راهنماي كامل بازي ها

Syberia3

کاربر سایت
Dec 24, 2010
10
سلام دوستان

ببخشيد من بازي assisant creed 1 بروي كامپيوتر انجام ميدم با كيبورد و موس

يه جايي هست اولاي بازي - در قلعه بايد با يه سرباز مبارزه تن به تن بدي ولي نميشه بكشيش بايد چيكار كرد؟

بغل صفحه نوشته combo fight

دوستان لطفا كمك كنيد مرسي

Syberia3

کاربر سایت
Dec 24, 2010
10
سلام دوستان

يه جايي هست اولاي بازي - در قلعه بايد با يه سرباز مبارزه تن به تن بدي ولي نميشه بكشيش بايد چيكار كرد؟

دوستان عزيز لطفا يكي كمك كنه مرسي

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان

این بازی مال خیلی وقت پیشه، اما احتمال میدم این باشه:
شما در اصل در زمین تمرین قلعه قرار داری. باید 3 بار اون کاری که ازت خواسته شده رو انجام بدی. در این مرحله شما باید در هر دور، چندبار پشت سر هم به سرباز حمله کنی (بدون دفاع) اگر این کارو با سرعت انجام بدی (یعنی دو کلیک راست موس سریع بزنی) یک انیمیشن جدید انجام داده میشه، و مرحله تموم میشه.
یعنی شما فقط پشت سرهم حمله کن. :d

brotherhood

کاربر سایت
Aug 26, 2010
182
نام
parsa
hunted the demons forge

دوستان من توی بازی hunted the demons forge گیر کردم
همون اولش بعد از این که ستون ها می افتن و ما فرار می کنیم بعدش چند نفر رو باید بکشی که این کار هم می کنم اما بعدش یک در هست که هیچ جوری باز نمیشه یه آتیش اون بغل هست که باید بذاری سر جاش ولی من نمی تونم این کار رو بکنم لطفا یکی کمکم کنه.

brotherhood

کاربر سایت
Aug 26, 2010
182
نام
parsa
دوستان من توی بازی hunted the demons forge گیر کردم
همون اولش بعد از این که ستون ها می افتن و ما فرار می کنیم بعدش چند نفر رو باید بکشی که این کار هم می کنم اما بعدش یک در هست که هیچ جوری باز نمیشه یه آتیش اون بغل هست که باید بذاری سر جاش ولی من نمی تونم این کار رو بکنم لطفا یکی کمکم کنه.

یعنی هیچکس نبوووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
دوستان لطفا راهنمای کامل portal 2 رو بگذارید

بله اگه میشه راهنمای این بازی معماییو که در خقیقت یه همچین بازی باید راهنمایی داشته باشه بزارید

ممنون

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
دوستان من تو MIRROR'S EDGE گیر کردم
اون مرحله ای که وارد یه ساختمون مدرن میشیم بعد یعدفه ای سربازای ویژه برای اولین بار بمب دوزا میندازن و بعد از دو طرف حمله میکنن همون جاییکه موتور هایی یا دستگاه های بزرگی تو محفظه شییشهای هستند بعد B رو می زنم یه در قرمز بالای پله تو اون محفظه شیشه ای نشون میده......هر کاری میکنم نمیتونم به اون دره برسم.......لطفا کمک میکنید

cheloe

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1
سلام دوستان. من راهنمایی بازی G-FORCE رو میخوام. در مرحله ی POWER GENERATOR در قسمت COOLING SYSTEM گیر کردم:((. همونجایی که اون رادیوهای پرنده رو هرچی میکشی بازم میان
34csuho7b6w08qrd18b.gif
. خود بازی میگه باید سیستم خنک کننده رو از کار بندازی اما نمیدونم باید چیکار کنم. با MOOCH هم نمیشه کاری کرد. دوستان اگه کسی میدونه خواهش میکنم زودتر جواب بده. من تازه عضو سایت شدم تعداد صفحات این تاپیک خیلی زیاده واسه همین نتونستم همه ی 74 صفحه رو بگردم اگه راجع به این سوال من قبلن در تاپیک توضیح داده شده آدرس صفحه شو بهم بگین ممنون میشم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر