رانندگی در تهران

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
همین الکترونیک آرتز که همتون میگین خیلی عالیه مگه اویل بازیی که ساخت چه قدر قوی بود؟ با همون بازیهای دو بعدی آشغال کار خودش رو شروع کرد ولی چون همه تشویقشون می کردند تونستن پیشرفت کنن. ولی ایران اولین بازیی که ساخت یه بازی سه بعدی بود نه دو بعدی و فقط کم لطفی کردن و مرحله ی درست و حسابی نساختن.

ea در زمان خودش پا به پا شرکتهای دیگه جلو رفت ولی ما ی داریم تجربه ی چند ساله پیش این شرکتها رو در سال 2006 تجربه میکنیم!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ای خدا ، یا آدمای مایه داری مثه شما مفتی مفتی 360 می خرن
یا یه سری دهاتی که تا دیروز داشتن nes بازی می کردن گوسفنداشونو فروختن و 360 خریدن!! شمایی که تو بازیسنترین فکر نکنین فقط بچه های خوب بازیسنتر 360 دارن، یه مقدار تحقیق کنید یارو هنوز فرق گرافیک ps1 و 360 رو نمی فهمه هنوز اینترنت تو عمرش نرفته حالا داره گیرز آو وار بازی می کنه!(به قول خودش گیرس وار!) همونطور که گفتم منظورم هیچ بازیسنتریی نبود ، منظورم این بود که یا عده ای مثه ایشون کنسولی رو که دوست ندارن به زور گرفتن!! یا یه سری دیگه مایه دار میشن یهو الکی ، واسه اینکه گرونترین چیز ها رو بخرن میرن 360 میخرن بعد میان مغازه میگن IGI 3 واسه 360 نیومده!؟؟؟!؟؟ یا GTI 9 !!!!!!واسه 360 نیومده؟!؟؟!؟؟؟ (منظور از gti همون gta بید و از 9 همون 4 !)
... بعد ما باید تو آرزوش بمونیم..
مبارکتون باشه آقای ام جی
یه چیزای بگم اول که شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه.... بعدش نظرم رو درباره DIT میگم :-"
من نمیدونم جای کی رو تو این سایت تنگ کردم که هر کی از هر جا پا میشه اول یه تیکه به من میندازه ... و بعدش هم جوانب احتیاط پیش میگیره که من توهین نکردم.... نمیدونم جماعت این سایت منظورشون از توهین چی هست؟؟؟؟ حتما شما باید پاشی به من فحش ناموس بدی تا بشه توهین؟؟؟؟این حرف هایی رو که هم زدی من اصلا صحبتی برای جواب دادن بهشون ندارم...... ;)
خداییش.. من کار ندارم منظورت کی بود(که مطمئنم با خود من بودی ..... به در گفتی که دیوار بشنوه؟؟؟؟)
من عشقم ، زندگی ام ، تمام جونم Sony هست.... ولی از اون دسته ادم هایی نیستم که چون گفتم سونی تکه...باید خودم رو از محصولات دیگه محروم کنم...:cool: من هیچ وقت خودم رو به خاطر کل کل با این و اون تو دردسر نمیندازم... 360 هم کنسول خوبی هست و بازی های خوبی داره پس دلیل نمیشه من به خاطر یک حرف خودم رو تو منگنه قرار بدم....

بنده مایه دار هم نیستم...مثل شما دارم زندگی میکنم...من از فضا نیومدم که :-"
شما منظور من رو از پول مفت چی فرض کردی؟؟؟؟ فقط بگو..
خیال کردی مثل بعضی از کسایی که تو این سایت هستند نشستم خونه شب بابام واسم 360 آورده گفته:آفرین پسرم بدو برو بازی کن..... :confused: نه خیر من واسه این پول دارم قسط میدم!!! (فکرم نکنم بدونی مزه قسط دادن چیه وقتی که 50 تومن در ماه میگیری باید 40 تومنش رو قسط بدی)
اگر هم بحث گرونی کنسول باشه من میرم همین الان PS3 کپی خور نشده میگیرم تو پشت شهرداری 1.300..... و اون موقع افه مایه داری میذارم.... :love:

در ضمن شما مثل اینکه دلیل نخریدن 360 برای خودتون رو بنده حقیر میدنید؟؟؟؟:confused: شما اگر کمی پچه زرنگ بودی به جای PS2 خریدن میرفتی یه خورده صبر میکردی و پول جمع میکردی و 360 میخریدی!!!! این دیگه به من ربطی نداره..... :-"

( توهین نباشه ها قصد بدی ندارم ) افرادی مثل شما هستن که با این کاراشون جلوی پیشرفت ایران رو میگیرن. چرا؟ چون همینکه تونستن در همین حد بسازن خودش خیلیه بعدش شماها میان میگین اصلا بازی نسازن بهتره.
توهین نباشه هااااا..افرادی مثل شما هستند که از دزدی های 2 میلیاردی پشتیبانی میکنند که وضع ما الان اینه :cool:

همین الکترونیک آرتز که همتون میگین خیلی عالیه مگه اویل بازیی که ساخت چه قدر قوی بود؟ با همون بازیهای دو بعدی آشغال کار خودش رو شروع کرد ولی چون همه تشویقشون می کردند تونستن پیشرفت کنن. ولی ایران اولین بازیی که ساخت یه بازی سه بعدی بود نه دو بعدی و فقط کم لطفی کردن و مرحله ی درست و حسابی نساختن.
بنده هیچ کدوم از کارای EA رو نمیپسندم..نمیدونم چرا عادت کردین حرف تو دهن ملت میذارین!!!! ;)
در ضمن EA موقعی بازی 2 بعدی میساخت که دنیای بازی روی محور 2 بعدی میچرخید.الان یه خورده فکر کنی میبینی EA شاهکاری مثل Crysis داره زیر دستش ساخته میشه....

نه من اصلا با mj جان نبودم همون طور هم که گفتم ، منظورم با هیچ بازیسنتریی نیست
من بدبخت اینجا اطلاعاتی ندارم که دیگه کسی بخواد اطلاعاتش از من کمتر باشه!:blushing:
ولی می گم نگاه کنید ملت یا از اون دهاتیان ، که خوشبختانه تو بازیسنتر همچین افرادی پیدا نمیشه ، یا مثل ایشون که (هر چقدر هم که اطلاعات داشته باشن) کنسولی رو که دوست ندارن رو میخرن!
واقعا که..... مهبد جان....اصلا با من نبودی!!! :-"
منظورم این بود که ایشون کنسولی رو که ازش خوشش نمیادو خریده به زور! بعد من بدبخت که عاشقشم بهش نمیرسم:(
من کسی با چماغ بالا سرم نبود که بگه به زور باید بخری.... خودم انتخاب کردم و خریدم و از خریدم نسبتا راضی هستم....

حالا رانندگی در تهران:::::
یه مثال میزنم..... شما اگر فکر یه کار به سرت بزنه که یه جورایی به پیشرفت مملکت داره کمک میکنه... در قدم اول به فکر چی میفتی؟؟؟ به فکر سودی که ازش بدست میاری .....یا به فکر خدمتی که به مملکت میکنی و ملت رو به پیشرفت میرسونی؟؟؟؟
متاسفانه باید بگم ما ایرانی ها 90% به فکر راه اولیم.....به خاطر همینم نتیجه کارمون میشه "رانندگی در تهران" که نه تنها پیشرفت نبود بلکه یه دو سه قدم هم به عقب رفتیم...... بازی که تو سا 2005 عرضه میشه حداقل باید با بازی های سال 2002 برابری کنه..... آیا این بازی همچین کاری کرد؟؟؟؟ دیگه جواب با خودتون...
ببخشید سرتون رو درد آوردم.....
فقط یه سوال همون اول نوشته هم گفتم من اگر جای کسی رو تنگ کردم بگید من در اسرع وقت از اینجا میرم تا دیگه شما مجبور نباشید منو تحمل کنید....

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یه چیزای بگم اول که شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه.... بعدش نظرم رو درباره DIT میگم :-"
من نمیدونم جای کی رو تو این سایت تنگ کردم که هر کی از هر جا پا میشه اول یه تیکه به من میندازه ... و بعدش هم جوانب احتیاط پیش میگیره که من توهین نکردم.... نمیدونم جماعت این سایت منظورشون از توهین چی هست؟؟؟؟ حتما شما باید پاشی به من فحش ناموس بدی تا بشه توهین؟؟؟؟این حرف هایی رو که هم زدی من اصلا صحبتی برای جواب دادن بهشون ندارم...... ;)
خداییش.. من کار ندارم منظورت کی بود(که مطمئنم با خود من بودی ..... به در گفتی که دیوار بشنوه؟؟؟؟)
من عشقم ، زندگی ام ، تمام جونم Sony هست.... ولی از اون دسته ادم هایی نیستم که چون گفتم سونی تکه...باید خودم رو از محصولات دیگه محروم کنم...:cool: من هیچ وقت خودم رو به خاطر کل کل با این و اون تو دردسر نمیندازم... 360 هم کنسول خوبی هست و بازی های خوبی داره پس دلیل نمیشه من به خاطر یک حرف خودم رو تو منگنه قرار بدم....

بنده مایه دار هم نیستم...مثل شما دارم زندگی میکنم...من از فضا نیومدم که :-"
شما منظور من رو از پول مفت چی فرض کردی؟؟؟؟ فقط بگو..
خیال کردی مثل بعضی از کسایی که تو این سایت هستند نشستم خونه شب بابام واسم 360 آورده گفته:آفرین پسرم بدو برو بازی کن..... :confused: نه خیر من واسه این پول دارم قسط میدم!!! (فکرم نکنم بدونی مزه قسط دادن چیه وقتی که 50 تومن در ماه میگیری باید 40 تومنش رو قسط بدی)
اگر هم بحث گرونی کنسول باشه من میرم همین الان PS3 کپی خور نشده میگیرم تو پشت شهرداری 1.300..... و اون موقع افه مایه داری میذارم.... :love:

در ضمن شما مثل اینکه دلیل نخریدن 360 برای خودتون رو بنده حقیر میدنید؟؟؟؟:confused: شما اگر کمی پچه زرنگ بودی به جای PS2 خریدن میرفتی یه خورده صبر میکردی و پول جمع میکردی و 360 میخریدی!!!! این دیگه به من ربطی نداره..... :-"

توهین نباشه هااااا..افرادی مثل شما هستند که از دزدی های 2 میلیاردی پشتیبانی میکنند که وضع ما الان اینه :cool:

بنده هیچ کدوم از کارای EA رو نمیپسندم..نمیدونم چرا عادت کردین حرف تو دهن ملت میذارین!!!! ;)
در ضمن EA موقعی بازی 2 بعدی میساخت که دنیای بازی روی محور 2 بعدی میچرخید.الان یه خورده فکر کنی میبینی EA شاهکاری مثل Crysis داره زیر دستش ساخته میشه....

واقعا که..... مهبد جان....اصلا با من نبودی!!! :-"

من کسی با چماغ بالا سرم نبود که بگه به زور باید بخری.... خودم انتخاب کردم و خریدم و از خریدم نسبتا راضی هستم....

حالا رانندگی در تهران:::::
یه مثال میزنم..... شما اگر فکر یه کار به سرت بزنه که یه جورایی به پیشرفت مملکت داره کمک میکنه... در قدم اول به فکر چی میفتی؟؟؟ به فکر سودی که ازش بدست میاری .....یا به فکر خدمتی که به مملکت میکنی و ملت رو به پیشرفت میرسونی؟؟؟؟
متاسفانه باید بگم ما ایرانی ها 90% به فکر راه اولیم.....به خاطر همینم نتیجه کارمون میشه "رانندگی در تهران" که نه تنها پیشرفت نبود بلکه یه دو سه قدم هم به عقب رفتیم...... بازی که تو سا 2005 عرضه میشه حداقل باید با بازی های سال 2002 برابری کنه..... آیا این بازی همچین کاری کرد؟؟؟؟ دیگه جواب با خودتون...
ببخشید سرتون رو درد آوردم.....
فقط یه سوال همون اول نوشته هم گفتم من اگر جای کسی رو تنگ کردم بگید من در اسرع وقت از اینجا میرم تا دیگه شما مجبور نباشید منو تحمل کنید....
بابا غلط کردم خوبه؟؟ :biggrin1:

گفتم که سه عده ان
یکی عده ای که دهاتین که هیچی
یکی عده ای که افه میزارن که هیچی
یکی عده ای که کنسولی که دوست ندارن رو از فرط مایه داری میخرن ، وقتی میگی پول مفت بهم رسید یعنی مایه دارم دیگه من که کف دست بو نکرده بودم!

تو خودت فکر کن الان پول نداری هیچی ! عشق و جونت هم سونیه بعد من بیام بگم : همینجوری الکی الکی مفتی مفتی پول بهم رسید رفتم پی اس 3 رو خریدم ، گرچه از این کنسول خوشم نمیاد و نخواهد امد!!
چه حسی بهت دست میده؟! پولی که داری با این بدبختی قسطشو میدی مفته؟؟ اصلا هم مفت نیست! خودت ببین فرق این دو جمله چقدره!

1-یه پول مفت دستم رسید 360 خریدم ، کنسولی که الان و آینده زیاد ازش خوشم نمیاد ، فقط واسه این که پولمو خرج کرده باشم خریدمش
2-به سختی تونستم پول 360 رو جور کنم ، درسته خود کنسول رو زیاد دوست ندارم ، اما اگر نخرمش پولم خرج میشه!! و به پی اس 3 هم نمیرسه!

جمله دوم در مورد شماست ، و جمله ی اول جمله ی یه آدم کاملا مایه داره که از بیکاری 360 میخره! دیدی یه خورده جملتو بد نوشته بودی آدم اعصابش خورد می شد

در ضمن توی این سایت من چند تا عضو رو دوست دارم و بهشون توهین نمی کنم ، یکیشون شمایی که توی تاپیک اسپلینتر سل و وگاس خیلی زحمت کشیدی و من هم همیشه بابت زحمت هات ممنونم ازت و مطمئن باش الکی به کسی توهین نمی کنم ، یه خورده هم بد خوندی جمله رو وگرنه من اصلا اگر مایه دار هم بودی بهت توهین نمی کردم ، به من چه ! طرف دوست داشته رفته خریده! فقط منظورم این بود : ببینید روزگار برعکس شده اونی که چیزی رو دوست نداره با میل کمی اون رو می گیره ، و اونی که عاشقشه حالا حالا ها بهش نمی رسه
--------------------------------------
در مورد رانندگی در تهرانم بگم که بابا تروخدا طرفداری هم می کنید ، با منطق بکنید ، EA زمان خودش اگر 2D Game می ساخت برای 2D Console میساخت نه زمانی که 360 اومده بیاد افتضاحی مثه DIT رو بیرون بده!

شما سرور مایی:blushing:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ببین آقا مهبد...حرف شما درست...من جمله ام رو بد نوشته بودم.... اگرم از دستم ناراحت شدی... معذرت میخام.... بابا مگه 360 و pS3 چشون هست..که من نباید جفتشون رو با هم داشته باشم؟؟؟؟ من منظورم این بود

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
جواد ....:shocked: !!!!
ميخاي جفتشو داشته باشي يعني ميخاي جفتهاي پلي 3 و 360 رو داشته باشي
خدا رحم كنه:biggrin1:
بزار اينا ازدواج كنن بعد تو برو جفتشون با هم (پلي 3 و 360)بخر :biggrin1:
تاپيك منحرف شد اقا بريد سر مبحث بازي اقا اين بازي الان چنده بعد كلا اين بازي به سفارش راهنمايي و رانندگي بود؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
چیه مجی؟؟؟ مگه گناه هست؟؟؟؟ :biggrin1: من هر 2 تا رو با هم میخام :p
ببخشید تاپیک منحرف شده هاااا
بقیه اعضا نمیان نظرشون رو درباره این شاهکار یعنی "رانندگی در تهران " بگن؟؟؟؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بقیه اعضا نمیان نظرشون رو درباره این شاهکار یعنی "رانندگی در تهران " بگن؟؟؟؟

چیز تازه ای که نیست ....
هرچی بوده تا حالا گفته شده...;)
ولی برای اینکه تاپیک از انحراف در بیاد : :cheesygri
باگ های خفن بازی ... اینکه سیو نمیشه ... اینکه اگه کسی رو زیر بگیری میپره بیرون....دزدی 2 میلیاردی....:(
تنها کاری که میشه کرد اینه که افسوس خورد....

معمولا هرجا ارگانی میخواد برای کاری پولی به شرکت دیگه ای بده ، (جدا از دسمتزد) همیشه از روی فاکتور کار میکنه.
یعنی مثلا شرکت 1 یه خرجی در راستای ماموریت ارگانی میکنه ، موقع تصویه حساب ، ارگان میاد از روی فاکتور ها پول شرکت رو میده. و دسمتزد هم جدا میده.

حالا یعنی این ناجا اینقدر بیغ و بیسواده که نفهمیده اینا سرش کلاه گذاشتن ؟؟
یعنی نگفته فاکتورت کو ؟ :confused:

این بازی الان چهره ی بدی از game تو ایران ساخته ...
حالا همه فکر میکنن هزینه ی ساخت بازی های به این آشغالی ، اینقدر بالائه ... :(

افسوس !

کسی میدونه هزینه ی خرید Unreal Engin 3 و یادگیریش چقدره که اینا رفتن 2 میلیارد ناجا رو تیغ زدن ؟؟؟:confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
رو فقط منتشر میکنه خودش هیچ کارست:biggrin1:
میدونم..
ولی فکر کنی میبینی که تمام خرج بازی پای EA هست.... و زحمت ساختش رو Crytec داره میکشه....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کسی میدونه هزینه ی خرید Unreal Engin 3 و یادگیریش چقدره که اینا رفتن 2 میلیارد ناجا رو تیغ زدن ؟؟؟
یارو انجین UE 3 رو بخره یه بازی باهاش بسازه تحویل بده 2 بیشتر نمیگیره :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
میدونم..
ولی فکر کنی میبینی که تمام خرج بازی پای EA هست.... و زحمت ساختش رو Crytec داره میکشه....

سلام
خب بابای منم پول داشته باشه میتونه بره خرج crysis کنه:biggrin1:
مهم همون زحمت کشیدنه هست;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یارو انجین UE 3 رو بخره یه بازی باهاش بسازه تحویل بده 2 بیشتر نمیگیره

ها ؟ :biggrin1:
2 چیه ؟
2 میلیارد ؟
جواد میدونم که چیز جدیدی نیست ، ولی منظورت رو متوجه نمیشم!
77.gif

بی زحمت دوباره با استفاده از علایم نگارشی بنویس تا من هم بگیرم منظورتو !

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
بابا شما هم حوصله داریدااااا ! این تاپیکه مرده رو دوباره اوردید بالا و دارید دوباره بحث میکنید ! اینقدر بحث شده سره این بازی آخرشم به هیچ نتیجه ای نرسیده ! آقا پولو هرکی خورده نوشه جونش تموم شد رفت پس دیگه بیخیال ! ;)

پ.ن :
یا یه سری دهاتی که تا دیروز داشتن nes بازی می کردن گوسفنداشونو فروختن و 360 خریدن!!
هووو چرا فحش میدی مگه NES چشه ؟ من تاحالا هم NES بازی میکنم البته روی PC با Emelautor ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ها ؟ :biggrin1:
2 چیه ؟
2 میلیارد ؟
جواد میدونم که چیز جدیدی نیست ، ولی منظورت رو متوجه نمیشم!
77.gif

بی زحمت دوباره با استفاده از علایم نگارشی بنویس تا من هم بگیرم منظورتو !

منظورش امتیاز 2 هست:)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
هووو چرا فحش میدی مگه NES چشه ؟ من تاحالا هم NES بازی میکنم البته روی PC با Emelautor !

منم همینطور!
نه منظورم این بود که کسایی که نمیدونن کنسول چیه و تا الان پیشرفته ترین کنسولی که میشناختن و داشتن NES بوده!! بعد یکی اومده گفته : "ها ای یه میکرو اومده اسمش میکرو 360 ـه خیلی باحاله!! :biggrin1:
تلفظ و املای صحیح: HAA I YA MIKROO AMADAH! ESMOSH MIKRO SESAD O SHASTAH! KHAILY BAHALAH!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر