راهنماي كامل بازي ها

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
سلام
من تو بازی prototyp2 گیر کردم. اونجایی که داخل یک آزمایشگاه شدی و باید یکی رو بگیری بدون اینکه به قول خودش کسی بفهمه یعنی یه سربازی بالا سر یارو واساده تا دست بهش میزنی بازی رو میبازی البته خودش نوشته با کلید R هدف رو انتخاب کن بعد Q رو بزن ببین کسی بهش نگاه میکنه یا نه! البته ما یه ربع این کارو کردیم یارو چارچشمی نگاش میکرد! اگر کسی میدونه کمک کنه. ممنون.
البته یه پست هم گذاشتم اما هیچکس جواب نداد انگار هیچکس این مرحله رو رد نکرده :-o یا کلا ندیده!!!!!

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
تو مرحله7بازیdead space 1یک جایی هست که یک گوی کروی شکل بزرگ که باید یک چیزی رو روش کار بزاریم اما وقتی میرم روش دوتا چیز میله مانند دورش میگردن که میزنن من رو دو نصف میکنن!یه نفر میتونه بم بگه باید چیکار کنم؟
ممنون

novin_Pc

کاربر سایت
Nov 29, 2012
2
سلام من تو مرحله کامپیوتر سنتر گیر کردم یک جایی که مگس رو میفرستی از لای فن ها سی دی رو بر میداره نمی دونم باید چه کنم . بازی g-forc

juggler_die

کاربر سایت
Nov 17, 2012
12
دوستان سکانس 12 assasin creed 3 بعد از پیدا کردن کلید اصلی از تو قبر اون پیر مرده بر میگردن تو غار و میگه باید بری دنبال منبع بگردی و کلیدو بذاری توش که من هر جا میرم پیدا نمیکنم باید چیکار کنم کمک لطفا....

novin_Pc

کاربر سایت
Nov 29, 2012
2
سلام . من در بازی g-force تو مرحله کامپیوتر سنتر گیر کردم آو نجایی که مگس رو میفرستی سی دی رو میاره جایی نیست که موش از دست ماهواره خلاص بشه. لطفا کمک کنید

hamidfa

کاربر سایت
Dec 3, 2012
3
سلام دوستان خسته نباشید من در بازی جنگ های صلیبی2 اون مرحله ای که در 2قلعه از رودخونه مریضی میاد گیر کردم نمید.نم باید چکار کنم لطفا کمک کنید

hamidfa

کاربر سایت
Dec 3, 2012
3
سلام دوستان خسته نباشید من در بازی جنگ های صلیبی2 اون مرحله ای که در 2قلعه از رودخونه مریضی میاد گیر کردم نمید.نم باید چکار کنم لطفا کمک کنید

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
با سلام من رفتم مغازه و بهشون گفتم litte pelant رو بریز قبلا خونده بودم بازیش مثل crash هست ولی مثل این مغازه دار متوجه شد( یا شایدم من بد منظورم رو رسوندم) نسخه قدیم بازی که در یک کره زمین هست و باید مرحله ای بازی کنی رو ریخته
حالا من مرحله دوم گیر کردم نمیتونم برم هر چی سرچ کردم پیدا نکردم جایی رو که بتونه کمکم کنه میشه راهنماییم کنید

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام
من تو بازی prototyp2 گیر کردم. اونجایی که داخل یک آزمایشگاه شدی و باید یکی رو بگیری بدون اینکه به قول خودش کسی بفهمه یعنی یه سربازی بالا سر یارو واساده تا دست بهش میزنی بازی رو میبازی البته خودش نوشته با کلید R هدف رو انتخاب کن بعد Q رو بزن ببین کسی بهش نگاه میکنه یا نه! البته ما یه ربع این کارو کردیم یارو چارچشمی نگاش میکرد! اگر کسی میدونه کمک کنه. ممنون.
البته یه پست هم گذاشتم اما هیچکس جواب نداد انگار هیچکس این مرحله رو رد نکرده :-o یا کلا ندیده!!!!!

برو اول DNA اون یارو که بالا سرش ایستاده رو جذب کن و بعد برو پیشه اونی که باید DNA اش رو جذب کنی...و جذبش کن بدون اینکه کسی بفهمه...اگه دوباره دیدی که یک یا چند سربازه دیگه دارن نگات میکننن بذو DNA اونارم جذب کن...خیلی سادس که...بعد از این مرحله این کار دیگه برات عادی میشه...یه کار تکراریه همیشگی!

---------- نوشته در 03:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:33 PM ارسال شده بود ----------

salam inja kesi hast bazi darkfallo bazi karde bashe man oon avalesh gir kardam 5 sale pish ta alan rahnamaee konid lotfan :">
یه بار گفتم باز میگم...فارسی تایپ نکنی بن میشی ها!

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

واقعاً کسی نیست در مورد این بازی چیزی بدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! :(:(:(

نه دیگه...متاسفانه دیگه بازی های قدیمی طرفداراش گیمری رو ترک کردن!من خودم یه بازی مورد علاق برا حدود 5 سال پیش دارم که اصلا کسی اسمشو نشنیده!

crycic

کاربر سایت
Dec 20, 2012
1
من تو بازی crycic 1 گیر کردم.اون مرحله ای که یه غول سنگی بزرگ از دریا میاد بیرون. هر چهار تا تفنگاشو از بین میبرم ولی بعد نمیدونم اون دست بزگشو چه شکلی از بین ببرم. لطفا کمک کنید چند ماه که توش گیر کردم:(:(:((

---------- نوشته در 03:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
برو اول DNA اون یارو که بالا سرش ایستاده رو جذب کن و بعد برو پیشه اونی که باید DNA اش رو جذب کنی...و جذبش کن بدون اینکه کسی بفهمه...اگه دوباره دیدی که یک یا چند سربازه دیگه دارن نگات میکننن بذو DNA اونارم جذب کن...خیلی سادس که...بعد از این مرحله این کار دیگه برات عادی میشه...یه کار تکراریه همیشگی!

دستت دردنکنه داداش اما اونجا دست به هر سربازی میزنم فوری صفحه تار میشه میگه سوختی !!! همه فهمیدن!!!! موندم چیکار کنم ؟؟؟؟
:question:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر