راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام من یه بازی به نام kill switch گرفتم ولی حرکات موس تو بازی برعکسه مثلا موس رو به چپ میچرخونم تصویر بازی سمت راست میره و خیلی حال گیریه تنظیمات موس هم کمرنگه یا همون غیرفعاله فکر کنم منظورش اینه که تغییر نمیکنه حالا چه کار کنم؟
داداش این بازی رو از کجا گیر آوردی قدمت تاریخی داره خیلی توپه

من باهاش خاطراتی داشتم با اولین کامم

اتفاقا یادمه منم با موسش درگیری لفظی و فیزیکی داشتم :d:d

سلام خدمت دوستان عزیز

من یه مشکل عجیبی با بازی Borderlands 2 دارم.

توی یکی از مراحل باید برم به این منطقه:
94760129699227674810.jpg

ولی و قتی Loading میاد، دیگه اصلا Loading تموم نمیشه.:(
38655008925146991217.jpg

توی نقشه ی Fast Travel هم اون منطقه نیست.:-s
54003161448238948675.jpg

به نظر شما مشکل از چیه؟
ک*ر*ک بازی هست یا؟

با تشکر:x

با سلام به همه

من کمکی که میخوام مربوط به انجام یه بازی نیست مربوط به اسم دوتا بازیه قدیمیه که دیگه نمیتونم پیداشون کنم . من اول تو یه انجمنه دیگه تاپیک زدم و خوشبختانه یکیش پیدا شد ولی یکی دیگه نه . اینجام ظاهراً چون فعالیتی نداشتم نمیتونم یه تاپیک بزنم مجبور شدم همینجا درخواستمو بگم امیدوارم یکی بتونه کمکم کنه .

در کل فعلاً چیزایی که ازین بازی یادم میاد که حدوداً فک کنم مال 6 تا 8 سال پیش بود که من بازی کرده بودم به صورت زیره :

پلتفورم بازی PC بود .

من اون موقع این بازی رو به نام شیردل میشناختم ولی اون بازی رو به این نام حتی انگلیسی نمیتونم پیدا کنم . ( چیزای دیگه ای پیدا میشن که ربطی به بازی ای که من میخوام ندارن ) داستان بازی ازین قرار بود که شخصیت اصلی رو در ابتدای بازی توی یه فیلم نشون میده که داره با چاقو ریشش رو میزنه و بعد چیزایی رو که یادم میاد اینه که این پسر جوون عاشق یه دختر جوون میشه و اونم همینطور البته :d بعد یه شخصیت منفی با سربازاش که همه موجوداتی عجیب غریب بودن این دختررو میدزدن و این میره تا معشوقشو نجات بده . همین اتفاقایی که گفتم در ابتدای بازی افتاد محیطش مثل جنگل بود . از حال و هوای بازی اگه بگم بازی داستانش برای گذشته ها بود یعنی شمشیر داشتن .

سلاح اصلیش یه شمشیر بود . بازی یخورده حال و هوای ترس هم داشت . فک کنم آخر هر مرحله هم یه غول ( Boss ) داشت و آخرین غولش هم همون شخصیت منفی ای بود که دختررو میدزده و یه چیز دیگم که یادم اومد آخرین مرحله ، غول آخر ، محل مبارزه مثل داخل یه قصر بود که توش پر ستون بود و دختره هم همونجا از سقف توی یه قفس بزرگ زندانی بود و وقتی میرسیدیم اونجا اون غول روی صندلی بزرگ خودش نشسته بود .توی بازی به شکل های مختلف بطری هایی بود که هر کدوم رنگ خاص خودش رو داشت و تأثیر مخصوص به خودش رو داشت مثلاً یه سری از بطری ها روی سلامتی و یه سری روی جادو تأثیر میزاشتن .مراحل مختلف بازی محیط های مختلفی داشت . مثلاً محیط های جنگل ، کوهستان برفی ، محیط های خیلی تاریک که با مشعل باید راه میرفتی و ...............

ببخشید یه سوال تو متال گیر 4 داشتم ....

چطوری میشه اون نانو ها رو به Vamp تزریق کرد .... تو توضیح بازی میگه به یه چیزی احتیاج داری تا بتونی به یه نفر دیگه تزریق کنی ...

من راهنمای قسمت سوم بازی بلک میرور رو میخوام

قبلا یه راهنما به این اسم گذاشتین ولی مربوط به قسمت دومش هست

ممنون میشم اگه موجوده قسمت سومش رو هم بزارین

ممنون

سلام
اونجا باید تمام چراغهارو با تیر بزنی که افرادت برن جلو.من یه بار بازی رو تموم کردم ولی جالب اینجاست که اونجا که باید با هواپیما فرودگاه رو با ماشینها نابود کنی گیر کردم آقا یکی هم کمک ما کنه
هرکاری میکنم رد نمیشه
ممنون(راستی من تازه واردم)

راهنمایی در مورد بازی SmackDown vs. Raw 2011
سلام
من تو این بازی با یه مشکلی روبه رو شدم که هر کاری میکنم نمیشه
و اون اینکه تو بازی leder match یا همون بازی نردبان نمیتونم به عنوان مثال کیف یا کمربندی رو که از بالا اویزونه بردارم
وقتی میرم بالا نردبان رو تصویر میزنه Lو یه فلش سبز رنگ به سمت بالا ولی هر کاری میکنم کمربند یا کیف رو بر نمیداره
چی کار کنیم ؟
البته من بازی پلی استیشن 2 رو رو کامپیوتر با کمک مبدل بازی میکنم

سلام توی بازی Most Wanted 2012

اول بازی وقتی که ماشین آستون ماریتین رو بهت میده ماشین انگار میفته توی دریا بهد صفحع لودینگ میاد هرچی هم صبر کنی هیچی نمیاد!

سلام
من تو بازی smackdown vs raw 2011در قسمت رود تو رستلمانیا اندر تیکر و . در هفته المنیشن چمبر و در بازی با شان مایکل گیر کردم
تو این بازی باید 5تا ستاره به دست بیاریم تا پیروز بشیم من 4 تا از ستارها رو با انجام فینشر به دست اوردم ولی اخرین ستاره رو هر کاری میکنم نمیتونم به دست بیارم تو قانون مسابقه نوشته که باید شان مایکل رو روی میز گویندها بندازم ولی هر کاری و هر فینیشری میزنم نمیشه
لطفا کمک َ

سلام
من تو بازی smackdown vs raw 2011در قسمت رود تو رستلمانیا اندر تیکر و . در هفته المنیشن چمبر و در بازی با شان مایکل گیر کردم
تو این بازی باید 5تا ستاره به دست بیاریم تا پیروز بشیم من 4 تا از ستارها رو با انجام فینشر به دست اوردم ولی اخرین ستاره رو هر کاری میکنم نمیتونم به دست بیارم تو قانون مسابقه نوشته که باید شان مایکل رو روی میز گویندها بندازم ولی هر کاری و هر فینیشری میزنم نمیشه
لطفا کمک َ

نبود کسی که کمک کنه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or