رئیس Epic Games استعفا داد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
رئیس استدیو Epic Games آقای Mike Capps در سایت این استدیو در پستی تاییده کرده است که می خواهد از مقام خود کناررود و بازنشست شود ولی به عنوان مشاور و یکی از اعضا هیئت مدیر Epic همچنان خواهد ماند.
Epic-Mike-Capps-120412.jpg

Capps افزود"او یک بچه در راه دارد. در خانه پدریم اقامت خواهم داشت و در جستجوی فرصت های دیگر در بیرون از صنعت بازی های ویدئویی هستم مانند، تدریس، نوشتن و کارهای خیر."او با وجود محدودیت ها در Epic Games باقی می ماند."

Capps می گوید:" موسس و مدیر عامل Epic یعنی Tim Sweeney و بقیه اعضا هیئت مدیره از من تقاضا کردند تا در هیئت مدیره بمانم و من بسیار خوشحال شدم نسبت به این موضوع من واقعا در مورد آینده بازی هایمان و Unreal Engine 4 خوشحال هستم."
"من می بینم که اتمسفر عالی در کادر اجرایی تیم ما هست." رئیس بخش توسعه Paul Meegan در تیم اصلی است،او با ما سالها همکاری داشته است و من فکر می کنم با این استعفا افرادی بهتر از من مانند John Farnsworth رئیس بخش عملیاتی در بخش مدیریت توسعه همیشه بهتر از من عمل کند."

Paul Meegan سابقا ریاست LucasArt را بر عهده داشته و هم اکنون در Epic Games به عنوان رئیس بخش تهیه و توسعه از ماه نوامبر فعالیت می کند.

سخنگوی بخش کالیفورنیای شمالی Epic Games در نامه ای اعلام کرد:"Mike Capps از مقام خود در Epic Games کنار رفت چون زیرا باید با نقش پدری خود کنار بیاید و وقت بیشتری را به خانواده خود اختصاص دهد، او همچنان در هیئت مدیره خواهد ماند و برای توسعه بازی هایمان در نقش مشاور خواهد بود."ما از Mike برای 10 سال مدیریت استدیوهایمان متشکر هستیم،مدیریت او باعث شد بازیهای شگفت انگیز خلق کنیم و فن آوری عالی به وجود آوریم و درست کردن Epic به عنوان یکی از بهترین مکان های کاری.

Capps از استدیو سازنده Gears of War و Unreal Engine خارج شد و این آخرین انتقال در Epic Games خواهد بود.کارگردان و خالق Gears of War آقای Cliff Bleszinski در ماه اکتبر این استدیو را پس از 2 دهه فعالیت ترک کرد. تهیه کننده عنوان Gears of War یعنی Rod Fergusson امسال شرکت Epic را ترک کرد و به Irrational Games برای ساخت BioShock Infinite پیوست. باید دید سازنده Bulletstorm استدیو People Can Fly می تواند موفقیت Epic را در سال 2007 به دست آورد.

Epic Games تا به الان تعداد انگشت شماری پروژه در حال ساخت مانند:Gears of War: Judgment, Fortnite, Infinity Blade Dungeons و نسل بعد موتور Unreal Engine دارد.

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
من گفتم از سرنوشت Epic و GoW میترسم فکر کردن از اینا بدم میاد. دیگه اوضاع اپیک خیلی خطری شده. کار ندارم خریدن اپیک درست یا نه (اگه انجین انحصاری نشه به نظر من که خیلی هم خوبه) ولی جدا شدن این همه بازی ساز های بزرگ ضربه ی بزرگی به اپیک میزنه. اگه مایکروسافت میخواد بخره زودتر بخره که بتونه مثل 343 پر از نابغه بکنه تا جای خالی بزرگان از دست رفته کمتر احساس بشه.
از اونورم بیا کرایتک هم بخر راحت کن همه رو :-"
نه بابا همچین کاری نکنه:-s یکی از بزرگ ترین هایی که هنوز به PC وفاداره نباید انحصاری بشه. مثل اینه که بگی Blizzard رو بخره!
خیلی خطرناکه حسن. همون اپیک رو فعلا بخره بعد یه استودیو بزنه در حد کرایتک. مایکروسافت رو به آتیش میکشم بخواد کرایتک رو بخره:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مایکر. میتونه شیطانی ترین کار ممکن رو بکنه :d
بگه هرکی با این موتور بازی میسازه یه درصدی هم باید به من بده. :d
به هر حال فک نکنم این اتفاق بیوفته
====
اپیک رو بخره بعد بیاد بزرگترین بازی آنلاین یعنی unreal tournament رو دوباره برگردونه. Xbox Live اون موقع میترکه :d
===
از اونورم بیا کرایتک هم بخر راحت کن همه رو :-"

درصد که مشکلی نیست پول داده خریده درصد هم نوش جونش :D الان مسئله اینه که اگر UE4 بیوفته دست اینا سرنوشت این همه استودیو که بازیاشون روی این موتور می چرخه چی میشه ؟ :D طبیعتاً همچین استودیو هایی میان UE لایسنس میکنن که کارکردن باهاش آسونه و وقت و هزینه ی کمتری میبره و از طرفی می تونن فروش مطلوبی هم داشته باشن حالا همین هم گرفته بشه چی میشه ؟! مثلاً بازیاشون انحصاری ماکرو میشه , اینجوری که ماکرو با میزان فروش ارزش بازیها رو می سنجه همه ورشکست میشن :D
خب مایکروسافت میتونه انجینش را انحصاری نکنه ! ولی در عوض اپیک یه پاره از تکنیکهای جدید را فقط تو بازیه خودش استفاده کنه . من فکر نکنم کلا از این بابت مشکلی پیش بیاد ! برای خود مایکرو هم لایسنس انجین به بازیسازهای دیگه کلی سود داره .
باید دید بقیه هم با این کنار میان یا نه ! مثل اینکه مثلاً یکی پول چیزی رو بده ولی فقط اجازه ی استفاده از بخشی از اون رو داشته باشه ! بالاخره هر بازیساز می خواد بهترین کارش رو ارائه بده . شرکت های به نامی هم که این نسل از UE3 استفاده کردن یا هنوز هم میکنن کم نیستن و طبیعتاً نسل بعد هم نمی خوان با ارائه ی چیزی ضعیف تر از بقیه , خودشون رو زیر سوال ببرن . شایدم با این اتفاق هر استودیویی به سمت موتور دست ساز خودش بره , که با وجود طولانی بودن این نسل و این همه کش دادن معرفی نسل بعد همچین اتفاقی در شرف انجام باشه ! تا الان چند تا موتور مخصوص هر استودیو هم معرفی شده !

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
درصد که مشکلی نیست پول داده خریده درصد هم نوش جونش :D الان مسئله اینه که اگر UE4 بیوفته دست اینا سرنوشت این همه استودیو که بازیاشون روی این موتور می چرخه چی میشه ؟ :D طبیعتاً همچین استودیو هایی میان UE لایسنس میکنن که کارکردن باهاش آسونه و وقت و هزینه ی کمتری میبره و از طرفی می تونن فروش مطلوبی هم داشته باشن حالا همین هم گرفته بشه چی میشه ؟! مثلاً بازیاشون انحصاری ماکرو میشه , اینجوری که ماکرو با میزان فروش ارزش بازیها رو می سنجه همه ورشکست میشن :D

خب مایکروسافت میتونه انجینش را انحصاری نکنه ! ولی در عوض اپیک یه پاره از تکنیکهای جدید را فقط تو بازیه خودش استفاده کنه . من فکر نکنم کلا از این بابت مشکلی پیش بیاد ! برای خود مایکرو هم لایسنس انجین به بازیسازهای دیگه کلی سود داره .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من گفتم از سرنوشت Epic و GoW میترسم فکر کردن از اینا بدم میاد. دیگه اوضاع اپیک خیلی خطری شده. کار ندارم خریدن اپیک درست یا نه (اگه انجین انحصاری نشه به نظر من که خیلی هم خوبه) ولی جدا شدن این همه بازی ساز های بزرگ ضربه ی بزرگی به اپیک میزنه. اگه مایکروسافت میخواد بخره زودتر بخره که بتونه مثل 343 پر از نابغه بکنه تا جای خالی بزرگان از دست رفته کمتر احساس بشه.

نه بابا همچین کاری نکنه:-s یکی از بزرگ ترین هایی که هنوز به PC وفاداره نباید انحصاری بشه. مثل اینه که بگی Blizzard رو بخره!
خیلی خطرناکه حسن. همون اپیک رو فعلا بخره بعد یه استودیو بزنه در حد کرایتک. مایکروسافت رو به آتیش میکشم بخواد کرایتک رو بخره:d

اصلا ربطی نداره. ویندوز هم واسه خود مایکرو هست. اگه قرار بود فقط به کنسولش بچسبه بازی مثل AW رو پی سی نمیومد. اگه هیلو و فورتزا نیومدن دیگه دلیلش روشنه دیگه :d

به هر حال به نظر من اگه خسیس بازی در نیاره میتونه UE رو واسه استودیوهایی که زیر مجموعش نیستن آزاد بذاره :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این همه ماکرو استودیو داره و هنوز یک بازی ازش بیرون نیومده..! حالا Epic رو بخره که چی مثلا..؟ اپیک همین جوریش داره برای MS بهترین بازی ها رو می سازه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر