راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

سلام
بچه ها من میخوام یکی از این 3 مدل تلویزیون lcd سامسونگ رو بگیرم فقط میخوام بدونم کدامهاشون ورودی hdmi دارن و ایا hd هستن یا نه اسامی مدلها رو مینویسم ممنون میشم سریع راهنماییم کنید.
LA22B470 LA22B350 LA22B690

دوستان یک سوال داشتم جای دیگه ای پیدا نکردم اینجا می پرسم.ممنونم.

راستش من یه TV دارم که CRT هست و 21 اینچ . وقتی روش بازی میکنم نوشته ها خیلی کوچیک دیده میشه.یه مونیتور PC هم دارم که CRT هست و 17 اینچ.می خواستم ببینم من اگه کابل VGA اینو بخرم و به مونیتور وصل کنم نوشته ها بزرگتر دیده میشن؟
خیلی خیلی ممنونم.

دوستان یک سوال داشتم جای دیگه ای پیدا نکردم اینجا می پرسم.ممنونم.

راستش من یه TV دارم که CRT هست و 21 اینچ . وقتی روش بازی میکنم نوشته ها خیلی کوچیک دیده میشه.یه مونیتور PC هم دارم که CRT هست و 17 اینچ.می خواستم ببینم من اگه کابل VGA اینو بخرم و به مونیتور وصل کنم نوشته ها بزرگتر دیده میشن؟
خیلی خیلی ممنونم.
آره درست میشه !
برای من که 29 بود ولی کوچیک بود ولی وصل کردم به مانیتوز 17 خیلی عالی نشون میده !

سلام دوستان
میخوام یه tv بخرم 40 اینچ بخرم نهایتشم حاضرم 1 میلیون بدم چوننمی خوام باهاش بازی کنم و میخوام بزارمش برای جام جهانی و فوتبال دیدن :d
چه مدلی بخرم که هم full hd باشه هم رنگاش پخش نشه بعد چن سال استفاده
میخوام کیفیت رنگاش خوب باشه
ممنون >:d<

سلام دوستان
میخوام یه tv بخرم 40 اینچ بخرم نهایتشم حاضرم 1 میلیون بدم چوننمی خوام باهاش بازی کنم و میخوام بزارمش برای جام جهانی و فوتبال دیدن :d
دوست عزیز اینجا تاپیک مانیتور هست و برای TV تاپیک جداگونه ای هست !!

سلام دوستان

من بهتون xvision پيشنهاد ميكنم
خيلي خر كاره و قيمتش هم 800 در مياد و با 200 هم ميتوني سينما بگيري و يه گيرنده ديجيتال
گيرنده ديجيتال باعث ميشه بازي ها رو با كيفيت DVD ببيني و حتي روي USB ضبط كني:

براي اينكه در مورد DVB اطلاعات بيشتر بگيري اين وبلاگو ببين. واسه ماديرانه: اگر هم سئوالي داري از خودشون بپرس جواب ميدن : هر تلوزيوني به اين DVB قابله نصبه

اين هم مدل TV:

TV_40venus%28Fu_BigImg.JPG

• مجهز به پانل LCD ساخت کره جنوبی با درجه کیفی +A
  • وضوح تصویر بالا: Full HD)1920 x 1080)
  • موتور پردازش تصویر M-Star
  • زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)
  • روشنايي تصوير بالا
  • كنتراست فوق‌العاده 20000:1 ديناميك
  • داراي سه ورودي HDMI
لينك تلوزيون
http://www.maadiran.com/Persian/Products/TV/TVDetails.asp?Height=1050&ID=77
سلام
ممنون میشم جواب مارم بدین.

فكر نميكنم مانيتور 3D هنوز وارد شده باشه
دنبالش نباش دادا

• Like
Reactions: محمد رضا mr
سلام به همه برو بچ بازی سنتر.
آقا من چند وقته بد جوری تو کفه یه مانیتور خوب بالای 22 اینچم.فقط هم سامسونگ مد نظرم بود تا اینکه.....
نیم ساعت پیش تو سایت رایانه داشتم میگشتم یهو چشم به مانیتورای asus افتاد. تو یه نگاه عاشقش شدم.بعد گفتم حتما فقط قیافه داره ولی بعد دیدم همه جوره حرف نداره.نظر شما راجع به کیفیته برند Asus چیه؟
اینم لینکش:http://www.rayaneh.com/product-12175.aspx

سلام به همه برو بچ بازی سنتر.
آقا من چند وقته بد جوری تو کفه یه مانیتور خوب بالای 22 اینچم.فقط هم سامسونگ مد نظرم بود تا اینکه.....
نیم ساعت پیش تو سایت رایانه داشتم میگشتم یهو چشم به مانیتورای asus افتاد. تو یه نگاه عاشقش شدم.بعد گفتم حتما فقط قیافه داره ولی بعد دیدم همه جوره حرف نداره.نظر شما راجع به کیفیته برند Asus چیه؟
اینم لینکش:http://www.rayaneh.com/product-12175.aspx
مانیتور های اسوس همیشه خوب بود ولی قیمتشون کمی بالا بود ولی جدیداً مدل های جدیدش با قیمت مناسب وارد بازار شده شما این مدل رو میتونید با حدود 280 هزار تومن یا حتی کمتر بگیرید از آخرین مدل های اسوس هم هست

دوستان SONY KLV-32V550A بهتره یا SAMSUNG B690 ؟؟؟
قیمت جفتشونو میشه ذکر کنید.
از این دو ال سی دی بهتر هم هست؟؟؟(32 اینچ)
(32 سه بعدی موجوده در بازار؟)
ممنون.

درورد به اساتید
به نظرتون بین این دو tv کدوم بهتره
(X.Vision LCD 40 Venus (Full HD
(SAMSUNG) مدل : LA-32 B570

كيفيت پنل جفتشون A+ هست .. ضمن اينكه xvision خيلي خر كار و گارانتي خوبي داره
من به شما اكيدا توصيه ميكنم كه 40 اينچ xvision رو برداريدرنگ هاي xvisoin خيلي زنده هست
ضمنا بازي و فيلم تو 32 كاملا به 40 متفاوته . 32 خيلي كوچيككه

مانیتور های اسوس همیشه خوب بود ولی قیمتشون کمی بالا بود ولی جدیداً مدل های جدیدش با قیمت مناسب وارد بازار شده شما این مدل رو میتونید با حدود 280 هزار تومن یا حتی کمتر بگیرید از آخرین مدل های اسوس هم هست
یعنی شما این مدل رو بهتر از 2261 میدونید؟
بعد مدل led ایسوس هنوز تو ایران نیمده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or