راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
معلومه دیگه 37 اینچ بهتره.هرچی اینچ بالاتر باشه بهتره. این 2033sn چند اینچه 20"؟

Tamaño de Pantalla Ancho de 20"
Resolución 1600 x 900
Ángulo de Visión (H/V) 160˚ / 160˚
Cantidad de Colores 16.2 mil.
Brillo (Típico) 300 cd/m²
Ratio de Contraste (Típico) DC 15000:1 (1000:1)
Tiempo de Respuesta (Típico) 5 ms
Funciones Plug & Play DDC 2B
Funciones Especiales MagicBright³, tamaño de imagen, efectos de color, MagicTune, modo seguro (Down Scaling en UXGA)
Dimensiones Dimensiones del Producto (con pie Ancho x Alto x Profundidad) 48.58 x 37.35 x 20 cm
Dimensiones del Producto (sin pie Ancho x Alto x Profundidad) 48.58 x 32.59 x 7.26 cm
Peso Peso del Producto 4.45 kg
Pie Función Inclinación
Tipo Simple

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دوستان بالاخره t220p براي بازي بهتره يا W2261V ؟!!

برو بگیرش تو این رنجه قیمت خیلی مامانه!!!!الان یکی دارم و باهاش پلی3 بازی میکنم کیفیت باقلوا البته به پای یه LCD دو سه ملیونی نمیرسه.:smile::biggrin1:
هر کی هم گرفته راضی بوده.:smile:

کسی هست که این مانیتور رو خریده باشه و ناراضی باشه؟:smile::-"
اصلا T220p HDMI نداره که میخای بری بگیری!!!!!:smile:;)

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
من T220p دارم و توشم 360 پلی میکنم کیفیتش توپه !
فیلم HD هم که خداست !
همه ی رزهارو هم ساپورت میکنه من تا 2048 1536 هم ست کردم!
و کنتراست T220p 50.000 هست که از دو برابر W2261V هم بیشتر هست !
W2261V 20.000 هست

آخرین ویرایش:

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
ممنون بابت نظر دوستان البته نظر خودمم گرفتن الجي بود چون هم قيمتش مناسبه و هم hdmi داره، براي گرفتن صدا از چه كابلايي بايد استفاده كنيم؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ممنون بابت نظر دوستان البته نظر خودمم گرفتن الجي بود چون هم قيمتش مناسبه و هم hdmi داره، براي گرفتن صدا از چه كابلايي بايد استفاده كنيم؟
رضا جان پشت مانیتور یه جک 3.5 میلیمتری هست که میتونی از اون مستقیما بگیری بدی به اسپیکر و صدارو بگیری!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
من T220p دارم و توشم 360 پلی میکنم کیفیتش توپه !
فیلم HD هم که خداست !
همه ی رزهارو هم ساپورت میکنه من تا 2048 1536 هم ست کردم!
و کنتراست T220p 50.000 هست که از دو برابر W2261V هم بیشتر هست !
W2261V 20.000 هست

الان شما داری از روی تعصب صحبت میکنی اگه یکم تو این تاپیک میگشتی میبینی هر کی این مدلو خریده بطور وحشتناک راضی بوده حالا نمیدونم چرا شما میخای به زور بگی که LG خوب نیست فقط SAMSUNG.این حرف فقط از روی تعصبه نه منطق.:smile:

درضمن ما تمام زندگیمون شده سامسونگ, تلویزیون-سینما خانگی-ظبط صوت-ماشین لباس شویی-ماکرو ویو و.....دلیل نمیشه که چون اینا همشون خوب هستن دیگه اصلا طرف شرکت های دیگه نریم.:smile:

فقط اینو میدونم این کنتراست ها هموشون علکی و برای تبلیغ هستن تو همین تاپیک بگردی درباره کنتراست توضیح داده شده(سرعت پایین بود نتونستم برات بگردم بزارم اینجا):smile:

البته اینم بگم که منم نظر شما رو داشتم تا وقتی که این مانیتور رو(2261v) از نزدیک دیدم منظورم اینه که داشت باهاش یه فیلم 1080p اجرا مبکرد فیلمه هم نارنیا 2 بود کیفیت خدا:smile::eek:

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
الان شما داری از روی تعصب صحبت میکنی اگه یکم تو این تاپیک میگشتی میبینی هر کی این مدلو خریده بطور وحشتناک راضی بوده حالا نمیدونم چرا شما میخای به زور بگی که LG خوب نیست فقط SAMSUNG.این حرف فقط از روی تعصبه نه منطق.:smile:

درضمن ما تمام زندگیمون شده سامسونگ, تلویزیون-سینما خانگی-ظبط صوت-ماشین لباس شویی-ماکرو ویو و.....دلیل نمیشه که چون اینا همشون خوب هستن دیگه اصلا طرف شرکت های دیگه نریم.:smile:

فقط اینو میدونم این کنتراست ها هموشون علکی و برای تبلیغ هستن تو همین تاپیک بگردی درباره کنتراست توضیح داده شده(سرعت پایین بود نتونستم برات بگردم بزارم اینجا):smile:

البته اینم بگم که منم نظر شما رو داشتم تا وقتی که این مانیتور رو(2261v) از نزدیک دیدم منظورم اینه که داشت باهاش یه فیلم 1080p اجرا مبکرد فیلمه هم نارنیا 2 بود کیفیت خدا:smile::eek:

صلاح خویش خسروان دانند
من فقط نظرمو و چیزی که می بینمو گفتم:cool:
دوست من

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
آقا چه جوری میشه صدا رو از مانیتور گرفت .مانیتور من T1900 هستش اگه راهی هست ممنون میشم چون دارم بیصدا بازی میکنم.:(
سلام
باید کاب صدای که روی پک الایت هست بگیرید توی مانیتور ها فقط LG W2261V خروجی صدا داره که از HDMI میگیره!

aghasia

کاربر سایت
May 20, 2009
5
آقا یعنی من نمیتونم صدا رو داشته باشم
مدلای سامسونگ همشون اینجورین؟
اگه یه مانیتوری تو رنج قیمت 250تا300 باکیفیت خوب و صدا دار میشناسید یه راهنمایی میکنید.:confused:ممنون میشم.

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
آقا یعنی من نمیتونم صدا رو داشته باشم
مدلای سامسونگ همشون اینجورین؟
اگه یه مانیتوری تو رنج قیمت 250تا300 باکیفیت خوب و صدا دار میشناسید یه راهنمایی میکنید.:confused:ممنون میشم.
نه باید کابل صدای مخصوص Xbox 360 را بگیری!
همه ی مانیتور ها به جز LG W2261V اینجوری هستند فعلاً این بهترین مانیتور برای کنسول هست که خروجی صدا داره و ورودی HDMI قیمتش هم 258 هزار تومن هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر