دموی Killzone 2 بزودی منتشر می‌شود

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
killzone2a.jpg

SCEE رسما تایید کرد که نسخه دموی بازی پر سرو صدای Killzone 2 در روز پنج‌شنبه، مصادف با پنجم فوریه، منتشر خواهد شد.

این دموی رایگان، دو بخش از مرحله اول بازی و همچنین قسمت tutorial( تمرینات) را در بر‌ خواهد داشت.

نسخه اصلی بازی در 27 فوریه عرضه خواهد شد.

Source

آخرین ویرایش:

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
سلام بابا یکی کمکم کنه من id آمریکا دارم که توش نیست؟؟؟؟؟؟
بلد هم نیستم چطوری دوباره روی کنسولم id درست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکیییییییییییی به دادم برسه

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
حتما تست میکنم واقعا" ازت ممنونم :love:
ویرایش
ممنونم از کمکت ولی .....
دوست عزیز اینگلیسی من انچنان جالب نیست ولی اینطور که من متوجه شدم این مطلب راجب طریقه افلاین بازی کردین قسمت مولتی پلیر بازیها و روش افلاین وصل شدن به psnهست و برای Firmware 230 به پایین هست و راجبع نصب دموی بازیها روی hard چیزی ننوشته حالا میشه یه خواهش ازتون داشته باشم از انجایی که من مطمئن نیستم که این مطالب را درست فهمیده باشم شما میشه قسمتی از این مطالب را که مربوط به نصب دمو بازی روی hard است رو به زبان شیرین فارسی :biggrin1: ترجمه کنید ممنون :love:

آره مثل اینکه مربوط به بازی ها نمیشه . آخراشو ندیده بودم ...
حالا خودم بازی دانلودش تموم شد یکم ور میرم ببینم چی میشه .

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
اگه اخرین فریم ویر رو دستگاه باشه خیلی راحت میشه وصل شد نمیدونم مشکل شما چی ولی میتونید با یه کابل lan این کار رو بکنید

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
باز هم ممنون از کمک همه شما دوستان عزیز .....

آره مثل اینکه مربوط به بازی ها نمیشه . آخراشو ندیده بودم ...
حالا خودم بازی دانلودش تموم شد یکم ور میرم ببینم چی میشه .
ممنون :love:

يه تاپيک اگه اشتباه نکنم قبلاً بود مربوط به وصل شدن به PSN با Dial up توی بخش PS3 بود ، يه گشتی بزن

از شما هم ممنونم ولی باید بگویم که من اتفاقا" مو به مو طبق اون تایپک تنظیمات رو انجام میدهم و حتی مطالبی دارم که از ان تایپک هم کاملتر هست ولی نمیدونم چرا من میتونم از طریق ps3 به سایت های مختلف برم ولی به psn نمیتونم وصل بشم ! ! ظاهرا" این مشکل هم زیر این حرکت ..... :evil: سونی هست که در ورژن جدید وجود داره و برای وصل شدم به psn باید سرعتت به حد مورد نظر برسه تا وصل بشی ! ! !
اگه اخرین فریم ویر رو دستگاه باشه خیلی راحت میشه وصل شد نمیدونم مشکل شما چی ولی میتونید با یه کابل lan این کار رو بکنید
مشکل من اینکه نمیشه با Dial up به psn وصل شد ! و از اون کابل lan هم استفاده کردم ولی حیف که نمیشه :((:((

در کل باز هم منتظر کمک همه شما دوستان هستم :love:

آخرین ویرایش:

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
عالی

مام بالاخره گرفتیم دمو رو فوق العاده هستش همه چی عالی و عالی و عالی......
cover گرفتنش خیلی عالی هستش ولی تیر blind نمیزنه ولی مهم نیست.
کلا از اون چیزی که فکر میکردم خیلی خیلی خیلی بهتر بود.
کلا در یک کلام میشه گفت ((خدا))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر