در فکر خرید چه بازی هستید

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
من می خوام MIRRORS EDGE بخرم >به نظر شما بازی خوبیه؟

منم تو فکر خریدش هستم،فکر کنم خیلی باید دنبالش بگردیم چون هرجایی پیدا نمیشه
بازی جوری هست که همش پلیس دنبالته و باید روی ساختمون ها از دست پلیس فرار کنی،هیچ سلاحی هم نداری و فقط وفقط باید فرار کنی بعضی وقتها هم دعوا تن به تن میشه با پلیس میتونی اونارو خلع سلاح کنی،خیلی بازی هیجانی و قشنگیه

firework

کاربر سایت
Apr 15, 2011
23
من میخوام دستگاهم را از کپی خور در بیارم و ارجینال بازی کنم اما نمی دونم در زمان خرید بازی ارجینال دست دو باید به جه جیزایی توجه کنم درضمن این جریان کدهای بازی چیه که میگن استفاده شده یانه ممنون میشم راهنمایی کنید.

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
من میخوام دستگاهم را از کپی خور در بیارم و ارجینال بازی کنم اما نمی دونم در زمان خرید بازی ارجینال دست دو باید به جه جیزایی توجه کنم درضمن این جریان کدهای بازی چیه که میگن استفاده شده یانه ممنون میشم راهنمایی کنید.
بازی های ea جدیدا یک کد انلاین دارن که با اون میشه اون بازی رو انلاین بازی کرد همین که بازی سالم باشه کافیه ;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من رفتم مغازه split secent بخرم طرف میگه کل split secent مشکل داره راست میگه؟؟؟؟؟
:(هم کپی خور هم اورجینال

به احتمال زیاد دروع میگه
شما یکاری بکن بازی اصل را اجاره کن برای یک روز بعد بیا امتحان کن ببین درسته یا نه :-/
اخه این فروشندگان هزار ماشاله خیلی دروغ سرپا میکنند)x

arian corpse

کاربر سایت
Jul 30, 2011
14
نام
arian
سلام دوستان من الان تو فکر خریدن بازیه bad company 2 هستم و هر طوری شده اینو میخوام :(( واسه مریض میخوام :((

کدش هم استفاده نشده باشه :(((((((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر