راهنماي كامل بازي ها

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
نوشته شده توسط محمدام تی:
همون جایی که بخاطر ازاد کردن پلیسه است
292f1c5874b2.jpg
سلام
برو و محله هایی که تو نقشه صورتی هست رو به رنگ سبز در بیار . بلدی دیگه ؟
اگر به تعداد کافی برسی خودش بهت زنگ میزنه !
به اخرین مرحله بازی خوش اومدی !

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
سلام

دوستان در بازی ico یک قسمتی از بازی هست که به معدن و ... می رسیم . اونجاهارو رد می کنم با یک اسانسور دستی می رم بالا همون قسمتی که باید یک طناب رو بگیری خودتو پرت کنی روی پل تا پل بیفته دختررو بیاری این سمت ، بعد از اون گیر کردم شدید . کسی فهمید کجارو می گم ؟ تو اون منطقه یه بمب هم می ترکونی و میندازی سمت یه برجک که می شکنه و می افته روی یه پل دیگه و ...
دو تا عکس انداختم از جایی که گیر کردم ، الان من می پرم روی این زنجیر ولی وقتی پرش دوم رو انجام میدم دستش به لبه نمی رسه . مشکل از کجاست ؟
http://up.vatandownload.com/images/m...8chlshhzql.jpg
http://up.vatandownload.com/images/o...lnzm3ba618.jpg

yeknabadi

کاربر سایت
Jul 6, 2012
39
نام
محسن
یه فیفا باز حرفه ای لازم دارم!!!
دوستان من یه مشکل اساسی تو فیفا 12 دارم توپو نمی تونم بگیرم اعصابم خورد میشه فیفا 11 رو روی world class بازی میکردم ولی 12 رو رو professional هم نمی تونم بازی کنم
کمک کنید !!!!!!!!
ینی شدیدا نیازمند کمکم هر چی RB وA رو میگیرم 1 متری بازیکن صاحب توپ می دوه و هر چی B رو میزنم نمیتونم توپشو بزنم خیلی هنر کنم توپو بزنم بیرون
ولی وقتی من صاحب توپم بازیکن حریف از این ور میاد توپو ور میداره میره اصلا تو تک به تک ها هر چی دنبال بازیکن میدوم بهش نمیرسم ولی وقتی من تک به تک باشم سه مترهم بازیکن با من فاصله داشته باشه میرسه یا از بغل توپو میگیره یا میزنه بیرون بعدش اصلا نمی شه تکل زد ینی به بازیکن نمیرسم که تکلش کنم ممنون میشم کمک کنید
فیفا 11 رو کم کم میخواستم رو legendery بازی کنم که 12 اومد با 11 خیلی حال کردم ولی تا حالا 12 بهم نچسبیده!!
عشق است فیفا با این اوصاف فیفا رو به پرو ترجیه میدم

آخرین ویرایش:

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
سلامدربازی dead space 1درمرحله7کسی میدونه دراونجایی که یه چیزگردمانند بزرگ هست وباید یه چیزی روش کاربزاری اماوقتی میرم روش یه چیزهای میان دونصفم میکنن باید چیکار کنم؟ چقدرچیزچیزکردم:d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان من تو بازی سایلنت هیل داونپور اونجایی که لباس کارگاهی رو می پوشم بعد از اونجا میرم بیرون میرم دستگاه بلیطی که واگن دارد بلیطشش رو از کجا پیدا کنم ؟؟؟؟/لطفا کمک کنید ممنون

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام
اقا من تو بازی فاینال فانتزی 7 در قسمت زندانی که توی صحرا است گیر کردم و نمی دونم چجوری بیام بیرون
ممنون میشم کمک کنید

NATO

کاربر سایت
Feb 20, 2012
19
نام
مهرداد
سلام به همه کسی از دوستان میتونه راهنمای کامل و فارسی بازی silent hill downpour رو برای من بزاره@};-8-x ممنون میشم اگه یکی راهنماش رو بزاره......................

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام.
دوستان تو بازی prototype 2 یه قسمت دارم که میخوای بری اون دختر کوچیک رو نجات بدی و میری یه در اهنی جلوته به اسم entrance barricade.
کسی میدونه چه جوری باید بازش کردم؟.چون هر چی میزنم از جونش هیچی کم نمیشه.

nader23

کاربر سایت
Sep 23, 2012
12
نام
حمید
سلام من تو بازی Crash Time 5 تو مرحله the raid قسمت اولش گیر کردم نمی دونم باید چی کار کنم یه نفر یا خودش بگه یا راهنماشو از سایت های خارجی بزاره ما این مرحله رو رد کنیم ممنون

mojigol

کاربر سایت
Jan 29, 2012
2
سلام من یه بازی به نام kill switch گرفتم ولی حرکات موس تو بازی برعکسه مثلا موس رو به چپ میچرخونم تصویر بازی سمت راست میره و خیلی حال گیریه تنظیمات موس هم کمرنگه یا همون غیرفعاله فکر کنم منظورش اینه که تغییر نمیکنه حالا چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر