دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
نمیدونم چرا بعضی از دوستان میخوان بگن طرفدارای شخصیت X ، از طرفدارای شخصیت Y سن بیشتری دارن ( و همین طور میانگین سنی بالاتر ) .

خودم همه ی نسخه های Hitman و Assassin's Creed رو تقریبا تو همون هفته ای که اومد بازی کردم . با جفت سری بازیا کلی وقت گذروندم . ولی با شخصیت Altaïr خیلی بیشتر حال کردم .

حالا برید این آهنگای بتمن رو دانلود کنید بلکه خوشتون بیاد (که محاله که بازی کرده باشید و از این آهنگا خوشتون نیومده باشه) .

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
از آنجا که برای طرفداران آتشین بتمن هیچ تفاوتی میان بتمن فیلم و بتمن بازی وجود نداره !
میگویم :
اگر بیگ باس توانست از چنین جایی فرار کنه یا ...
یا اگه توانست یک ساعت در چنین جایی دوام بیاورد ....
یراستی لقب بیگ باس برازنده اوست !​

---------- نوشته در 05:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 PM ارسال شده بود ----------

آقا سوء تفاهم نشه یوقت . من خودم شخصیت بتمن رو میپرستم و خیلی قبولش دارم و نسخه های آرکام رو هم هر کدوم سه بار تموم کردم و آرکام سیتی هم جزو 3 بازی برتر زندگیمه!:d
اما این که بخوام صرفا کارکتر بتمن رو تو "دنیای گیم" جلوی بیگ باس قرار بدم و مقایسشون کنم به نظرم شوخی بیش نیست!:d
نه اینکه شخصیت پردازی بتمن تو بازی ضعیف باشه!... هرگز!! بلکه خیلی هم خوب و بجا بود . برای یه بازی ابر قهرمانی که از روی دنیای کامیک ساخته شده دقیقا همچین چیزی انتظار میرفت... ، اما برای کسی که با گذشته این شخصیت آشنا نباشه و صرفا بحث مقایسه بازی ها در نظر گرفته بشه(نه کامیک و فیلم) اونوقته که مشکلات زیادی بوجود میاد!!!:d ...
مثلا به شخصه کل چیزی که از شخصیت پردازی و پیشینه و گذشته بتمن، تونستم از توی آرکام سیتی بفهمم فقط و فقط خلاصه میشد به 3 اسکرین شات زیر و بس .......

44081827090601435644.jpg

98850894504181943786.jpg

38260882566118136119.jpg
لااقل بتمن پدر و مادش معلومند ، که کی هستند کجا به دنیا آومده چرا شد بتمن و .... !
اما من تا حالا هیچی در مورد بیگ باس نشنیدم مگر اینکه قبلا شاگرد باس بوده !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
لااقل بتمن پدر و مادش معلومند ، که کی هستند کجا به دنیا آومده چرا شد بتمن و .... !

حاجی نخوندمون ! همچین می گی انگار واقعا بیگ باس و بتمنی وجود دارن !:d شماره سناسنامه بتمن چند اگه خیلی پدر و مادر داره !؟ lol آها محل صدور ؟ :d
شما با پدر مادرش چیکار داری ! نکنه می خوای دعوت نامه اولیا بدی !:d

عمق غم، شادی، خیانت، معما، زندگی، تنقر، معرفت ! همه اینا چکیده است در رئیس بزرگ ! بشاتابید :d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا سوء تفاهم نشه یوقت . من خودم شخصیت بتمن رو میپرستم و خیلی قبولش دارم و نسخه های آرکام رو هم هر کدوم سه بار تموم کردم و آرکام سیتی هم جزو 3 بازی برتر زندگیمه!:d
اما این که بخوام صرفا کارکتر بتمن رو تو "دنیای گیم" جلوی بیگ باس قرار بدم و مقایسشون کنم به نظرم شوخی بیش نیست!:d
نه اینکه شخصیت پردازی بتمن تو بازی ضعیف باشه!... هرگز!! بلکه خیلی هم خوب و بجا بود . برای یه بازی ابر قهرمانی که از روی دنیای کامیک ساخته شده دقیقا همچین چیزی انتظار میرفت... ، اما برای کسی که با گذشته این شخصیت آشنا نباشه و صرفا بحث مقایسه بازی ها در نظر گرفته بشه(نه کامیک و فیلم) اونوقته که مشکلات زیادی بوجود میاد!!!:d ...
مثلا به شخصه کل چیزی که از شخصیت پردازی و پیشینه و گذشته بتمن، تونستم از توی آرکام سیتی بفهمم فقط و فقط خلاصه میشد به 3 اسکرین شات زیر و بس .......

44081827090601435644.jpg

98850894504181943786.jpg

38260882566118136119.jpg

آخه قربون اون آواتارت که تا فردا بیشتر مهمونت نیست برم یعنی خدایی تنها چیزی که از بتمن تو این دو بازی فهمیدیم همین سه تا شات بود؟! :|:D
الان من با این تیکه ات که گفتی مقایسه بتمن با بیگ باس شوخی بیش نیست خیلی حرف دارم ... )x
ببین کیان مسئله شخصیت پردازی مخصوصا تو دنیای گیم بستگی به بازی و نیاز اون بازی داره! حتما نباید یه شخصیت زن و بچش بمیرن و دنبال انتقام و این چیزا بیفته که بگیم خیلی شخصیت پردازی داره ... حتما نباید یه کار به خصوصی انجام بده و یا اتفاق خاصی براش پیش بیاد که عکس العملش رو ببینیم و بگیم طرف خیلی شخصیت پردازی خوبی داره!
اینا مهمن ولی برای همه شخصیت ها امکان پذیر نیست که اینطوری شخصیت پردازی بشن! شخصیتی مثل وار از بازی دارکسایدرز درسته به هیچ وجه به پای کریتوس نمیرسه ولی برای یک سوار آخرالزمان به نظرم به نحو احسنت پرداخته شده بود که نوع شخصیتش از نوع گفتارش مشخص بود ...
برای بتمن هم بیشتر اینطوریه .. بازی داستان محور هستش ولی هرگز به اندازه متالگیر بر پایه داستان استوار نیست!
تمرکز اصلی بتمن بیشتر روی گیمپلی خود شخصیته و مطمئنم همه این چیزا رو میدونی ...
ولی با این همه حال شخصیت پردازی بتمن واقعا چیزی فراتر از اونی بود که فکرش رو میکردیم ... راجع به گذشته اش هم تو آرکام آسایلوم اون قسمتی که توی توهم مترسک بود و بتمن گذشته خودش رو میدید خیلی خیلی عالی پرداخته بودن ...
و یا صحنه توهم دیگه ای که بتمن از داخل قبر بیرون اومد ... همه اینا رو مطمئنم میدونی ولی ازت اصلا انتظار نداشتم برای خرد کردن شخصیت بتمن به این راحتی بگی تنها چیزی که ازش فهمیدیم همین سه تا شات بود ...
این نکته رو هم بگم که مسابقه سر این نیست که شخصیت پردازی کدوم قویتر بوده! سر محبوب تر بودنه ... مطمئنا بیگ باس هم طرفدارای متعصب خیلی زیادی داره ...
ولی بتمن هم برای طرفداراش خاصه و ومطئن باش که چیزی توی این شخصیت دیدن که دوسش دارن ...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یعنی دیگه اگر این دور نذارم کسی که بهش رای دام برنده بشه
هر کی به بتمن رای بده براش اواتار و امضا می زنم بتمن مردیست از جنس عدالت:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
از آنجا که برای طرفداران آتشین بتمن هیچ تفاوتی میان بتمن فیلم و بتمن بازی وجود نداره !
میگویم :

!

ببین شوالیه سیاهتون میتونه 5 دقیقه جلو اینا مقاومت کنه.:d
Peace_Walker_Custom.JPG

22g24.jpg

SCREEN6-2.jpg

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
=))
این ها برای بتمن مثل مورچه هست:>
مشکل اینجاست بتمن نمی تونه از پس یه مورچه هم بر بیاد:d
شاید توی دنیای سینما خیلی قوی باشه ولی در گیم ...
شما هم هرچقدر آواتارات به درد الطیر خورد(که حیف شد حذف شد)اینجا هم به درد بتمن می خوره:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مشکل اینجاست بتمن نمی تونه از پس یه مورچه هم بر بیاد:d
شاید توی دنیای سینما خیلی قوی باشه ولی در گیم ...
شما هم هرچقدر آواتارات به درد الطیر خورد(که حیف شد حذف شد)اینجا هم به درد بتمن می خوره:d
اره بتمن انگار قوی نیست اصلا توی دنیای گیم کلا بتمن رو وقتی گرفتن مگه چیزی داشت خودش رو نجات بده قشنگ از ساختمان بالا رفت یک زنگ زد به الفرد براش سوییتش رو فرستاد بتمن اگر خواستید ثابت کنم قوی هست
در ضمن من اواخر دور قبلی تبلیغ کردم این دور وقتی گرفت می بینید

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
اقا مگه اسم مسابقه game character battle هست که میگید بتمن تو گیم و اینا؟:d مهم کاراکتر هست و بتمن یعنی کمیک

بتمن یعنی سال حضور 1939 .:d

هر چند خیلی این دور سخت بود اما اگه الان به هم نمیخوردن دورهای بالا معلوم نبود به کی میخوردن و حذف میشدن.:)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره بتمن انگار قوی نیست اصلا توی دنیای گیم کلا بتمن رو وقتی گرفتن مگه چیزی داشت خودش رو نجات بده قشنگ از ساختمان بالا رفت یک زنگ زد به الفرد براش سوییتش رو فرستاد بتمن اگر خواستید ثابت کنم قوی هست
در ضمن من اواخر دور قبلی تبلیغ کردم این دور وقتی گرفت می بینید

دادا شما كه اينقد داري از بتمن طرفداري ميكني نميگي يكي عصباني بشه بهت توهين كنه:))=))
ميترسم تاپيك انتقاداتو ببندند اونجا هم نتوني شكايت كني;;)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دادا شما كه اينقد داري از بتمن طرفداري ميكني نميگي يكي عصباني بشه بهت توهين كنه:))=))
ميترسم تاپيك انتقاداتو ببندند اونجا هم نتوني شكايت كني;;)
مسائل بنده به شما هیچ ربطی نداره الکی دخالت نکنید
===============================
دوستان بتمن رو برنده کنید خواهش می کنم

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
میگویم :

---------- نوشته در 05:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 PM ارسال شده بود ----------

داداش بتمن کس بازی نداره میرید عکس فیلم میذارید؟؟؟؟تفلکی

به قول دوستمون میشه شماره تلفن بتمن بدید؟؟؟ ادرس خونش چی؟؟؟؟

بعشم دوستان بحث نکنید نیان تاپیک ببندن

---------- نوشته در 10:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 PM ارسال شده بود ----------

مسائل بنده به شما هیچ ربطی نداره الکی دخالت نکنید
===============================
دوستان بتمن رو برنده کنید خواهش می کنم

داداش اینطوری خواهشا صحبت نکن انقدر دعوا کنید بیان تاپیک ببندن

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اکثر کاربرا اول رای میدن
بعد میان تو این تاپیک که بگن به کی رای دادن یا با طرفدار های کاراکتر دیگه کل کل و شوخی کنن
پس لطفا بحث ها و شوخی های دوستانه رو به دعوا تبدیل نکنید

فکر هم نکنید نتیجه مسابقه و کاراکتر برنده رو پست های شما یا بحث های اینجا تعیین میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر