راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا تو M.G.S 2 اونجا که تو کشتی میری میرسی به یه عده آدم که دارن نگاه یه ویدئو میکنند که با پروژکتور تصویر افتاد رو 2 تا پرده ... باید چیکار کنم .
همونجایی که سرباز ها صف کشیدن و فقط به فیلم نگاه می کنن.

آقا تو M.G.S 2 اونجا که تو کشتی میری میرسی به یه عده آدم که دارن نگاه یه ویدئو میکنند که با پروژکتور تصویر افتاد رو 2 تا پرده ... باید چیکار کنم .
همونجایی که سرباز ها صف کشیدن و فقط به فیلم نگاه می کنن.
وقتي به پايين نردبان رسيدي. ابتدا چند لحظه صبر كن تا فيلم از دستگاه كناريش پخش بشه و سربازها ديدشون تغيير كنه و به سمت چپ بره. بعد از كنار جعبه سمت راست بايد جلو بري. جنس روي زمين در بين جعبه طوريه كه اگر راه معمولي بري صدا ميكنه. پس قبل از رد شدن از جعبه روي زمين دراز بكش بعد سمت جلو حركت كن.

بعدش ...

جلو برم به کجا برسم ...
به انتهاي راه كه رسيدي برو سمت راست و از كناvر جعبه برو جلو و وارد درب بعدي بشو تا به جايي برسي كه بايد از متال گير عكس بگيري.

آخرین ویرایش:
هر كس تو بازيي هاي زير مشكل داشت بگه تا كمكش كنم
1_80jours
2_secret files :tunguska
3_the davinci code
4_murder on the orient express
5_evil under the sun
6-sherlock holmes vs arsene lupin
تو اين بازي هم شايد تو نستم كمك كنم
Lord of the Rings:the Battle for the Middle Earth

کمک در mgs2

سلام.ببخشید که این تایپیک قدیمی رو می ارم بالا.

من توی big shell شش تا بمب اولی رو خنثی کردم حالا باید یک بمب رو که توی همون مکان اول بازی هست که رایدن شروع می کنه خنثی کنم اما جاش رو پیدا نمیکنم.با سنسور b صداش رو میشنوم که نزدیکش شدم اما خودش رو نمیبینم.
کسی هست که یادش باشه و کمک کنه؟؟؟؟

کمک در mgs2

سلام.
من توی big shell شش تا بمب اولی رو خنثی کردم حالا باید یک بمب رو که توی همون مکان اول بازی هست که رایدن شروع می کنه خنثی کنم اما جاش رو پیدا نمیکنم.با سنسور b صداش رو میشنوم که نزدیکش شدم اما خودش رو نمیبینم.

سلام.
اگه بفهمي خندت ميگيره! شما احتمالاً داخل آب هم زياد دنبالش گشتي ولي پيداش نكردي چون دقيقاً بالاي سر شما بوده!;) آروم آروم به لبه بيا قبل از اينكه رايدن به داخل آب بيفته بالاي سرت رو نگاه كن. دقيق يادم نيست ولي فكر كنم زير هاور كرفت بود.

اگه بفهمي خندت ميگيره! شما احتمالاً داخل آب هم زياد دنبالش گشتي ولي پيداش نكردي چون دقيقاً بالاي سر شما بوده!;) آروم آروم به لبه بيا قبل از اينكه رايدن به داخل آب بيفته بالاي سرت رو نگاه كن. دقيق يادم نيست ولي فكر كنم زير هاور كرفت بود.
اقا مرسی.
امتحان میکنم ببینم چی میشه:p:blushing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or