دموی Killzone 2 بزودی منتشر می‌شود

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
killzone2a.jpg

SCEE رسما تایید کرد که نسخه دموی بازی پر سرو صدای Killzone 2 در روز پنج‌شنبه، مصادف با پنجم فوریه، منتشر خواهد شد.

این دموی رایگان، دو بخش از مرحله اول بازی و همچنین قسمت tutorial( تمرینات) را در بر‌ خواهد داشت.

نسخه اصلی بازی در 27 فوریه عرضه خواهد شد.

Source

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سرانجام دمو رو بازی کردم:love:
محیط بازی خیلی زنده و اکتیو و درگیر کنندس.
تنظیمات کنترل رو رو Alternate 2 بذارید و یه FPS تمام عیار رو تجربه کنید
گرافیک...
ss_preview_VirtualDub_2009_02_06_20_56_00_01.bmp.jpg

AI.... فوقِ تصورم :eek:
تخریب پذیری خیلی خوبه
افکت دود و اتش فوق العادس
انیمیشن های عالی
خوشحالم که این همه انتظارم برای KILLZONE 2 بیهوده نبود:love:
و همون چیزیه که تصور میکردم:p

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام خدمت بروبچ باحال بازی سنتر منم بالاخره بعد از اینهمه انتظار این دمو رو بازی کردم بعد از این همه تعریف از دوستان دیگه جای تعریف از بازی نمیمونه به نظر من این چیزی که از بازی دیدم رو نمیشه بیان کرد امیدوارم هرکی این بازی رو دوست داره بتونه بازی کنه تا پی به ابهتش ببره(البته تا اینجا دمو) ولی چیزی که هنر این بازی و سازندهاشو نشون میده اینه که تونستن یک FPS زیبا و بینظیر رو روی کنسول پیاده کنن وبه نظر من این سبکو که تا حدودی یکنواخت شده بود تغییر بدن(گرافیک و گیم پلی و تخریب پذیری و جو):love:

maTee

کاربر سایت
May 17, 2008
26
مگه قرار نبود 2 تیکه از 2 تا مرحلش باشه و یک بخش تمرینی اینکه فقط یه مرحله بود
گرافیکشم زیاد میخکوب کننده نبود بعضی از تکسچرهاش مات بود و فریم ناپایدار
بازی بدی نبود

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
بازی بدی نبود
دمو یعنی همین! انتظار داشتین کل مرحله اول رو قرار بدن؟!
در ضمن دو بخش از مرحله "Corinth river" - بخش اول که تخریب پل بود, بخش دوم هم همون بخش تمرینی"warehouse".

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بازی بدی نبود
شما بهتره بجای این بازی بری یه قل دو قل بازی کنی .
اولا دمو هستش بعدشم همه سایت ها به گرافیک این بازی گفتن باور نکردنی که یه همچین گرافیکی داره این بازی الان شما میگی گرافیکش چیزی برای گفتن نداشت

لطفا منطقی باشید اگه این بازی از بازی که شما دوستش دارید بهتر هستش دلیل نمیشه که شما بیای جک بگی به عنوان نظر شخصی و بخوای بگی این بازی چرته یا بازی که شما دوست دارید بهتر هستش

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
سلام به همگی .....
من انقدر عشق این بازیو داشتم نشستم با اینتزنت زغالی یا همون به اصطلاح dial up این بازی رو دانلود کردم (البته با pc) و بالاخره بعد از گذشت ..... :evil: ساعت دانلود شد و پس از ان بزرگترین ..... زندگیم رو خوردم ! !
من که لحظه لحظه عمرم رو گذاشتم تا بلکه 1kb به مخزن دانلود تاریخی این بازی اضافه بشه, دیدم که ......
دیقیقا" زمانی که دانلود تموم شد و داشتم از شدت خوشحالی پی خونه رو از جاش میکندم و داشتم این بازی رو روی ps3 نصب کنم دیدم به هیچ وجه نصب نمیشه :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
ظاهرا" در ورژن جدید ps3 (یعنی ورژن 250) روش سابق برای نصب بازیهای ps3 از روی pc دیگه جواب نمیده ! !
مهمترین مساله در ورژن جدید این است که اصلا" دیگه Floding Home برای انجام این روش از منو ps3 پاک شده ! ولی در عوض به جای Floding Home قسمت life with playstion دقیقا" در جای Floding Home اضافه شده , :evil: منم از صبح تا الان هر کاری انجام میدم تا این دموی بازی نصب بشه نمیشه که نمیشه :(( :(( :(( .....
البته میشه با life with playstion همان کاری رو که میشد با Floding Home انجام داد رو کرد (یعنی روی ان کلیک کرده و سپس بازی رو نصب کرد) ولی هی ارور میده ! ! :((
حالا خواهشم از شما دوستان عزیر این است که به من که با مشقت زیاد این بازی رو دانلود کرده ام کمک کنید و بگید روش دیگر نصب این بازی چیست مگر نه فکر کنم سکته ........

از همه ی شما دوستان عزیز ممنونم :love:

آخرین ویرایش:

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
تنها روش برای نصب از روی pc فک کنم اینه که به جای فریمور فایل PKG رو بریزیم خودم هنوز انجام ندادم و نمیدونم میشه یا نه . حالا یه تست بکن >>>>
http://www.ps3news.com/forums/ps3-g...rmware-bypass-using-only-ps3-proxy-98033.html

حتما تست میکنم واقعا" ازت ممنونم :love:
ویرایش
ممنونم از کمکت ولی .....
دوست عزیز اینگلیسی من انچنان جالب نیست ولی اینطور که من متوجه شدم این مطلب راجب طریقه افلاین بازی کردین قسمت مولتی پلیر بازیها و روش افلاین وصل شدن به psnهست و برای Firmware 230 به پایین هست و راجبع نصب دموی بازیها روی hard چیزی ننوشته حالا میشه یه خواهش ازتون داشته باشم از انجایی که من مطمئن نیستم که این مطالب را درست فهمیده باشم شما میشه قسمتی از این مطالب را که مربوط به نصب دمو بازی روی hard است رو به زبان شیرین فارسی :biggrin1: ترجمه کنید ممنون :love:

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
حتما تست میکنم واقعا" ازت ممنونم :love:
ویرایش
ممنونم از کمکت ولی .....
دوست عزیز اینگلیسی من انچنان جالب نیست ولی اینطور که من متوجه شدم این مطلب راجب طریقه افلاین بازی کردین قسمت مولتی پلیر بازیها و روش افلاین وصل شدن به psnهست و برای Firmware 230 به پایین هست و راجبع نصب دموی بازیها روی hard چیزی ننوشته حالا میشه یه خواهش ازتون داشته باشم از انجایی که من مطمئن نیستم که این مطالب را درست فهمیده باشم شما میشه قسمتی از این مطالب را که مربوط به نصب دمو بازی روی hard است رو به زبان شیرین فارسی :biggrin1: ترجمه کنید ممنون :love:

شما برو تو پی اس ان بعد بازی رو از اونجا بزن دانلود بشه ، بعد با PS3 Proxy لينکشو در بيار ، حالا لينکشو بزن و فايل رو از روی کامپيوتر لود کن ، دوباره بازی رو دانلود کن از PSN ، اين دفعه از روی پی سی بايد دانلود بشه (مطمئن نيستم ولی تست کن)

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
شما برو تو پی اس ان بعد بازی رو از اونجا بزن دانلود بشه ، بعد با PS3 Proxy لينکشو در بيار ، حالا لينکشو بزن و فايل رو از روی کامپيوتر لود کن ، دوباره بازی رو دانلود کن از PSN ، اين دفعه از روی پی سی بايد دانلود بشه (مطمئن نيستم ولی تست کن)
از شما دوست عزیز هم ممنونم :love:
ولی مشکل اینجاست که با dial up اصلا" به psn وصل نمیشه اینو چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر