راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام اگه ممکنه راهنمای بازی the black mirror 1 & 2 & 3 رو برای من فلک زده بزارید

ترجیحا فارسی ولی اگه نبود انلگلیسی هم کفایت میکنه

ممنون از زحمات شما

با سلام
اصلا معلوم نیست چه موقعی بمبرو میندازه . بعضی موقع ها شانسی میندازه...لطفا یکی بگه باید چه کار کرد که (بندازه):d.
تازه بعدشم که میری بالای سکو باید چی کار کرد؟؟؟؟
با تشکر از کسی که جواب ما رو بده!!!
اینم عکس اون مرحله:
i340649_portal22011052211252460.jpg

در بازی home front مرحله اخرباید اینقدر تیر بزنی تا نابود بشه کار سختی اه من خودم 5 بار رفتم تا تونستم نابودش کنم البته اگه نابودش هم نکردی اشکال نداره چون بعد از نابودیش بازی تمام میشه

باید ارتفاع هلیکوپترو ببری پایین (تو X360 با LB می رفت پایین تو PC فکر کنم با حرکت دادن موس بره پایین) کنار تانکر ها نزدیک زمین حرکت کنی و سه همراهتو هرکدومو سوار یه تانکر بکنی. بعد با هلیکوپتر اسکورتشون کنی تا به مقصد برسن

توی pc با ctrl پایین برو و کنار کامیون ها وایس از اخری به اولی و بعد e رو بزن یار راننده رو میکشه و بعد سوار میشه اون وقت پشتیبانی کن تا برسی به شهر و بعد هم می ری روی پل و رفیقت بمب رو کار می ذاره و تو هم باید پشتبانی کنی بعدش این مرحله تموم میشه می ری مرحله اخر

من تو بازی Homefront اونجا که باید بری به تانکر سوخت برسی گیر کردم هر کار می کنم کامیون راه میفته از در خارج میشه . وبازی گیم اور میشه

بهت بگم که سریع همرو بکش و وقت تلف نکن وقتی رسیدی پشت کامیون فکر کنم باید E رو بزنی بعدش هم بر پیش یارت بالا ی بالکن

بچه ها مشکل من کجاست

بچه من یه لینکی پیدا کرد که بازی GTA6 بود با 13 مگ مون دانلودش کردم بعدش که بازی رو نصب می کردم این دوتا رو ارور میده

میگم اگه برنامه ی دمون تولز روش هست نصب کن تا قفل بازی رو باز کنه و بازی اجرا بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or