رئیس شرکت Take-Two: بازی Grand Theft Auto 5 هوش از سر شما خواهد برد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
v-1.jpg

درود.

بی‌شک یکی از بازی‌های پرطرفداری که گیمرها بی صبرانه متظر ان هستند عنوان GTA V می‌باشد. این بازی که در حال حاظر از سوی Take Two و استودیو Rockstar North در حال ساخت می‌باشد، خبرهای جالی را برای ما دارد.
در همین راستا رئیس شرکت Take-Two اقای Strauss Zelnick در مورد GTA V سحن گقت و اذعان کرد این بازی "هوش از سر همگام می‌برد." وی در ادامه اذعان کرد:

"ببینید بازی Grand Theft Auto 5 به تنهایی یکه تاز است و این یک دارایی منحصر به فرد می‌باشد که به شخصه برای این بازی بسیار بسیار هیجان زده هستم. GTA V هوش از سر مردم خواهد برد و اگر بخواهم رک و پوست کنده منظورم را بیان کنم، فکر نمی‌کنم هیج کس تاکنون به این سطح هیجان را در یک بازی تجربه کرده باشد."

وی در ادامه سخنان خود افزود، وقتی بازی GTA V منتشر شود هیچ گیمری تا وقتی در هیجان این عنوان درگیر نشود منتظر یک بازی بهتر و یا یک نام دیگر نمی‌شود. این بازی شما را سرمست خواهد کرد و در ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد."

بی‌شک با نگاه به عناوین قبلی این بازی، مطمئنان سخنان رئیس Take Two پیرامون بازی GTAV بزرگ نمایی نمی‌باشد.

gamezone

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آقا آیه داریم، میگه ای کسانی که ادعا می کنید، بگردید تو متا کریتیک ببینید بازی میتونید پیدا کنید میانگین امتیازاش بالا تر از GTA IV باشه؟
حرمت تاپیک و ریش سفید ما رو نگه نمیدارید عیب نداره، از 98 متا بترسید.
چجوری میتونید از همچین بازی ای ایراد بگیرید خداییش؟!
من دیدم یکی از داستان بازی ایراد گرفته بود! اگر اشکال نداشته باشه من سرم رو بکوبم به مانیتور...

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
آقا آیه داریم، میگه ای کسانی که ادعا می کنید، بگردید تو متا کریتیک ببینید بازی میتونید پیدا کنید میانگین امتیازاش بالا تر از GTA IV باشه؟
من دیدم یکی از داستان بازی ایراد گرفته بود! اگر اشکال نداشته باشه من سرم رو بکوبم به مانیتور...
عزیز من برادر من متا کیلو چنده نمره 98 کشکی کیلو چنده هر سایت و هر مجله گیمی میاد برای خودش یک نمره کشکی میده که بازی فروش بره شما ببین حرف دلت چیه. کلا کم کم داره جا میفته که نمره ملاک نیست بلکه خواسته یک گیمر مهم تره. شاید من از جی تی ای خوشم بیاد نمره 9 بدم شاید یک نفر بیاد بازی کنه نمره 3 بده بعد منو لعنت کنه که نمره بالا دادم به این اشغال گیم، چرا چون اون شخص یک شخصیت متفاوت داره و با این بازی حال نمیکنه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یکی از بزرگترین سوالای زندگیم اینه که چرا GTA هیتر داره ، اینقدر!!!

بازی من نمیدونم هر دفعه که اومده کل صنعت گیم رو یه لول برده جلو!همین 3 کاراکتره بودن بازی میدونید یعنی چَ !؟ :| :-/
حالا متا ها و GOTY ها پیشکش
امضام رو نگاه کنی میبینی من فن چی هستم :D فقط اینقدر این رو نگید کار دستمون میده :| :D
شاید من از جی تی ای خوشم بیاد نمره 9 بدم شاید یک نفر بیاد بازی کنه نمره 3 بده بعد منو لعنت کنه که نمره بالا دادم به این اشغال گیم، چرا چون اون شخص یک شخصیت متفاوت داره و با این بازی حال نمیکنه

فرق یه منتقد و یه گیمر که برا دلش بازی میکنه همینه!!!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
عزیز من برادر من متا کیلو چنده نمره 98 کشکی کیلو چنده هر سایت و هر مجله گیمی میاد برای خودش یک نمره کشکی میده که بازی فروش بره شما ببین حرف دلت چیه. کلا کم کم داره جا میفته که نمره ملاک نیست بلکه خواسته یک گیمر مهم تره. شاید من از جی تی ای خوشم بیاد نمره 9 بدم شاید یک نفر بیاد بازی کنه نمره 3 بده بعد منو لعنت کنه که نمره بالا دادم به این اشغال گیم، چرا چون اون شخص یک شخصیت متفاوت داره و با این بازی حال نمیکنه
اسم تاپیک هم خاطرات و علایق یک گیمر نیست که پریدین وسط حرفهای بی دلیل میزنین !
خواسته 99% محترم نیست فقط خواسته شما محترم
خوش باشی

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ مستر تاش :
نوبری دوست عزیز!:D عقل سلیم نمی تونه کیفیت بازی رو زیر سوال ببره، این که من خوشم نمیاد با این که این بازی بده و اخ، تف (نعوذ بالله من الشیطان الرجیم) خیلی متفاوته. ما نهایتا می تونیم قبول کنیم یه عده از GTA IV (بدلیل بدسلیقگی اون هم) خوششون نمیاد، اما به هیچ عنوان نمی شه کیفیت فوق العاده بالای بازی رو زیر سوال برد. تاکید میکنم، به هیـــچ عنوان.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
Lavigne
البته این متای 98 ـی که GTA IV گرفت یه کوچولو مورد داشت :D ولی خب کیفیت بازی خیلی عالی بود و هیچ رقمه نمیشه بازی رو زیر سوال برد.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
یکی از بزرگترین سوالای زندگیم اینه که چرا GTA هیتر داره ، اینقدر!!!

بازی من نمیدونم هر دفعه که اومده کل صنعت گیم رو یه لول برده جلو!همین 3 کاراکتره بودن بازی میدونید یعنی چَ !؟ :| :-/
حالا متا ها و GOTY ها پیشکش

امضام رو نگاه کنی میبینی من فن چی هستم :D فقط اینقدر این رو نگید کار دستمون میده :| :D

جواب سوالت مشخصه طرف از بازی سر در نمیاره فکر میکنه بقیه هم نمیفهمن 8-|

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من فن GTA‌هستم ولی این حرفت یکم مورد داره متا بالاتر خوب معلومه داریم هر بازی‌ایم هیتر داره و نمیشه کاریش کرد.
از بازی نمیشه ایراد گرفت ولی از پورت PC چرا:d
متا بالا هم The Legend of Zelda Ocarina of Time با متا 99 اگر به متا باشه.:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Lavigne
البته این متای 98 ـی که GTA IV گرفت یه کوچولو مورد داشت :D ولی خب کیفیت بازی خیلی عالی بود و هیچ رقمه نمیشه بازی رو زیر سوال برد.
چه ایرادی اونوقت!؟ /:)
بگو،بگو این هم Overrated بود دیگه
جواب سوالت مشخصه طرف از بازی سر در نمیاره فکر میکنه بقیه هم نمیفهمن
yahoo_29.gif

8-|

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن

درود.

بی‌شک یکی از بازی‌های پرطرفداری که گیمرها بی صبرانه متظر ان هستند عنوان GTA V می‌باشد. این بازی که در حال حاظر از سوی Take Two و استودیو Rockstar North در حال ساخت می‌باشد، خبرهای جالی را برای ما دارد.
در همین راستا رئیس شرکت Take-Two اقای Strauss Zelnick در مورد GTA V سحن گقت و اذعان کرد این بازی "هوش از سر همگام می‌برد." وی در ادامه اذعان کرد:

"ببینید بازی Grand Theft Auto 5 به تنهایی یکه تاز است و این یک دارایی منحصر به فرد می‌باشد که به شخصه برای این بازی بسیار بسیار هیجان زده هستم. GTA V هوش از سر مردم خواهد برد و اگر بخواهم رک و پوست کنده منظورم را بیان کنم، فکر نمی‌کنم هیج کس تاکنون به این سطح هیجان را در یک بازی تجربه کرده باشد."
برو گل بگیر مردک هرکس بیاد بگه بازی من هوش از سر مردم خواهد برد معلومه هیچی بارش نیست اره دیدم در نسخه قبلی چه هوشی از سر من برد که حالا بخواد در این نسخه هوش ببره این اقای Strauss Zelnick به گونه ای حرف میزنه که انگار سازندگان صنعت گیم دست رو دست گذاشتن تا بازی این شخص بدرخشه واقعا از این حرفش حالم به هم میخوره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
چه ایرادی اونوقت!؟ /:)
بگو،بگو این هم Overrated بود دیگه
اول برو 10 ـی که من به GTA V تو 100 بازی برتر دادم رو ببین :D بعدش این ها رو ببین:
BBC NEWS | Technology | Grand Theft Auto receives acclaim
RicardoT's Blog: The scoop on the GTA IV score

پ.ن: البته نمیخوام بگم امتیازاتی که GTA IV گرفته مورد داشته، اگر هم چیزی بوده تاثیر خاصی رو نمرات نهایی بازی نمیزاره ولی یادمه همون موقع سر قضیه امتیازات بازی خیلی سر و صدا شد :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اول برو 10 ـی که من به GTA V تو 100 بازی برتر دادم رو ببین :D بعدش این ها رو ببین:
البته این متای 98 ـی که GTA IV گرفت یه کوچولو مورد داشت :biggrin1:
نه تو رو خدا میخوای بیا بش 5 بده!!!!!!
بعد هم تو گفتی متای IV مورد شرعی داره نگفتی V قرار نیست بازی خوبی باشه !!
این رو که ولش :D ولی بگذار دومی رو الآن میخونم:D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
برو گل بگیر مردک هرکس بیاد بگه بازی من هوش از سر مردم خواهد برد معلومه هیچی بارش نیست اره دیدم در نسخه قبلی چه هوشی از سر من برد که حالا بخواد در این نسخه هوش ببره این اقای Strauss Zelnick به گونه ای حرف میزنه که انگار سازندگان صنعت گیم دست رو دست گذاشتن تا بازی این شخص بدرخشه واقعا از این حرفش حالم به هم میخوره.
عزیز من حرفه شما قبول ولی خدایی هر شرکتی غیر از راک استار اومد بازی open world بسازه تر زد.تو یه بازی open world 2012 معرفی کن که از iv که ساله 2008 اومده بهتر باشه
خلاصه که کار هر بز نیست خرمن کوفتن راک استار میخواهد و take two:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر