رانندگی در تهران

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
من تصمیم گرفتم که تصاویری از این شاهکار ایرانی رو به همراه توضیحاتی در یک فروم خوف خارجی قرار بدم تا عکس العمل اونها رو ببینیم واقعا جالب بود به خاطر همین هم یک سریشون رو واستون نقل قول میکنم. البته دیگه هر کی هر چی گفته به من ربطی نداره من فقط نقل قول میکنم:

ME:
pre release:
DIT00102.jpg

DIT00146.jpg

ingame:

RANANDEGI2.jpg

polycount is really comparable to PGR3 :cheesygri

more than 120 guys have worked on this game and the government gave them 2.5 Million $$$ to develop this shit :D They are really ****. and also the dev has earned about 1 Million $$$ from in-game ads!!!!
they claim that the engine is based on 1 million line of codes :) :D

they waste their Oil money on these shits! what a shame!

what what what

Is the aim to look for nuclear weapons?

GOTY???
Game Of the year :cheesygri

??? What is this being made for? O.o

Even the renders are horrendous.

GOI*

*Game of Iran

Wow, and it's set in Tehran too?:cheesygri

Sad thing is there's actually lot of talented Iranian programmers out there. Anyone remember Nasir at Square?:D

excellent.
:cheesygri

that is weird

For christ's sake people!

SOMEONE POST GTA BAGDAD PHOTOSHOP

I predict that this will be #1 in the Iranian software charts.
:cheesygri

Eh you just have to look at the programmers/developpers/analysts in the Sillycon Valley.. Like half of them are from the Middle eat or India...

"My frothing demand for this game increases"

I want this game now.

Badly.

ME :cheesygri :
you don't know this: actually this game costs no more than 100,000$ to develop and they obviously defraud lots of money.
there are lots of talented programmers in iran. I think all of you know Habib Zargarpour (Most wanted) there are many other guys with that level of skill and talent over there but nobody pay attention to them

One word: roofles.

sdf.jpg

Fatal Racing (1996):
fatal_racing_1.jpg

Time has come to a halt.

No. Iran is just fucking backassward is all.

That's what happens when your government is run by a bunch of radical morons.

The people aren't to blame, it's the mullahs that control the country that are. They aren't very loved, and they are basically Nazis for the most part.

wait so give us more details on this game...

What are objectives, do you kill American scum? Is the whole point to bomb the American embassy or some shit?

Or is it killing other Iranians?

What is it?

ME:
I don't know exactly. but I think it's racing + instructing driving laws + Taxi missions
there is no saving...
and if you kill any citizen this bubble apears on the screen: Game Over!
killing is not permitted in the game

I don't know exactly. but I think it's racing + instructing driving laws + Taxi missions
you can't even save in the game.
and if you kill any citizen this bubble apears on the screen: Game Over!
killing is not permitted in the game
Getting them ready to immigrate to the states huh?

ZING

THATS RACIST!

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
دمت گرم Restricted Area
اگه ممکنه آدرس اون تاپیکو بدید منم برم یه چی بگم
59.gif
39.gif

The people aren't to blame, it's the mullahs that control the country that are. They aren't very loved, and they are basically Nazis for the most part

...
78.gif

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
GOTY???

perfect :cheesygri

The correct thing is GOHI :cheesygri

The people aren't to blame, it's the mullahs that control the country that are. They aren't very loved, and they are basically Nazis for the most part

icon_wink.gif

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
ممنون از حميد جان. واقعا كار خوبي كردي كه قدرت بازيسازي ما رو به جهانيان نشون دادي.:cheesygri
درباره اون كلمه هم باهات هم نظرم (يارو داشت دفاع ميكرد ازشون، يا خودشو زده بود كوچه علي چپ).

The correct thing is GOHI
واقعنم همين درسته. حيف 4500 تومني كه براي اين بازي دادم.

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
بابا شما چرا این کاری میکنید!!میرید تو فروم خارجی درباره ی این بازی مینویسید.می دونید که خیلی از اینا درباره ی کشور ما درست نیمدونن.چون که ما تبلیغات نداریم.:( وقتی هم که این چیزارو میبینن خیلی هاشون می گن اینا کین!چند تاشون هم نوشته بودن که ایران اصلا برنامه نویس یا کسی که کامپیوتر حالیش باشه ندارن.فحش هم داده بودن.من با این که این بازی رو نکردم و با چیزایی که بقیه نوشتن ازش خوشم نیمده. مخصوصن با چیزایی کهmostafa-ccp گفت خیلی از بازی ناامید شدم.من الان ایران نیستم ولی 2-3 ماه دیگه میام.اولین سی دی هایی هم که می گیرم همین ایرانیاس.نه به خاطر بازی به خاطر اینکه یه تشویقی برای تمامی شرکت ها باشه که تو این زمینه انشاالله پیشرفت کنیم.
اون دوست عزیزی هم که این مطلب رو فرستاده بود از من ناراحت نشه کلی گفتم.;)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط SHvIRUS:
شدن که میشه. به دکتر جی ایکس یه پی ام بده ...
76.gif
منو میگه (منتهی برعکس) :cheesygri :cheesygri :cheesygri

ای بابا
بچه های اینجا رای آدمو هی میزنن
ما نفهمیدیم بالاخره بازی رو بگیریم یا نه:cheesygri
راستی یه وقت نگیرنم بگن چرا ترینر این بازی رو ساختی
کسی میدونه فرق بین کرک و ترینر رو میدونن؟:cheesygri :cheesygri :p

اما اگه خریدمش میسازم رمزشو میذارم همینجا;)
(من واقعا میترسم از این جمله ها میگم)

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
بابا شما چرا این کاری میکنید!!میرید تو فروم خارجی درباره ی این بازی مینویسید.می دونید که خیلی از اینا درباره ی کشور ما درست نیمدونن.چون که ما تبلیغات نداریم. وقتی هم که این چیزارو میبینن خیلی هاشون می گن اینا کین!چند تاشون هم نوشته بودن که ایران اصلا برنامه نویس یا کسی که کامپیوتر حالیش باشه ندارن.فحش هم داده بودن.من با این که این بازی رو نکردم و با چیزایی که بقیه نوشتن ازش خوشم نیمده.مخصوصن با چیزایی کهmostafa-ccp گفت خیلی از بازی ناامید شدم.من الان ایران نیستم ولی 2-3 ماه دیگه میام.اولین سی دی هایی هم که می گیرم همین ایرانیاس.نه به خاطر بازی به خاطر اینکه یه تشویقی برای تمامی شرکت ها باشه که تو این زمینه انشاالله پیشرفت کنیم.
اون دوست عزیزی هم که این مطلب رو فرستاده بود از من ناراحت نشه کلی گفتم.
سلام...
والله من نمیدونم که شما کدومشون رو میگید که گفته ایران برنامه نویس درست حسابی نداره اتفاقا گفتن که ایران برنامه نویس های با استعداد زیادی داره و حتی یکیشون هم نصیر رو توی Square مثال زد منم برای اینکه شفاف سازی کنم گفتم ما برنامه نویس خوب داریم حداقل این رو مطمئنم که ما چند تا حبیب زرگرپور همین الان تو ایران داریم ولی خب که چی؟ هیچ کی بهشون توجه نمیکنه و بها نمیده. چون اینجا شایسته سالاری نیست بلکه فک و فامیل سالاری هست. یارو نمیره سراغ یک آدم این کاره تا ساخت بازی رو بهش محول کنه میگه تا آشنا هست چرا اون نون رو بذارم تو سفره غریبه؟ به خاطر همین هم هست که همیشه درجا میزنیم چون از نخبه های کشورمون استفاده نمیکنیم و اونها هم برای اینکه بهشون بها داده بشه سعی میکنن از کشور خارج بشن و هی اینا میکنن توی بوق و کرنا که آره ما فرار مغز ها داریم و... به خاطر همین هم نمیتونیم پیشرفت کنیم و... خب یکی نیست بگه کی باعث فرار مغزها میشه. چرا یک ایرانی با استعداد تا وقتی توی ایران هست هیچی نیست ولی وقتی میره خارج از کشور میشه جزو موفق ترین افراد جامعه ای که توش زندگی میکنه؟ مثلا شما خیال کردی وقتی من این تصاویر و مطالب رو تو اون فروم پست کردم ایران رو خراب کردم؟ و قبلا وجهه ایران پیش اونا خراب نبوده؟ اونا از من و شما بهتر میدنن که توی کشور ما چی میگذره چون خودشون وضع اینجا رو با وضع خودشون مقایسه میکنن و... . من منظور شما رو از تبلیغات متوجه نشدم. آخه تبلیغات چی؟ تبلیغات در مورد اینکه اینجا بهشته حتما؟ نه عزیز من اگه یه بار دیگه هم به نقل قولا توجه کنی یه همچین چیزایی رو میبینی:

Sad thing is there's actually lot of talented Iranian programmers out there. Anyone remember Nasir at Square

Eh you just have to look at the programmers/developpers/analysts in the Sillycon Valley.. Like half of them are from the Middle eat or India

The people aren't to blame ....
من اولش فکر میکردم وقتی اون عکسا رو بذارم همه کف میکنن میگن مگه اصلا تو ایران هم میدونن بازی چیه؟ ولی در کمال تعجب دیدم که اونا اطلاعات کامل راجع به ایران دارن و من تا حالا با تعداد زیادیشون صحبت کردم و بدون استثنا شرایط حاکم بر ایران رو به طور کامل میدونستن. باز این حرفها هم که بر علیه ایران تبلیغات هست و ... زاییده فکر خلاق خود ایرانی هاست:cheesygri من نمیگم نیست ولی این جوری هم نیست که خارجی ها در مورد ایران کاملا اشتباه فکر کنن!
حتی یکیشون اومد این طوری جواب داد:

What exactly are you expecting? Cutting edge graphics? Revolutionnary gameplay? The PGR3 killer or GT4 killer?

I've seen worse crap comming from dev teams in the US/Canada/England with far bigger funds (*cough* ETM * cough*)

منم واسه اینکه روشنش کنم گفتم:

:cheesygri you don't know this: actually this game costs no more than 100,000$ to develop and they obviously defraud lots of money.
there are lots of talented programmers in iran. I think all of you know Habib Zargarpour (Most wanted) there are many other guys with that level of skill and talent over there but nobody pay attention to them.
خارجیها هم میدونن که ما چقدر افراد با استعداد داریم و چقدر از اون افراد دارن توی خارج از کشور به اونها خدمت میکنن! شما که نمیخواید این واقعیات رو رد کنی؟ چون دیگه خیلی بده خودمون به خودمون دروغ بگیم!
به هر حال من واقعا نمیدونم شما واسه چی میخوای برگردی ایران؟ اگه میخوای برگردی و بمونی که واقعا جای تعجب داره در غیر این صورت واقعا خوشا به سعادت! دست ما رو هم بگیر بکش از این ... بیرون.

نه به خاطر بازی به خاطر اینکه یه تشویقی برای تمامی شرکت ها باشه که تو این زمینه انشاالله پیشرفت کنیم.
شک نکن که با این کار فقط این شرکتها رو تشویق میکنی که بیشتر کلاه برداری کنن. چرا الان خیلی از ایرانیها ترجیح میدن جنس خارجی بخرن؟ به خاطر اینکه از سر و ته جنس ایرانی میزنن. و اگه اون شخص بره اون جنس ایرانی رو بخره خدمت نکرده بلکه کلاه برداری رو ترویج داده! اون واسه موقعی هست که یک جنس تولید داخل عالی داریم. اون موقع هر کی نخره اصلا اسمش رو نمیشه آدم گذاشت!

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید حمید جان نمیشد ترجمه کنید ؟
راستی اون دو عکس اولی چه زیباست:cheesygri
ولی بچه ها جالب اینجاست که تو این عکس ها نشون میده اسفالت خیابان های ایران چه قدر صاف:p

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Restricted Area:
اگر بگم یکی از اعضای همین سایت هست که میاد و کله من رو رسما میکنه از سردر سایت آویزون میکنه :cheesygri
اوه اوه مثل اینکه یارو خیلی کلفته
34.gif
باشه نگو اگه خواستی pm بده...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
اگه بخوام حقوقمو بگم،پول نفت از همشون پایینتره چون حداقل واسه من زحمتی نداشت
حق من و خلیل که داریم تو هوایی که به خاطر پالایشگاه آلوده شده نفس میکشیم که هست .
تازه این یه جور دزدیه .
اینجا یه جورایه دیگه ای دزدی میشه که اگر بدونین مختون سوت میکشه .
=====
((((( عماد به نظر من خودت بیا تاپیک رو قفل کن که اوضاش خیلی خرابه )))))

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gavelock:
امتیاز من
گرافیک=2
صدا=4
داستان=7
گیم پلی=2
مجموع=3.8
تو این بازی فقط ماشینها سه بعدی به نظر می رسند. تبلیغات هم اینقدر زیاده که نگو و نپرس. اصلا شهر رو نمی بینید. ولی آهنگی که حسینی خونده قشنگه انصافا. ولی صدا گذاری واقعا ضعیفه. مسابقات سی دی دوم هم خیلی ساده هست. حریفان اصلا هوش مصنوعی خوبی ندارند. در کل به نظر من پایان معصومیت خیلی خیلی بهتر بود. ولی از من میشنوید این بازی رو بگیرید.البته نه به خاطر حمایت از رایان پرداز. بلکه برای پیشرفت صنعت بازی کشور و اینکه نهادهایی مثل ناجا از این کارشون پشیمون نشند. در ضمن اینو هم بگم که بازی فروش خیلی خوبی داشته تا الان. مغازه های آریا شهر رو که من خبر دارم همه این بازی رو تموم کردند. اگه پایان معصومیت چنین تبلیغاتی براش میشد خیلی بیشتر فروش میکرد.
عجب امتیازهای بالایی رو دست gta بلند شده من که میرم میخرمش:cheesygri :cheesygri
آخه اینم شد بازی اصلا ارزش بازی کردن رو نداره که هیچ ارزش دیدن هم نداره:cheesygri
ولی جای شکرش باقی است که یه بازی دادن بلاخره حتما تا 10 سال دیگه میتونند یه بازی حداقل متوسط بدن بیرون:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر