راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یکی من رو تو بازی alone in the dark 5 یا همون تنها در تاریکی آخریش که 2008 هست کمک کنه ، من تو یه پارک گیر افتادم که وسطش زمین یه ترک مسخره خورده و هیچ جود نمی شه رفت اون ور ترک ، اون ور یه آمبولانس هست که باید برش دارم ، میشه کمک کنید ؟

یکی من رو تو بازی alone in the dark 5 یا همون تنها در تاریکی آخریش که 2008 هست کمک کنه ، من تو یه پارک گیر افتادم که وسطش زمین یه ترک مسخره خورده و هیچ جود نمی شه رفت اون ور ترک ، اون ور یه آمبولانس هست که باید برش دارم ، میشه کمک کنید ؟

من هم دقیقا همین جا گیر کردم. بدجوری اعصابمو خورد کرده!!!:sick:
LBP2.jpg

شما بايد با استفاده از قسمت نام پد NUMPAD (قسمت سمت راست) كيبورد اوج بگيريد! وقتي دور موتور كامل زياد شد (توسط كليدهاي مكان نما)، با استفاده از اين قسمت ميتونيد اوج بگيريد يا ارتفاع كم كنيد ...

بی زحمت میشه یکم بیشتر توضیح بدی:laughing:
در ضمن من مرحله ی learning to fly رو میگ:cheesygriم

چی رو توضیح بدم گفتم که!
از قسمت سمت راست کیبوردت برای پرواز استف کن . از کلیدهای جهت نما برای موتور هواپیما و افزایش سرعت استفاده کن . از شماره های 8 و 2 کیبورد (قسمت سمت راست) برای اوج گرفتن یا کم کردن ارتفاع!

چی رو توضیح بدم گفتم که!
از قسمت سمت راست کیبوردت برای پرواز استف کن . از کلیدهای جهت نما برای موتور هواپیما و افزایش سرعت استفاده کن . از شماره های 8 و 2 کیبورد (قسمت سمت راست) برای اوج گرفتن یا کم کردن ارتفاع!

من از کلید های سمت راست استفاده کردم ولی ولی هیچ فرقی نکرد . هواپیما تا یه حدی که بالا میره ریب میزنه(کم میاره)

در بازی دیول مای کری 3 یک قسمت هست یک مجسمه ای هست چند تا دست داره روی هر دستش هم اتیش قرمز داره.مینویسه باید با یک تکنیک خاص جابجاش کنم.چی کار باید بکنم

کمک

در بازیه the shieldدر ماموریتی که دنبال 2 نفر که در حال فرار هستن میرم وبعد از گرفتن اونها در یک بن بست نمدانم باید چکار کنم .لطفا کمک کنید:sick:

راهنمای alone in the dark5: برو تو همون خیابانی که اونورش آمبولانس هست بعد از تو زمین دو تا آدم بیرون می یاد اون دو تا رو وی کن یک ماشین بگیر اول اون ماشین هایی که جلوی راه اند را بندلز تو دره بعد با ماشین برو عقب و بعد با سرعت از روی سوراخ بپر فقط ماشین سواری بعدش حسابی حالت رو می گیره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or