راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من در limbo موندم در مرحله سه تا مونده به اخر در اونجا که یک وسیله که روش عکس پیکان است روی زمین و روی سقف می باشد که وقتی اونی که روی زمین را می زنم میرم روی سقف و بعد از چند لحظه یک وسیله ما نند گاری یک چرخ داره میاد.

سلام دوستان من یه جای بازی[h=2]Machinarium[/h] گیرکردم ممنون می شم کمکم کنید
یه جای بازی بود که مثل اسانسور بود وسه طبقه داشت{ صفرومنفی یک ویک و }یه شکلی رو باید با روشن کردن چراغ ها درست کنی تا بتونی جابه جا شی ولی دو تا از چراغ ها لامپ نداره
یکیش روراحت میشه گیراورد ولی اون یکی نمی دونم کجاس
می تونیدکمکم کنید

سلام دوستان راهنمای فارسی yakuza 4 رو میخواستم اگر هم موجود نیست فقط بهم بگید که:
در چپتر 4 the Promise وقتی میریم بالا پشت بوم عکس میگیریم بعدش هیچ ماموریتی نمیده باید چیکار کنیم تا ماموریت بده؟

تو رو خدا یکی راهنمای بازیه deus ex رو بزاره...موندم توش بد جور...
اونجاش که تازه وارد شهر میشی بعد میری توی ساختمون پلیسا-وارد ساختمون که میشی یه دربان هست که بت اجازه نمیده وارد بشی.بعد کنارت یه یارو تو لابی نشسته که من یه بار باش صحبت کردم و الکی چرت و پرت جوابش دادم یدفه دیدم عصبانی شد و نشست سر جاش.دیگه هم نمیشه باش صحبت کرد....من چی کار کنم؟؟؟؟
یه دوست خوب بیاد کمک کنه..please

سلام دوستان من یه جای بازیMachinarium

گیرکردم ممنون می شم کمکم کنید
یه جای بازی بود که مثل اسانسور بود وسه طبقه داشت{ صفرومنفی یک ویک و }یه شکلی رو باید با روشن کردن چراغ ها درست کنی تا بتونی جابه جا شی ولی دو تا از چراغ ها لامپ نداره
یکیش روراحت میشه گیراورد ولی اون یکی نمی دونم کجاس
می تونیدکمکم کنید
برادر من در ان زمان شما می بایست توسط اسانسور به پارکینگ رفته و با چکش شیشه ای که در ان کلید قرار دارد را بشکنی و سپس به اسانسور بازگشته و (فکر کنم تا ان جایی که به خاطر دارم)قد خویش را بلند سازی و شاخه و برگ های اطراف اسانسور را بدی کنار سپس یک در کوچک میبینی که باید با کلید ان را باز کنی
پیدا شد برو صفا کنb-)

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:39 AM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا یکی راهنمای بازیه deus ex رو بزاره...موندم توش بد جور...
اونجاش که تازه وارد شهر میشی بعد میری توی ساختمون پلیسا-وارد ساختمون که میشی یه دربان هست که بت اجازه نمیده وارد بشی.بعد کنارت یه یارو تو لابی نشسته که من یه بار باش صحبت کردم و الکی چرت و پرت جوابش دادم یدفه دیدم عصبانی شد و نشست سر جاش.دیگه هم نمیشه باش صحبت کرد....من چی کار کنم؟؟؟؟
یه دوست خوب بیاد کمک کنه..please
خوب برو تو دیگه برادر من
اگه هم نمیشه لود کن و برگرد تا دوباره باهاش هرف بزنی

برادر من در ان زمان شما می بایست توسط اسانسور به پارکینگ رفته و با چکش شیشه ای که در ان کلید قرار دارد را بشکنی و سپس به اسانسور بازگشته و (فکر کنم تا ان جایی که به خاطر دارم)قد خویش را بلند سازی و شاخه و برگ های اطراف اسانسور را بدی کنار سپس یک در کوچک میبینی که باید با کلید ان را باز کنی
پیدا شد برو صفا کنb-)

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:39 AM ارسال شده بود ----------

خوب برو تو دیگه برادر من
اگه هم نمیشه لود کن و برگرد تا دوباره باهاش هرف بزنی
لود میکنم ولی دوباره از همونجا میاد که صحبت نمیکنه:(

درخواست راهنمای بازی FEAR 3 سلام من هرجا سرچ کردم راهنمای FEAR 3 رو پیدا نکردم

من تو قسمت inteval 5 گیر کردم ...اونجا که یه روبات میاد همش منو میکشه ...هرکاری میکنم نمیمیره

لطفا دوستان کمک کنن :(
بکشش اگه نشد روی درجه ی ایزی برو و بکشش
انقدر برو تا بکشیش
اگه کشتیش دوباره روی درجه ی سختی نورمال بکشش
(راه یک بازی خور خوب)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or