راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
تنظیمات گرافیکی رو بذارین رو پایین‌ترین حد بعدا اونجارو لود کنین.

ای وای یه مشکل جدید و بزرگ تر
سیو بازیم پاک شده پدرم در اومد تا 14% رفته بودم
حالا چه کار کنم؟؟:-o=((

---------- نوشته در 03:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 AM ارسال شده بود ----------

تنظیمات گرافیکی رو بذارین رو پایین‌ترین حد بعدا اونجارو لود کنین.

اقا یک دنیا ممنون سیو بازیم برگشت اون کارو هم انجام دادم درست شد ردش کردم تشکر داداش گلم مرسی

سلام دوستان
من تو بازی secret files 2 تو قسمت جنگل هر چی میگردم جایی به نام garden نیست که بتونم اون ظرف و بذارم حلزون بگیرم
اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

لطفا راهنماي فارسي god of war 1رو اگه داريد به من هم بديد.تو اونجايي كه اونطرف پل مردي با يك اهرم واستاده و پل بايد باز بشه كه قهرمان ازش عبور كنه ،گير كردم. با تشكر

من تو بازی Dragon's Dogma گیر کردم

چنتا ماموریت هستش
یکی یه زنی هستش به اسم سارا یه چیزایی در مورد شوهرش میگه
دومی یه نفر که بالا یه ساختمون وایستاده
سومی یه نفر به اسم جاسپر هستش

هیچ کدوم نمی دوم باید چیکار کنم

---------- نوشته در 02:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 AM ارسال شده بود ----------

اگه راهنماشو هم داشتین بزارین ممنون

سلام دوستان کسی این بازی secret file2 را بازی نکرده؟؟؟
چرا این جا که باید ظرفو بدارم حلزون بگیرمو پیدا نمیکنم؟؟؟؟
کسی انگار اینجا دیگه جواب نمیده ....

سلام دوستان عزیز خسته باشید من تو تاپیک بتمن این پست رو زدم اما کارم عجله ایه اگه میشه لطف کنید جواب بدبد دم همتون گرم ی جایی گیر کردم اعصابم خورد شده رو pc نصبه بازی
اونجایی ک راس القول رو میزنم داغون میکنم تالیا رو گروگان میگیره صفحه کلیدم دیگه کار نمیکنه موس هم همینطور فقط بتمن وایمیسه ب نگاه کزدن ن هیچ اسلحه ای ن کاری فقط دکمه z کار میکنه دیگه هیچی
فقط میتونم موسو بچرخونم اطرافمو نگاه کنم همین
راهنماییم کنین ممنون میشم
همین مشکلی که شما الان میگی برای یکی از دوستای منم پیش اومد! ولی من خودم که همون نسخه رو با همون دی وی دی نصب کردم مشکلی نداشتم و بازی رو تموم کردم! فکر کنم این ایراد از ویندروز شما باشه که باید یه نرم افزاری رو روی سیستم نصب کنی تا بازی رو کامل اجرا کنه، منظور من از داخل خود دی وی دی بازی هستش که معمولاً یه پوشه support داره که نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی رو توش قرار میدن. لطفاً تمام اون نرم افزار ها رو کامل رو سیستم نصب کن در ضمن اکثر بازی ها برای اجرا شدن رو ویندوز احتیاج به نرم افزار windows live دارن که سعی کن حتماً رو سیستم نصب باشه.خبرش رو حتماً بهم بگی.
سلامت باشی.

بازی call of duty mw3

سلام و درود
دوستان کسی راهنمایی کامل در مورد این بازی داره call of duty : mw 3
یا میدونه که در ماموریت قلعه ( Stronghold ) اونجا که باید دنبال پرایز رفت . و ادم ها رو که بین کامیون هستن چه طور کشت ؟ چون وقتی میکشمشون میریزن سرم و پرایز رو میکشن و مینویسه عمل شما باعث مرگ پرایز شد !
راهش چی هست ؟
ایا این بازی تاپیک داره ؟ من گشتم پیدا نکردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or