راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
در بازی دیول مای کری 3 یک قسمت هست یک مجسمه ای هست چند تا دست داره روی هر دستش هم اتیش قرمز داره.مینویسه باید با یک تکنیک خاص جابجاش کنم.چی کار باید بکنم
فكر كنم شما يه جاي ديگه هم اين سؤال رو كردي و من هم بهت جواب دادم.

ببين اون مجسمه ها فقط بهت يك چهارم Blue Orb رو ميدن كه اگه چهار تا شون رو جمع كني به خط جونت اضافه مي كنه.
اگه مي خواي اونو بشكني بايد شمشير (Arm) مخصوص خودش رو استفاده كني. يعني بايد ببيني رنگش چيه و بعد شمشير درست رو استفاده كني. مثلا قرمز براي Rebellion سفيد براي Beowulf نارنجي براي Agni & Rudra بنفش براي اون گيتاره كه اسمش رو يادم رفته و آبي براي اون يخيه كه بازم اسمش رو يادم رفته.
دقت كن كه بايد تعداد آتيش هاي دست و پاهاش رو بشماري و بعد به اوت تعداد به Stylish بالا تر بري. مثلا اگه سه تا بود يعني بايد به Stylish سوم برسي.

سؤالي بود در خدمتيم.
اينم لينك صفحه اش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17474

منظورم اين بود كه اسم مرحله رو بزاري . ظاهرا راهنماي كامل براي اين بازي نيست . منم بازي نكردم . شما اسم مرحله رو كامل به انگليسي بنويس تا برات پيدا كنم ...

سلام دوستان گلم
کسی اینجا داریم که تو rome : total war حرفه ای باشه چند تا سوال دارم
1- او شکلک های تو صفحه مثل چاه نفت و معدن x چوب از این جور چیزا کارایی داره یا نه؟

2- این مقامای کنسولی و ... تو 4 عضو متحد رومی به چه درد می خوره؟

3- ایا می شه تمامی کشور هارو ازاد کرد یا نه ؟
من خودم حدود 12 تاشو باز کردم ولی بیشتر باز نتونستم بکنم:(
4- من همه رمزاشو دارم اما کسی رمزی داره بزنم ساختو سازو سریع انجام بده ؟
مرسی از همه دوستانم

دوستان اگه کسی اینجا داریم که تو simcity4 چیزی بدونه لطفا تو اینم کمک کنه
من نمی دونم چه جوری پول به دست بیارم هر چیزی رو برای شهر می زارم پول ماهانه کم می کنه
البته من چند تا از اون چیزای عادی رو برای پول دراوردن زدما مثل ارتش و انرژی هسته ای ولی می دونید اینا فوقش تا ده هزارتا در ماه می ده

من بازي كردم اينو . ولي خيلي وقت پيش . يادم نيست . اما يادمه اگه قدرتت زياد ميشد ميتونستي با مركز(شهر رم) هم به مقابله برخيزي! اونوقت بازي اينقدر سخت ميشد كه حد و حساب نداشت!
يادمه رم رو هم گرفتم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or