رانندگی در تهران

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Mehdi_18:
از اونورشم حساب كن كه اونا به جاي 500 تومن حقوق ما 5 ميليون ميگيرن.

البته این هم هست
خدایی ما ایرانی ها چقدر بدبختیم!!!:(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نخیر آقا جان من از هیچ بازی ای بدم نمیاد
اصلا حالا اعتراف میکنم Splinter Cell یک شاهکاره
Metal Gear هم طرفداران خاص خودش رو داره
اصلا نمیدونم چرا از اول این دو گروه با هم لج افتادن؟
هردو بازی نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارن. هر کسی یه جور سلیقه داره
اگه بد میگم بگید تا اصلا خودم رو تا ابد بن کنم

نمیخوام بحث اسپلینتر سل بشه پس بی خیال.
در ضمن با حرفت کاملا موافقم ولی شما در چندین تاپیک بر ضد اسپلینتر سل حرف هایی زدین که من از کوره در رفتم.
شرمنده.

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نمیخوام بحث اسپلینتر سل بشه پس بی خیال.
در ضمن با حرفت کاملا موافقم ولی شما در چندین تاپیک بر ضد اسپلینتر سل حرف هایی زدین که من از کوره در رفتم.
شرمنده.
دوست عزیز خیلی از روحیه جوانمردیت ممنونم
ایشاالله بتونیم دوستای خوبی برای هم باشیم
حکایتمون نشه مثل Solid و Sam

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
دوست عزیز خیلی از روحیه جوانمردیت ممنونم
ایشاالله بتونیم دوستای خوبی برای هم باشیم
حکایتمون نشه مثل Solid و Sam
این حکایت بیشتر به طرفداران افراطی بر میگرده نه به اون 2 تا بدبخت

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
این حکایت بیشتر به طرفداران افراطی بر میگرده نه به اون 2 تا بدبخت
اقا قبول
ادامه ندیم خیلی
بهتره وگرنه شما رو نمیدونم ولی فکر کنم من رو بن کنن

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Saman:
بچه ها يه نكته ي مهم ! :

حق كپي رايت يا قانون كپي رايت غلطه ن. فقط بگيد" كپي رايت" ...

از تذکر شما ممنونم ولی مشکل ما چیز دیگه ایست!!!

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط saeedrz:
دوست عزیز 4500 برای یه بازی که پولی نیست اگه شما تو یه کشوری بودی که حق کپی رایت رعایت میشد بجای 4500 باید 45000 تومان پول میدادی اما خوشبختانه تو ایران فکر ما فقیر فقرا رو کردن که این قانون رو نذاشتن.

اگه 45000 بود شما میومدی پول بدی و یه بازی که دو تا سیدی هست اونم با کیفیت اتاری و کمدور64 رو بخری .تازه به من پول نمیدن که بیام برای کسی تبلیغ کنم یا بزنم تو سره ماله کسی. من فقط میگم اقا این بازی {اگه بشه بگی بازی} بدرد بخور نیست. یه مثال میزنم تا قضیه روشن تر بشه .

صنعته بازی سازی ایران رو به یه بچه که میخواد تازه بشینه پشته فرمونه ماشین تشبیه میکنه . حالا اگر این بچه بیاد تو 4 راه باسرعته بالا رد بشه ولی هیچ اتفاقی نیوفته خوب ما هم دست رو دست بزاریم بگیم برای حمایتش و اینکه روحیش خراب نشه چیزی نگیم در حالی که همین بچه {9.. 15 16 17 18 سال} فردا همین کار رو تکرار میکنه ولی این دفعه ماشینش از وسط دو نصف میشه و هیچ چیزی ازش نمیمونه.=نابودی

قضیه این بازی هم همین طوری اگر ما نخریم میتونیم نشون بدیم که اقا شما با این بازی که ساختی جایی بینه ما نداری. دوسته عزیز ما اسممون گیمر هست{به جز من} ما بعد از کلی بازی کردن شعوره بازی کردنمون باید به یه حده بالایی برسه و هر بازی که اومد بازی نکنیم.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
همین که تا الان بن نشدی خیلی هست عزیزم
بچه ها می هش لست کامل تهیه کنندگان رو گی ر اورد؟؟؟؟
شنیدم همون تیم معصومیت از دست رفته هستند×!!!

بحث تکراری نکنید که این تایپیکم قفل می شه×!!!

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط 789:
اگه 45000 بود شما میومدی پول بدی و یه بازی که دو تا سیدی هست اونم با کیفیت اتاری و کمدور64 رو بخری .تازه به من پول نمیدن که بیام برای کسی تبلیغ کنم یا بزنم تو سره ماله کسی. من فقط میگم اقا این بازی {اگه بشه بگی بازی} بدرد بخور نیست. یه مثال میزنم تا قضیه روشن تر بشه .

صنعته بازی سازی ایران رو به یه بچه که میخواد تازه بشینه پشته فرمونه ماشین تشبیه میکنه . حالا اگر این بچه بیاد تو 4 راه باسرعته بالا رد بشه ولی هیچ اتفاقی نیوفته خوب ما هم دست رو دست بزاریم بگیم برای حمایتش و اینکه روحیش خراب نشه چیزی نگیم در حالی که همین بچه {9.. 15 16 17 18 سال} فردا همین کار رو تکرار میکنه ولی این دفعه ماشینش از وسط دو نصف میشه و هیچ چیزی ازش نمیمونه.=نابودی

قضیه این بازی هم همین طوری اگر ما نخریم میتونیم نشون بدیم که اقا شما با این بازی که ساختی جایی بینه ما نداری. دوسته عزیز ما اسممون گیمر هست{به جز من} ما بعد از کلی بازی کردن شعوره بازی کردنمون باید به یه حده بالایی برسه و هر بازی که اومد بازی نکنیم.

دوست عزیز اضافه کنم که این ماشینی که شما میگین لاستیک نداره!!!
پس چطور بچه اون رو میتونه برداره؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان

ببخشید یک سوال داشتم این بود که این بازی خوب برم بگیرم یا ارزش اش رو داره بازی کنیم اگه میشه یک راهنمایی کنید

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط saeedrz:
دوست عزیز اضافه کنم که این ماشینی که شما میگین لاستیک نداره!!!
پس چطور بچه اون رو میتونه برداره؟[/quote

سعید جان نکنه این بازی رو به جای کامپوتر با چراغ نفتی درست کردن.

{من همینجا از ادامه بحث کنار میرم ولی اینو بدون اگه وضع اینطوری پیش بره با بازی همون کاری رو میکنن که با ماشین دارن میکنن}

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام دوستان

ببخشید یک سوال داشتم این بود که این بازی خوب برم بگیرم یا ارزش اش رو داره بازی کنیم اگه میشه یک راهنمایی کنید

مگه نمیبنی ملت دارن انزجار خودشون رو نشون میدن بعد میگی خوب هست...نه عزیزم خوب نیست بهرته یه دور این تاپیک رو بخونی...

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
مگه نمیبنی ملت دارن انزجار خودشون رو نشون میدن بعد میگی خوب هست...نه عزیزم خوب نیست بهرته یه دور این تاپیک رو بخونی...

داداش نزن تو سر مال شاید این بابا خوشش بیاد البته ببخشید ها به من ربطی نداره ولی
شما داری معامله دو تا مومن رو به هم میزنی و از نظر اسلام کار درستی نیست

راستی یه سؤال : نفهمیدی من کی هستم؟
اگه فهمیدی جایزه داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر