده تصویرا بده بافتها بده !!!

بچه ها من تا حالا یه بار تو خرید LCD ضرر کردم جون بچه هاتون بگید LG سری اسکارلت واسه XBOX خوبه ؟نرم 800 تومن پول بدم به فنا برم !!! ازز این بیشترم پول ندارم !!! بعد میشه کامپیوترمم بهش وصل کنم ؟مثلا من الان 2261 دارم pC با DVI وصله xbox با HDMI بعد یه دکمه کنارش داره سوییچ میکنم بین این 2 تا !!بعد با اونم میشه ؟

بچه ها من تا حالا یه بار تو خرید LCD ضرر کردم جون بچه هاتون بگید LG سری اسکارلت واسه XBOX خوبه ؟نرم 800 تومن پول بدم به فنا برم !!! ازز این بیشترم پول ندارم !!! بعد میشه کامپیوترمم بهش وصل کنم ؟مثلا من الان 2261 دارم pC با DVI وصله xbox با HDMI بعد یه دکمه کنارش داره سوییچ میکنم بین این 2 تا !!بعد با اونم میشه ؟
23 اينجه اي ي دي ال جي بگير

دوستان ميبخشيد مزاحم ميشم.ميخواستم يك تي وي بگيرم خواستم اگه ممكنه يك راهنماي بكنيد چه طوري بيشترين كيفيت رو از xbox بكشم با يك تي وي حدودا 32 اينچ؟
ممنون ميشم.

آقا من تا 430تومن می تونم هزینه کنم
یه مانیتوری که بشه باهاش ایکس باکس رو با نهایت کیفت بازی کرد چیه؟
M2794DPبه من معرفی کردند
خوب هست؟!
با این پول مانیتور بهتری هم می شه خرید؟؟
ممنون از راهنمایی تون

آقا من تا 430تومن می تونم هزینه کنم
یه مانیتوری که بشه باهاش ایکس باکس رو با نهایت کیفت بازی کرد چیه؟
M2794DPبه من معرفی کردند
خوب هست؟!
با این پول مانیتور بهتری هم می شه خرید؟؟
ممنون از راهنمایی تون

همين 2794 حرف نداره شك نكنيد

1920*1080
400 cd
5 ms
tv monitor
20.000 :1

هيچ وقت شما كمبود ورودي تصور و صدا نداري تو اين مورد بي نطيره به عنوان يك مانيتور

2*HDMI
D-Sub
dvi
Component
AV
Optical Audio Out
usb*1

LG---M2794D-PZ.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or