راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان گلم من در بازی کاستلوانیا(لرد آف شادوو) گیر کردم که باید یک تیکه سنگ رو پیدا کنیم و اونو بزاریم روی تکیه سنگ های دیگه تا دست غول سنگی حرکت کنه اولیشو پیدا کردم ولی بعدش که دوتا تکه سنگ رو باید پیدا کنم گیر کردم بدجور

چپتر x هست فکر کنم

سلام دوستان یکی به من کمک کنه من توی بازی کرایسیس 2 گیر کردم 1 مرحله از بالای خیابان وال استریت شروع میشه که یک راهرو هست بعد میری جلوتر میبینی بالای 1 برج مانند هستی که ارتفاع زیادی داره نمیتونی بیای پایین چون ارتفاع زیاده و میمیری نمیدونم باید چه کار کنم کمکککک کنید:-/:-/:((

سلام دوستان یکی به من کمک کنه من توی بازی کرایسیس 2 گیر کردم 1 مرحله از بالای خیابان وال استریت شروع میشه که یک راهرو هست بعد میری جلوتر میبینی بالای 1 برج مانند هستی که ارتفاع زیادی داره نمیتونی بیای پایین چون ارتفاع زیاده و میمیری نمیدونم باید چه کار کنم کمکککک کنید:-/:-/:((
Q رو بزن بره تو Armor Mode بعد خودتو ول بده

سلام
تو تمام سايتا در راهنماي قدم به قدم بازي devil may cry4 از مرحله4 ميرن مرحله7 به بعد يعني مراحل5و6 نيست
لطفا راهنماي مرحله 5و6 بازي دويل ماي كراي4 رو برام بذاريد يا اگر آدرس سايتي كه راهنماي فارسي و كامل رو داره معرفي كنين.
شديدا گيرم
ضمنا تو اين بازي از هر جا كه سيو ميكني موقع لود كردن( xbox360) از اول آخرين مرحله اي كه بازي سيو شده شروع ميشه كه اين آدمو خيلي خسته ميكنه. آيا تنظيماتي داره كه بايد انجام بشه
مرسي
خداحافظ.

آخرین ویرایش:
سلام به همگی
من توی بازی Castelvania:LOS گیر کردم!انجایی که باید 3تا Fairytale رو پیدا کنیم!2تاشون رو پیدا کردم ولی 3ومی رو نمیتونم!کسی میدونی جاشون کجاست؟

سلام من بازی home front مرحله آخرش اونجا که سوار نفر بر میشه و میره پشت اسلحه

بعد ار اینکه میرم جلو یه ماشینی با سرعت میاد که اونجا میگه f رو بزن منم میزنم کلی هم با ماشینه درگیر میشم ولی بعد چند دقیقه از پل میفتم پایین

باید چیکار کنم این قسمت رو؟

سلام من بازی home front مرحله آخرش اونجا که سوار نفر بر میشه و میره پشت اسلحه

بعد ار اینکه میرم جلو یه ماشینی با سرعت میاد که اونجا میگه f رو بزن منم میزنم کلی هم با ماشینه درگیر میشم ولی بعد چند دقیقه از پل میفتم پایین

باید چیکار کنم این قسمت رو؟
کسی نبود جواب بده؟=((:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or