رانندگی در تهران

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
عجب امتیازهای بالایی رو دست gta بلند شده من که میرم میخرمش:cheesygri :cheesygri
آخه اینم شد بازی اصلا ارزش بازی کردن رو نداره که هیچ ارزش دیدن هم نداره:cheesygri
ولی جای شکرش باقی است که یه بازی دادن بلاخره حتما تا 10 سال دیگه میتونند یه بازی حداقل متوسط بدن بیرون:cheesygri
با سلام خدمت شما دوست عزیز
امیدوارم همیشه موفق باشی
دوست عزیز میدونی برای همین بازی که جنابعالی داری مسخرش میکنی چه وقت و هزینه ای صرف شده ؟
اگه شما که هموطنی از بازیسازان داخلی حمایت نکنی پس کی باید اینکارو بکنه؟
خواهشمندیم اگه دوست نداری این بازی رو بازی کنی تو سر مال نزن!

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
با سلام خدمت شما دوست عزیز
امیدوارم همیشه موفق باشی
دوست عزیز میدونی برای همین بازی که جنابعالی داری مسخرش میکنی چه وقت و هزینه ای صرف شده ؟
اگه شما که هموطنی از بازیسازان داخلی حمایت نکنی پس کی باید اینکارو بکنه؟
خواهشمندیم اگه دوست نداری این بازی رو بازی کنی تو سر مال نزن!

stfu.jpg

آره واقعا خیلی وقت و هزینه صرف کردند. جا داره یه خسته نباشید اساسی بهشون بگیم واقعا کلاه برداری کردن با این کالیبر!!!! خیلی خیلی سخت و طاقت فرساست!
قراره تو E3 امسال هم یه تقدیر ویژه از این بازی به عمل بیاد به عنوان:
Worst Game Ever!! Biggest Fraud Ever!!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
معلومه که زحمت کشیدن بالاخره یه طوری باید فکر می کردن که پل بیت المال رو از روشی جدیدی بدزدن اینکه از دست هر احمقی بر میاد اصلا از من خر تر دیدی حاضرم تو یه شب تمام پول بیت المال رو خرج کنم به کسی هم ندم بابا دست خوش گلی به جمالت کشور مهمتره یا حکومتت ؟؟؟؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
به نظر من اگر هزینه ای که برای این پروژه صرف شد ( اگر بشود اسمش را پروژه گذاشت ) و هزینه ای که قرارست جیرینگی بخاطر اینترنت ملی از پول بیت المال بردارند و یک دیوار دور کشور بکشند اینطوری هم جوونای مردم کمتر معتاد می شوند و هم برای یکبار در عمرشون درست عمل کردند.

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
اگه قراره از بازی و بازی ساز ایرانی حمایت بشه بهتره که پایان معصومیت رو بخریم...نه این بازی که لکه ننگ هست..بهتره که این موضوع رو با روابط عمومی نیروی انتظامی در میون بزاریم:cool:

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
اقا اصلا شما اگه دوست ندارید بازی نکنید
از نظر خیلی ها Splinter Cell هم بازی خوبیه
ولی از نظر من از ماریو بهتر نیست !!!!

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
والا میکن که 2 ملیارد
81.gif

میگم حمید 1 ملیارد رفت روش...
63.gif
آره درستش 3 میلیارده
منهم تو همون پست صفحه اولم گفتم اینو(البته پرسشی)
من تو کلیک خوندم
خودشون اعتراف کردن که 3 میلیارده

نوشته شده توسط خودم :
بابا حالا دیگه اذیت نکنین گناه دارن
ببینم همین بازی بود که میگفتن برای انجینش 3 میلیارد تومن خرج کردن؟
بد نیست بالاخره باید از یه جایی شروع کنن دیگه
من هم دنبالشم بگیرمش براش یه ترینر میازم اون دوستانی که مشکل دارن ازش استفاده کنن

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آره درستش 3 میلیارده
منهم تو همون پست صفحه اولم گفتم اینو(البته پرسشی)
من تو کلیک خوندم
خودشون اعتراف کردن که 3 میلیارده

ممنون
74.gif

اقا اصلا شما اگه دوست ندارید بازی نکنید
از نظر خیلی ها Splinter Cell هم بازی خوبیه
ولی از نظر من از ماریو بهتر نیست !!!!
تنها دلیلش اینه که شما طرفدار متال گیر هستید.

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ممنون
74.gif

تنها دلیلش اینه که شما طرفدار متال گیر هستید.

نخیر آقا جان من از هیچ بازی ای بدم نمیاد
اصلا حالا اعتراف میکنم Splinter Cell یک شاهکاره
Metal Gear هم طرفداران خاص خودش رو داره
اصلا نمیدونم چرا از اول این دو گروه با هم لج افتادن؟
هردو بازی نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارن. هر کسی یه جور سلیقه داره
اگه بد میگم بگید تا اصلا خودم رو تا ابد بن کنم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان وقتی بازی پایانه معصمومیت سا خته شد من گفتم که این بازی ارزششو داره بگیره چون خودشون رو پایه خودشون ایستادن ولی این بازی رانندگی در تهران که من خیلی منتظره بیرون اومدنش بودم وقتی اومد حالم داشت بد میشد چون اصلا بازی نبود که بخوام تو دسته ریسینگ طبقه بندیش کنیم با این پولی که گرفتن با پوله تبلیغاتش {من تر جیح میدم بشینم تبلیغ ها تلویزیون رو نگاه کنم} یه چیزی به معنای اشغال میشه اسمشو گذاشت اصلا ادم باید عارش بیاد این بازی رو اجرا کنه با اون قیمته نجومیش . من وقتی میخواستم3000 تومن بدم پای ماست وانتد زورم میومد چه برسه 4500 بدم پای این اششششغال

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط 789:
دوستان وقتی بازی پایانه معصمومیت سا خته شد من گفتم که این بازی ارزششو داره بگیره چون خودشون رو پایه خودشون ایستادن ولی این بازی رانندگی در تهران که من خیلی منتظره بیرون اومدنش بودم وقتی اومد حالم داشت بد میشد چون اصلا بازی نبود که بخوام تو دسته ریسینگ طبقه بندیش کنیم با این پولی که گرفتن با پوله تبلیغاتش {من تر جیح میدم بشینم تبلیغ ها تلویزیون رو نگاه کنم} یه چیزی به معنای اشغال میشه اسمشو گذاشت اصلا ادم باید عارش بیاد این بازی رو اجرا کنه با اون قیمته نجومیش . من وقتی میخواستم3000 تومن بدم پای ماست وانتد زورم میومد چه برسه 4500 بدم پای این اششششغال

دوست عزیز 4500 برای یه بازی که پولی نیست اگه شما تو یه کشوری بودی که حق کپی رایت رعایت میشد بجای 4500 باید 45000 تومان پول میدادی اما خوشبختانه تو ایران فکر ما فقیر فقرا رو کردن که این قانون رو نذاشتن.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اگه شما تو یه کشوری بودی که حق کپی رایت رعایت میشد بجای 4500 باید 45000 تومان پول میدادی
از اونورشم حساب كن كه اونا به جاي 500 تومن حقوق ما 5 ميليون ميگيرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر