دوبله بازي Portal 1&2

من اين تاپيك رو زدم تا از دوستان بخوام تا نظرشون رو در مورد دوبله اين بازي بدن!

تا راي اكثريت رو براي دوبله ي اين بازي بگيريم.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اگه امکانش باشه که خیلی عالی میشه..

من کلی گیم میزنم ولی از داستان هیچی نمیفهمم..

زیرنویس بهتره چون صدای اصلی شخصیتهای بازی هم داریم..

كار ما دوبله هست نه زيرنويس دوست عزيز!

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

نظرات تموم شد دوستان؟ فقط همين! :(

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
واقعا خوبه. اگه این بازی دوبله بشه خیلیا تهیش میکنن. چون بازیه بزرگیه و داستانشم عالیه. خود من حاضرم دوباره بخرمش.:d

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اتفاقاً توش برای یه beep هم زیرنویس گذاشتن... چه برسه دیالوگ ها!

نه خير پورتال 1 زيرنويس نداره!

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اين بازي توسط شركت پرديس رايانه ي مهر منتشر مي شود!

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
بازي پورتال زيرنويس نداره كه فارسي اش كنيم!
1 رو نمیدونم ولی نسخه 2 داره
در کل اگه 2 دوبله بشه خیلی خوبه 1 الان به دلیل گرافیک پایین و قدیمی بودن خیلی فروش بالایی نخواهد داشت ولی اگه پورتال 2 دوبله شه خیلی عالی میشه!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
نه خير پورتال 1 زيرنويس نداره!

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اين بازي توسط شركت پرديس رايانه ي مهر منتشر مي شود!

چرا پورتال 1 هم زیرنویس داره. الان اورنج باکس نصب کردم و پورتال رو سیستمم نصبه. اگه لازمه عکس بذارم.

زیرنویس بهتره. چون صدای اصلی ضخصیت ها هم هست. ضمن اینکه یه تیم خیلی حرفه ای می خواد که بتونه از ارزش های کار کم نکنه. مثلا دوبلورهای فرانسوی رو دیدین؟ مثلا بازی بتمن. همونقدر که از گوینده ی انگلیسی جوکر تعریف میشه، از دوبلور فرانسویش هم میشه. همینطور مثلا بازی Call of Duty. صداها همه فکر شده هستند. همون گروه هستند که صداگذاری می کنند، در نتیجه صداها طبیعی ترند و گروه ترجمه هم کارشون رو عالی انجام می دن. واقعا بی عیب و نقص. بازی های دیگه هم همینطور. Stalker، ُSplinterCell، Assassins Creed و ... بازی هایی هستند که من به چند زبان بازی کردم و تو همشون لذت بردم. اگه همچین کیفیتی می تونین ارائه بدین، چرا که نه! اما اگه نه، همون صدای شخصیت ها باشه و زیرنویس بهتره.

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
1 رو نمیدونم ولی نسخه 2 داره
در کل اگه 2 دوبله بشه خیلی خوبه 1 الان به دلیل گرافیک پایین و قدیمی بودن خیلی فروش بالایی نخواهد داشت ولی اگه پورتال 2 دوبله شه خیلی عالی میشه!
1 تا جایی که من میدونم بله زیرنویس نداره. ولی از نظر گرافیکی فرقی با 2 نداره.
به نظر من هم اگه دوبله بشه خیلی خوبه البته هر دو نسخه بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر