رئیس Epic Games استعفا داد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
رئیس استدیو Epic Games آقای Mike Capps در سایت این استدیو در پستی تاییده کرده است که می خواهد از مقام خود کناررود و بازنشست شود ولی به عنوان مشاور و یکی از اعضا هیئت مدیر Epic همچنان خواهد ماند.
Epic-Mike-Capps-120412.jpg

Capps افزود"او یک بچه در راه دارد. در خانه پدریم اقامت خواهم داشت و در جستجوی فرصت های دیگر در بیرون از صنعت بازی های ویدئویی هستم مانند، تدریس، نوشتن و کارهای خیر."او با وجود محدودیت ها در Epic Games باقی می ماند."

Capps می گوید:" موسس و مدیر عامل Epic یعنی Tim Sweeney و بقیه اعضا هیئت مدیره از من تقاضا کردند تا در هیئت مدیره بمانم و من بسیار خوشحال شدم نسبت به این موضوع من واقعا در مورد آینده بازی هایمان و Unreal Engine 4 خوشحال هستم."
"من می بینم که اتمسفر عالی در کادر اجرایی تیم ما هست." رئیس بخش توسعه Paul Meegan در تیم اصلی است،او با ما سالها همکاری داشته است و من فکر می کنم با این استعفا افرادی بهتر از من مانند John Farnsworth رئیس بخش عملیاتی در بخش مدیریت توسعه همیشه بهتر از من عمل کند."

Paul Meegan سابقا ریاست LucasArt را بر عهده داشته و هم اکنون در Epic Games به عنوان رئیس بخش تهیه و توسعه از ماه نوامبر فعالیت می کند.

سخنگوی بخش کالیفورنیای شمالی Epic Games در نامه ای اعلام کرد:"Mike Capps از مقام خود در Epic Games کنار رفت چون زیرا باید با نقش پدری خود کنار بیاید و وقت بیشتری را به خانواده خود اختصاص دهد، او همچنان در هیئت مدیره خواهد ماند و برای توسعه بازی هایمان در نقش مشاور خواهد بود."ما از Mike برای 10 سال مدیریت استدیوهایمان متشکر هستیم،مدیریت او باعث شد بازیهای شگفت انگیز خلق کنیم و فن آوری عالی به وجود آوریم و درست کردن Epic به عنوان یکی از بهترین مکان های کاری.

Capps از استدیو سازنده Gears of War و Unreal Engine خارج شد و این آخرین انتقال در Epic Games خواهد بود.کارگردان و خالق Gears of War آقای Cliff Bleszinski در ماه اکتبر این استدیو را پس از 2 دهه فعالیت ترک کرد. تهیه کننده عنوان Gears of War یعنی Rod Fergusson امسال شرکت Epic را ترک کرد و به Irrational Games برای ساخت BioShock Infinite پیوست. باید دید سازنده Bulletstorm استدیو People Can Fly می تواند موفقیت Epic را در سال 2007 به دست آورد.

Epic Games تا به الان تعداد انگشت شماری پروژه در حال ساخت مانند:Gears of War: Judgment, Fortnite, Infinity Blade Dungeons و نسل بعد موتور Unreal Engine دارد.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اگه خبری که فرخ گذاشتی درست باشه . باید گفت احسنت به capps و clif که خودشون رو به پول نفروختن . epic بدون اینا چی خواهد شد که ماکرو میخاد بخرتش :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگه خبری که فرخ گذاشتی درست باشه . باید گفت احسنت به capps و clif که خودشون رو به پول نفروختن . epic بدون اینا چی خواهد شد که ماکرو میخاد بخرتش :D

اتفاقا اگه مایکروسافت اپیک را بخره کیفیت کاراشون تضمین شده تر میشه . الان هیلو هم بدون سازندگان اصلیش هست و 343 ساخته شده . اپیک را هم مایکرو بخره مطمئنا افراد ماهر دیگه استخدام اپیک میشند . از طرفی دیگه ip بازیه gears ماله مایکروسافت میشه و مایکروسافت روش سنگ تمام میزازه .

در کل خریده شدن اپیک توسط مایکروسافت میتونه بزرگترین خبر این چند سال اخیر باشه هم استادیوی فوق العاده هستند و ماهر و هم اینکه مایکروسافت یکی از بزرگترین انجین های بازی سازی را هم مالک میشه و برای نسل بعدشون و تجربه کاریه اپیک تو این زمینه کلی سود داره براشون .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
آره خب,خیلی خوب میشه اگه اپیک رو بخره...کلی IP شاهکار مثل UT,BS و همین Gears رو صاحب میشه ولی باید قبول کرد که اپیک بدون کلیف و فرگوسن و مایک کاپس مثل سالاد فصله!:d
مگه اینکه به قول فرخ بخواد سرمایه گذاری کنه و افراد نابغه رو تزریق کنه به این شرکت!(بعید نیست)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آره خب,خیلی خوب میشه اگه اپیک رو بخره...کلی IP شاهکار مثل UT,BS و همین Gears رو صاحب میشه ولی باید قبول کرد که اپیک بدون کلیف و فرگوسن و مایک کاپس مثل سالاد فصله!:d
مگه اینکه به قول فرخ بخواد سرمایه گذاری کنه و افراد نابغه رو تزریق کنه به این شرکت!(بعید نیست)
والا اولش گفتن هیلو بدون بانجی هیچی نمیشه، که دیدیم شد.

ولی خب اینا یه غلطی میخوان بکنن همشون دارن زارت زارت بازنشست میشن.

این طرفا طرف بچه دار میشه یه شیفتش میشه دوتا :|.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
اکثر سود کمپانی اپیک روی فروش انجین شون برای بازی های مولتی پلتفرم یا ios هست.اگه مایکروسافت اینا رو بخره انجینشون به حد انجین god of war3 سقوط میکنه(از نظر تجاری)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
EPIC کلا 4 تا-5 تا بازی داره UT , GeOW, infinity blade و BS +انجینشون . ماکروسافت اگه 1% بخواد اپیک رو بخره .فکر میکنم هدفش سود UN4 باشه و بس... دو تا بازی هم روش اشانتیون میگیره:-|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الان گیرز داره با چی ساخته میشه ؟ امید و آرزو ؟ :D
بعد اگر ماکرو , اپیک رو بخره تکلیف این همه ملت که لایسنس UE4 رو خریدن یا قصد خرید داشتن چی میشه ؟ یعنی چون اپیک و موتورش برای ماکرو هست باید برای ماکرو انحصاری بسازن (یعنی اکثریت بازیسازها !!!!) ؟ یا اینکه تمام مولتی ساز ها میرن لایسنس کرای انجین میخرن ؟

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
والا اولش گفتن هیلو بدون بانجی هیچی نمیشه، که دیدیم شد.

ولی خب اینا یه غلطی میخوان بکنن همشون دارن زارت زارت بازنشست میشن.

این طرفا طرف بچه دار میشه یه شیفتش میشه دوتا :|.

اصلا حرف من این نیست که عنوان های مایکرو به فنا میرن,چون مایکرو سر FH و H4 به همه ثابت کرد که در مورد IP های بزرگش احمقانه تصمیم نمی گیره!برای همین سر این قضیه که Gears چی میشه نگران نیستم!من حرفم اینه که اپیک با راد فرگوسن و کلیف بی و مایک کاپس,اپیکه!یعنی مایکرو با این کار شاید یه اپیک جدید برای خودش درست کنه!
کلیف گفت که من خداحافظی کردم از گیمینگ و میشه گفت از مدتی پیش تو فکر خداحافظی بود ولی رفتن فرگوسن و مایک کاپس ثابت میکنن که یه سری قضایا بوده!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
الان گیرز داره با چی ساخته میشه ؟ امید و آرزو ؟ :D
بعد اگر ماکرو , اپیک رو بخره تکلیف این همه ملت که لایسنس UE4 رو خریدن یا قصد خرید داشتن چی میشه ؟ یعنی چون اپیک و موتورش برای ماکرو هست باید برای ماکرو انحصاری بسازن (یعنی اکثریت بازیسازها !!!!) ؟ یا اینکه تمام مولتی ساز ها میرن لایسنس کرای انجین میخرن ؟
مایکر. میتونه شیطانی ترین کار ممکن رو بکنه :d
بگه هرکی با این موتور بازی میسازه یه درصدی هم باید به من بده. :d
به هر حال فک نکنم این اتفاق بیوفته
====
اپیک رو بخره بعد بیاد بزرگترین بازی آنلاین یعنی unreal tournament رو دوباره برگردونه. Xbox Live اون موقع میترکه :d
===
از اونورم بیا کرایتک هم بخر راحت کن همه رو :-"

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یکی از بی ربط ترین تحلیل های چندماه اخیرم رو خوندم الان. /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر