دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
اصلا مگه ما قراره به بازیشون رای بدیم که میگید بازی ناروتو در حد ME بوده یا نه ؟ (برای من که دنیای نینجاهای ناروتو از خیلی بازی های دیگه برام جذاب تره :d پس برای من بله فراتر از ME بوده :d )
بعد واقعا دلتون میاد به این مظهر صبر و استقامت و صلح و صفا ( :d ) و ... رای ندید ؟ :d
کسی که همون اول عمرش یتیم میشه و بعد از اون به عنوان هیولا و شیطان ازش یاد میکنند ولی به خاطر این صبر و اخلاق خوبش کم کم جای خودش رو توی دل همسن و سال هاش باز میکنه و بعد از مبارزه ای خفن ناک با پین کبیر و نجات دهکده بالاخره قهرمان کونوها میشه! >:) کسی که به خاطر نجات دوستش ساسکه کل دنیا رو میگرده و سعی میکنه همینطور قوی تر بشه تا بتونه اون رو از این بدبختی هایی که داره نجات بده! :d
هی زندگی... هی زندگی! :d رای بدید به این بچه ی معصوم و بی گناه دیگه :d
بعد علاوه بر این شخصیت والایی که ایشون داره ، اصلا هم خودش رو نمیگیره و بسیار صاف و ساده ـست :d ( و باکا :d )

به قول صلح و صفا جان هم اگر رای ندید ،باشد که خشم کیوبی بر سر شما نازل شود :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بعد واقعا دلتون میاد به این مظهر صبر و استقامت و صلح و صفا ( :d ) و ... رای ندید ؟ :d
اگه مي خواستم راي بدم به خاطر او يه تيكه صلح و صفا نظرم عوض شد:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آخر دنیا کجاست؟ جایی که ممکنه تو اون ناروتو بالاتر از مکس پین قرار بگیره! (حکیم ممد فروبری)
:D :D
یعنی تو خواب هم نمیتونن ببینن تعداد رای های داده شده به بقیه کارکترها حتی به 10% تعداد رای های داده شده به مکس پین برسه :D
یعنی عمرا :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اصلا مگه میشه یکی چند قسمت از ناروتو رو دیده باشه و باز از کارارکترای دیگه دفاع کنه!!
شما هایی که از کاراکتراهای دیگه پشتیبانی میکنین همانا در جهل وسیعی به سر میبرین!!:d
فقط یاد مبارزه ناروتو با پین و یا داستان روز متولد شدن ناروتو کافیه که بهش رای بدین!!
من که وقتی داشت حوادث اون روز رو تعریف میکرد گریم گرفته بود!!:d
حالا باز خوبه خودم به شپرد رای دادم!!:((:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
شرط بندی با من زیاد عواقب خوبی نداره ها ... :D

خب شرایط شرطت رو به صورت جزیی بگو، با هم به توافق برسیم.:biggrin1:
یعنی تو خواب هم نمیتونن ببینن تعداد رای های داده شده به بقیه کارکترها حتی به 10% تعداد رای های داده شده به مکس پین برسه :biggrin1:

طبق چیزی که اینجا نوشتی اگر مکس مثلا 100 رای بیاره و مجموع رای های به کاراکترهای دیگه از 10 تا بیشتر باشه شما باختی. قبوله ؟ سر 1 هفته بن خوبه؟:biggrin1:

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
:))من به مکس پین رای ندادم..ولی معلومه مکس این ناروتو رو میکوبونه ...با این که طرفدار ناروتو هستم

ولی حقیقته دیگه ...نمیشه تغییرش داد!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
طبق چیزی که اینجا نوشتی اگر مکس مثلا 100 رای بیاره و مجموع رای های به کاراکترهای دیگه از 10 تا بیشتر باشه شما باختی. قبوله ؟ سر 1 هفته بن خوبه؟:biggrin1:
نه داداش :D
من بخوام بن کنم خوب میکنم
دیگه شرط بندی نمیخوام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر