دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
راي ما فقط
...
...
...
...

:|

چيه نكنه منتظري بهت بگم؟:|

مگه آدم عاقل ميتونه جز Big Boss هم راي بده؟:|

20090301210209%21Big_Boss_MGS4.jpg

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا به پیر به پیغمبر ما طرفدارای بتمن به خاطر فیلمای فوق شاهکار نولان طرفدار بتمن نشدیم بلکه شروع اصلیش از بازی شاهکاری به نام بتمن - آرکام آسایلوم بود که باز هم بتمن فوق العاده ای به گیمرها معرفی کرد که کاملا دارای ریشه و شخصیت پردازی عمیق بود ...
هرکی هم میگه بتمن شخصیت پردازی نداره من باهاش هیچ حرفی ندارم چون معتقدم از شخصیت پردازی هیچی نمیفهمه!
نظر شخصی یه چیزه ولی چیزی که مشخصه یه چیز دیگه ...
من بیگ باس رو قطعا به عنوان یکی از بهترین و عمیق ترین شخصیت های گیمی قبول دارم و اینم بگم که با متالگیر و بیگ باس از شماره سوم آشنا شدم .. خیلی وقت پیش کمی از شماره اول رو رفتم ولی هیچوقت تمومش نکردم و شناخت چندانی هم از سالید اسنیک ندارم ...
بتمنی که توی این دوتا بازی معرفی کردن یه بچه سوسول ملیونر نیست که عشقی دنبال عدالت رفته باشه .. هرکی آرکام آسایلوم رو بازی کرده باشه میفهمه که چقدر قشنگ به گذشته بتمن فلش بک زده بودن ... یعنی شخصیت پردازیش خیلی یونیک بود .. حتی قسمت توهمات بتمن هم جزئی از شخصیت پردازی اون رو تشکیل میداد ...
ولی کلا کسانی که طرفدار بتمن هستن از استایل این شخصیت هم خوششون میاد .. این که در قالب این مرد سیاهپوش که خودش رو نمادی از عدالت کرده میتونند قرار بگیرن ... این که آرکام سیتی رو میتونند زیر پاشون ببینند و احساس قدرت کنند .. اینا دلایل ظاهری هستند که بسیار از شخصیت ها در قالب دیگه ای این خصوصیات رو دارند ولی بتمن یه سری خصوصیات منحصر به فرد داره که نه تنها اون رو از تمام قهرمان های کمیک بوکی متمایز می کنه بلکه اون رو تبدیل به شخصیت خاصی کرده ...
حتی نوع برخورد و صحبت کردن او با رابین نشان از خصوصیات شخصیتیش داره .. تو نظرسنجی قبلی هم گفته بودم که شخصیت بتمن بیشتر زیر پوستیه تا ظاهری ...
زنده باد بتمن ...

1113534-t_batmanaa_tstr_h264_8_super.jpg
batman-arkham-asylum-scarecrow.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
آریا راستی به کی رای دادی؟ گول نخوردی که :|؟
رییس بزرگ ! :|
من قبلاً هم به یه سری از بچه ها گفتم کلاً موافق حضور کاراکترهایی که توی دنیای بازی خلق نشدن نیستم و بهشون رای نمیدم ! حتی اگه عشقم Batman باشه ! :D
دور قبل هم به Sonic رای دادم به جای Batman ! :-"

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
رییس بزرگ ! :|
من قبلاً هم به یه سری از بچه ها گفتم کلاً موافق حضور کاراکترهایی که توی دنیای بازی خلق نشدن نیستم و بهشون رای نمیدم ! حتی اگه عشقم Batman باشه ! :D
دور قبل هم به Sonic رای دادم به جای Batman ! :-"

25007017.jpg

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به آغوش بزرگ خانواده " متال گیر " بپیوندید.
می دونید چند نفر زیر دستش آدم شدن ؟

اسنایپر ولف، Gray Fox، Vulcan و.. ندارم حضور ذهن ندارم ! از بس زیادن..:d
به قول رئیس : Yeaaaaaaaaaah
مشغول الذُمبه است هر کی رای نده !:d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
آقا سوء تفاهم نشه یوقت . من خودم شخصیت بتمن رو میپرستم و خیلی قبولش دارم و نسخه های آرکام رو هم هر کدوم سه بار تموم کردم و آرکام سیتی هم جزو 3 بازی برتر زندگیمه!:d
اما این که بخوام صرفا کارکتر بتمن رو تو "دنیای گیم" جلوی بیگ باس قرار بدم و مقایسشون کنم به نظرم شوخی بیش نیست!:d
نه اینکه شخصیت پردازی بتمن تو بازی ضعیف باشه!... هرگز!! بلکه خیلی هم خوب و بجا بود . برای یه بازی ابر قهرمانی که از روی دنیای کامیک ساخته شده دقیقا همچین چیزی انتظار میرفت... ، اما برای کسی که با گذشته این شخصیت آشنا نباشه و صرفا بحث مقایسه بازی ها در نظر گرفته بشه(نه کامیک و فیلم) اونوقته که مشکلات زیادی بوجود میاد!!!:d ...
مثلا به شخصه کل چیزی که از شخصیت پردازی و پیشینه و گذشته بتمن، تونستم از توی آرکام سیتی بفهمم فقط و فقط خلاصه میشد به 3 اسکرین شات زیر و بس .......

44081827090601435644.jpg

98850894504181943786.jpg

38260882566118136119.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به آغوش بزرگ خانواده " متال گیر " بپیوندید.
می دونید چند نفر زیر دستش آدم شدن ؟

اسنایپر ولف، Gray Fox، Vulcan و.. ندارم حضور ذهن ندارم ! از بس زیادن..:d
به قول رئیس : Yeaaaaaaaaaah
مشغول الذُمبه است هر کی رای نده !:d

49977388511414651930.jpg

عکسم رو سوزندی:((این رو نیگَ داشته بودم برای دورهای بعدی:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر