رئیس شرکت Take-Two: بازی Grand Theft Auto 5 هوش از سر شما خواهد برد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
v-1.jpg

درود.

بی‌شک یکی از بازی‌های پرطرفداری که گیمرها بی صبرانه متظر ان هستند عنوان GTA V می‌باشد. این بازی که در حال حاظر از سوی Take Two و استودیو Rockstar North در حال ساخت می‌باشد، خبرهای جالی را برای ما دارد.
در همین راستا رئیس شرکت Take-Two اقای Strauss Zelnick در مورد GTA V سحن گقت و اذعان کرد این بازی "هوش از سر همگام می‌برد." وی در ادامه اذعان کرد:

"ببینید بازی Grand Theft Auto 5 به تنهایی یکه تاز است و این یک دارایی منحصر به فرد می‌باشد که به شخصه برای این بازی بسیار بسیار هیجان زده هستم. GTA V هوش از سر مردم خواهد برد و اگر بخواهم رک و پوست کنده منظورم را بیان کنم، فکر نمی‌کنم هیج کس تاکنون به این سطح هیجان را در یک بازی تجربه کرده باشد."

وی در ادامه سخنان خود افزود، وقتی بازی GTA V منتشر شود هیچ گیمری تا وقتی در هیجان این عنوان درگیر نشود منتظر یک بازی بهتر و یا یک نام دیگر نمی‌شود. این بازی شما را سرمست خواهد کرد و در ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد."

بی‌شک با نگاه به عناوین قبلی این بازی، مطمئنان سخنان رئیس Take Two پیرامون بازی GTAV بزرگ نمایی نمی‌باشد.

gamezone

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
جک گفتن هم حدی داره *R داره میگه برای اینکه بازی بهتر بشه اینقدر زمان لازمه حالا اگه شما ها فکر میکنید لازم نیست خودتون برید جای *R بازی رو بسازین !زیر خبر انتشار بازی تو سایت *R توی همین چن روزه 10543 تا کامنت زده شده همین نشون میده فنهای سری چقدر به بازی علاقه دارن !
آقای مهندس!چی برا خودت می بری و می دوزی?!من چی میگم شما چی میگی?! اول کامل متنو بخون ببین حرف حساب من چیه بدش بپر وسط یچی برا دلت بگو!حرف حساب من ضررو زیان t2 هست که میخان با اخبارو شایعه های مختلف تاخیر بازیو کمرنگ کنن که بیشتر از این سهامشون افت نکنه!وگرنه من کنسولامو فقط برا سری این بازی گرفتم!اکی?!از این به بعدم یکم بیشتر دقت کن بت جایزه نمیدن دم ب دیقه کامنت زیبا و بی محتوا تحویل ملت میدی.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
آقای مهندس!چی برا خودت می بری و می دوزی?!من چی میگم شما چی میگی?! اول کامل متنو بخون ببین حرف حساب من چیه بدش بپر وسط یچی برا دلت بگو!حرف حساب من ضررو زیان t2 هست که میخان با اخبارو شایعه های مختلف تاخیر بازیو کمرنگ کنن که بیشتر از این سهامشون افت نکنه!وگرنه من کنسولامو فقط برا سری این بازی گرفتم!اکی?!از این به بعدم یکم بیشتر دقت کن بت جایزه نمیدن دم ب دیقه کامنت زیبا و بی محتوا تحویل ملت میدی.

شما فرمودی: فنهای بازی عصبی شدند و اینا میخوان دوباره نظرشون جلب کنن= فنهای بازی از بازی بدشون اومد دیگه بازی رو نمیخرن T2 داره جو ایجاد میکنه که بخرن
T2 هم از من و شما بیشتر میفهمه میدونه که ضرر نمیکنه
پس خودت دقت کن که چی نوشتی
کاپ و مدال هم برای شما چون خودت هم نمیدونی داری چی میگی

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
والا من تو فروم های خارجی هم بعضی اوقات یک گشتی می زنم،باور کنید هیچ جایی ندیدم بگن GTA بازی بدی هست،شاید خوشتون نیاد ولی کیفیت بازی رو که نمیشه الکی زیر سوال برد.اونایی که بدشون میاد با دلیل بگن که حداقل پست هاشون تبدیل به جک نشه

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بازیهای زیادی سعی کردن GTA باشن ولی نشد که نشد :D
حالا بعضیا هم بدشون میاد از این بازی مشکل خودشونه و نباید اینجا و هیچ جای دیگه مطرح کنن :D البته این بیشتر پیشنهاد بود :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
هرکی میگه نمرات GTA IV مشکل داره یا بازی Overrate هست یا ... همینجا اعلام کنه تا من یک کتاب از پیشرفت هایی که این بازی کرد بنویسم براش. اصلا یک کتاب برای "اولین ها" مینویسم. فقط اینو بگم که خیلی ها شاید یادشون رفته که چتر گرفتن مردم موقع بارون یا اومدن آشغالی سره شب برا جمع کردن آشغال ها اصلا تو مغز ما نمیگنجید.( اون زمان)

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
هه هه=))

این داداشم g.o.wوایساده دم در تاپیک هرکی درباره بازی بد حرف بزنه میکشتش:d

--------------------------------------

ولی جدا نمیدونم چی بگم

بازی های مثل هیلو یا انچارتد بیان متا 98 بگیرن حرفه ولی gta میگیره یکسری میگن متا کیلو چنده :| ( دقت کنین من فن مایکرو و سونی هم پس الکی گیر ندید )

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
هه هه=))

این داداشم g.o.wوایساده دم در تاپیک هرکی درباره بازی بد حرف بزنه میکشتش:d

--------------------------------------

ولی جدا نمیدونم چی بگم

بازی های مثل هیلو یا انچارتد بیان متا 98 بگیرن حرفه ولی gta میگیره یکسری میگن متا کیلو چنده :| ( دقت کنین من فن مایکرو و سونی هم پس الکی گیر ندید )
عزیزم gta رو با متا این چیزا نمیسنجن اصلا برا خیلی ها متای gta مهم نیست چون gta خاطرست نه بازی کارش از این حرفای امتیاز دهی و این چیزا گذشته:d

jan_sakht

کاربر سایت
Nov 30, 2012
9
3 تا بازي بوده مارو تو كل طول زندگي كه 30 سالمون شده مَست و نـَـعشمون كرده :

اوليش رزدنت إويل بود
دوميش دِد إسپـيس بود
سوميشم همين جي تي آست

بياد ببينيم اين سري چي ساختن !!!

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
شما فرمودی: فنهای بازی عصبی شدند و اینا میخوان دوباره نظرشون جلب کنن= فنهای بازی از بازی بدشون اومد دیگه بازی رو نمیخرن T2 داره جو ایجاد میکنه که بخرن T2 هم از من و شما بیشتر میفهمه میدونه که ضرر نمیکنهپس خودت دقت کن که چی نوشتی کاپ و مدال هم برای شما چون خودت هم نمیدونی داری چی میگی
الانم میگم!!! اما این دلیل نمیشه که فنای بازی از جمله خودم نسخه اورجینالشو نخرم!فقط عصبین بابت تاخیر و سهامداری که انتظار داشتن با اومدن gta تو فصل بهار کلی سود عایدشون بشه که با تاخیر باعث افت سهام شد!منظور بنده فقطو فقط جنبه اقتصادی بازی و سود آوریش برای راس کمپانی t2 بود نه افت فروش و محبوبیت gta !!! اکی?!!

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
هرکی میگه نمرات GTA IV مشکل داره یا بازی Overrate هست یا ... همینجا اعلام کنه تا من یک کتاب از پیشرفت هایی که این بازی کرد بنویسم براش. اصلا یک کتاب برای "اولین ها" مینویسم. فقط اینو بگم که خیلی ها شاید یادشون رفته که چتر گرفتن مردم موقع بارون یا اومدن آشغالی سره شب برا جمع کردن آشغال ها اصلا تو مغز ما نمیگنجید.( اون زمان)
البته باید گفت که مردم زیر بارون بعد از چند ثانیه چتراشونو می نداختن .یه مشکل خیلی بزرگ دیگه ای هم که از نظر من داشت کنترل ماشینهاش بود که اصلا به پای نسخه قبلی نمی رسید منم به خاطر همین کنترل ماشین ازش زده شدم

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
البته باید گفت که مردم زیر بارون بعد از چند ثانیه چتراشونو می نداختن .یه مشکل خیلی بزرگ دیگه ای هم که از نظر من داشت کنترل ماشینهاش بود که اصلا به پای نسخه قبلی نمی رسید منم به خاطر همین کنترل ماشین ازش زده شدم
اتفاقا یکی از نکات مثبتش کنترل و فیزیک ماشین ها بود،تو نسخه های قبلی انگار با ماشین اسباب بازی داشتی رانندگی میکردی،با سرعت 200 کیلومتر میتونستی بدون ترمز راحت به هر سمتی بپیچی.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
اتفاقا یکی از نکات مثبتش کنترل و فیزیک ماشین ها بود،تو نسخه های قبلی انگار با ماشین اسباب بازی داشتی رانندگی میکردی،با سرعت 200 کیلومتر میتونستی بدون ترمز راحت به هر سمتی بپیچی.

دقیقا یکی از بهترین نکات بازی
هنوزم فیزیک ماشینش از خیلی از بازی های هم سبکش بهتره

raminet

کاربر سایت
Jul 12, 2008
47
مرد تیکه یقلوی نمیخوای بازی رو بدی بیرون دیگه نه
فقط میخوام نتونم با این بولی که جمع کردم جی تی ای بخرم
یعنی کفتر پیچت میکنم نفهمی کتلت چی بود و چی شدی
زارت و زورت الکی هم تحویلمون نده
(رفتم سایت راک استار دیدم فوش فوش کشیه من که عضو چند تا کامنت فوش فارسی دادم لایک خود ای حال کردم ای حال کردم):))
ناراحت نشینا اما خیلی چاله میدونی حرف میزنی !! اینجا یه فروم عمومی و ... است رفیق ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر