رئیس شرکت Take-Two: بازی Grand Theft Auto 5 هوش از سر شما خواهد برد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
v-1.jpg

درود.

بی‌شک یکی از بازی‌های پرطرفداری که گیمرها بی صبرانه متظر ان هستند عنوان GTA V می‌باشد. این بازی که در حال حاظر از سوی Take Two و استودیو Rockstar North در حال ساخت می‌باشد، خبرهای جالی را برای ما دارد.
در همین راستا رئیس شرکت Take-Two اقای Strauss Zelnick در مورد GTA V سحن گقت و اذعان کرد این بازی "هوش از سر همگام می‌برد." وی در ادامه اذعان کرد:

"ببینید بازی Grand Theft Auto 5 به تنهایی یکه تاز است و این یک دارایی منحصر به فرد می‌باشد که به شخصه برای این بازی بسیار بسیار هیجان زده هستم. GTA V هوش از سر مردم خواهد برد و اگر بخواهم رک و پوست کنده منظورم را بیان کنم، فکر نمی‌کنم هیج کس تاکنون به این سطح هیجان را در یک بازی تجربه کرده باشد."

وی در ادامه سخنان خود افزود، وقتی بازی GTA V منتشر شود هیچ گیمری تا وقتی در هیجان این عنوان درگیر نشود منتظر یک بازی بهتر و یا یک نام دیگر نمی‌شود. این بازی شما را سرمست خواهد کرد و در ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد."

بی‌شک با نگاه به عناوین قبلی این بازی، مطمئنان سخنان رئیس Take Two پیرامون بازی GTAV بزرگ نمایی نمی‌باشد.

gamezone

raminet

کاربر سایت
Jul 12, 2008
47
مرد تیکه یقلوی نمیخوای بازی رو بدی بیرون دیگه نه
فقط میخوام نتونم با این بولی که جمع کردم جی تی ای بخرم
یعنی کفتر پیچت میکنم نفهمی کتلت چی بود و چی شدی
زارت و زورت الکی هم تحویلمون نده
(رفتم سایت راک استار دیدم فوش فوش کشیه من که عضو چند تا کامنت فوش فارسی دادم لایک خود ای حال کردم ای حال کردم):))
ناراحت نشینا اما خیلی چاله میدونی حرف میزنی !! اینجا یه فروم عمومی و ... است رفیق ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر