در حال حاظر مشغول چه بازیهایی هستین ؟؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
تعطیلات نوروزی یکم وقت بیشتری برای گیم فراهم کرده و در کنار بازیهایی که همیشه نصب دارم و گهگداری بهشون سر میزنم (امثال سری Close Combat ، Panzer General II ، Hearts of Iron و غیرو ...) اما الآن شدیدا مشغول War Thunder هستم که بلکه بتونم اولین خط نیروی هوایی رو که برای من شوروی هست رو تکمیل کنم. فعلا بعد از چندین روز تلاش طاقت فرسا و بی وقفه تازه رسیدم به میگ-21 ، برای همین چندان امیدی ندارم که بتونم ظرف چند روز باقی مونده به هدف برسم ! لذا از جمیع دوستان گیمر و مومن التماس دعا در این ماه پربرکت رو دارم 🥺🤲

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
اینا مونده پلی بدی یا پلی دادی؟
نگران نباش همه همین حدودا بک لاگ دارن:-"
50/50 هستن
این فقط یکی از درایو هام هست...
یک 2 ترابایتی هم کرکی و شبیه ساز دارم
2 ترا دیگه بازی رو SSD هست
5/6 ترا دیگه از اپیک و مایکروسافت و یوپلی و :|:))
تازه رو سریز ایکس و پلی 4 و 5 هم کلی هارد اکسترنال وصل کردم بازی هر وقت میام میشنیم پای سیستم یک چرخی میزنم و سریع فرار میکنم:D

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
50/50 هستن
این فقط یکی از درایو هام هست...
یک 2 ترابایتی هم کرکی و شبیه ساز دارم
2 ترا دیگه بازی رو SSD هست
5/6 ترا دیگه از اپیک و مایکروسافت و یوپلی و :|:))
تازه رو سریز ایکس و پلی 4 و 5 هم کلی هارد اکسترنال وصل کردم بازی هر وقت میام میشنیم پای سیستم یک چرخی میزنم و سریع فرار میکنم:D
منم مثل تو بودم، ولی دیدم دیگه در توان و روانم نیست مثل قدیما پلی بدم:D و دیدم این بک لاگ زیاد داره ذهنم رو مشغول می کنه کم کم، برای همین اومدم بهتریناشو جدا کردم هم تو تریپل A ها هم ایندی ها، بقیه رو با یه خداحافظی خوشحال کردم:D اینجوری اینایی که موندن رو هم اگه پلی اشون هم ندم دیگه ذهنم در آرامشه حداقل :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
منم مثل تو بودم، ولی دیدم دیگه در توان و روانم نیست مثل قدیما پلی بدم:D و دیدم این بک لاگ زیاد داره ذهنم رو مشغول می کنه کم کم، برای همین اومدم بهتریناشو جدا کردم هم تو تریپل A ها هم ایندی ها، بقیه رو با یه خداحافظی مهمون کردم:D اینجوری اینایی که موندن رو هم اگه پلی اشون هم ندم دیگه ذهنم در آرامشه حداقل :D
بابا اینا که چیزی نیستن...
باور کن اگر سر کار نبودم و وقت داشتم همشون رو تو 4/5 ماه شخم میزدم :D

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
بابا اینا که چیزی نیستن...
باور کن اگر سر کار نبودم و وقت داشتم همشون رو تو 4/5 ماه شخم میزدم :D
همون دیگه کار و زندگی نمی ذاره من ته تهش می تونم روزی ۲ ساعت پلی بدم. البته این تعداد اوکیه بیشتر سر اون حجم زیادی که گفتی کرکی و شبیه ساز و اینا داری منظورم بود :D اگه هر روز بهشون اضافه نمی شه خیلیم عالیه همرو نگه دار بالاخره فرصتش پیدا می شه اگر خداوند بخواهد :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
همون دیگه کار و زندگی نمی ذاره من ته تهش می تونم روزی ۲ ساعت پلی بدم. البته این تعداد اوکیه بیشتر سر اون حجم زیادی که گفتی کرکی و شبیه ساز و اینا داری منظورم بود :D اگه هر روز بهشون اضافه نمی شه خیلیم عالیه همرو نگه دار بالاخره فرصتش پیدا می شه اگر خداوند بخواهد :D
اره بابا مثلا چطوری میتونم دارک سولز 1 یا 3 یا الدن رینگ رو حذف کنم؟ از زمانی که اکانت استیمم رو درست کردم دارک سولز 3 رو این هارد بوده، بقیه بازی ها همین طوری ... فقط جهت نوستالژی میرم توشون چرخی میزنم روح و روانم شاد بشه. :D
هر بازی هم نصب نمیکنم دیگه 150 تا بازی چیز زیادی نیست مخصوصا این که سالی نزدیک 30- تا 40 تا بازی تولید میشه. قبول داری؟ :D

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
والا من الان 1 ساله هرچی رد دد 2 بازی میکنم تموم نمیشه
البته که هفته ای 2 تا 4 ساعت وقت بازی دارم
و اون وسطاش یه بار RE4 Remake رو بازی کردم
یه لیست بلند بالا هم از بازی های مختلف هم تو سیستم دارم که میدونم فرصت بازی نمیشه و از لذت میفتن

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
View attachment 332516

میخوام خودمو بکشم
اخ اخ من یه زمانی این حالتو توی انیمه داشتم انقدر ریختم توی هاردم جدید قدیم فرقی نداشت بعد یه وحشتی بهم دست میداد میرفتم توی فولدر حالت تهوع میگرفتم از این همه انیمه تازه بازم ول نمیکردم همینطوری انیمه بود دانلود میکردم بعدش توی یه بازه زمانی پی سیم ویروس باج افزار گرفت همه به خاک رفت به رستگاری رسیدم😂

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
ای دی psn اشو نگاه کنی نظرت عوض میشه.همه بازی هارو تا دسته پلات کرده با پلی تایم بالا.خدا قوت گیمر میبینم حال میکنم😁
تعداد بازیهایی که هنوز تموم نکردم و تو دسکتاپ باشن هیچوقت نمیزارم از ۳ الی ۴ تا بیشتر بشه چون دیگه نمیتونم بازی کنم و همه رو بیخیال میشم خودم یه زمانی هارد ps4 ام رو پر بازی کردم دیدم عه چقد زیاده فله‌ای حذف میکردم بلکه تعداد بیاد پایین و بتونم بازی کنم:D
این بازیای که دوستمون شات فرستادن اگه تو سیستم من بود هارد رو فرمت میکردم از بس دست نیافتنی میشد تموم کردنشون:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
تعداد بازیهایی که هنوز تموم نکردم و تو دسکتاپ باشن هیچوقت نمیزارم از ۳ الی ۴ تا بیشتر بشه چون دیگه نمیتونم بازی کنم و همه رو بیخیال میشم خودم یه زمانی هارد ps4 ام رو پر بازی کردم دیدم عه چقد زیاده فله‌ای حذف میکردم بلکه تعداد بیاد پایین و بتونم بازی کنم:D
این بازیای که دوستمون شات فرستادن اگه تو سیستم من بود هارد رو فرمت میکردم از بس دست نیافتنی میشد تموم کردنشون:D
این لیستی که فرستام بیشتر جنبه فان داشت در حال حاضر هم دارم HFW بازی میکنم و تا تمومش نکنم سراغ بازی دیگه ای نمیرم هر چند بعضی بازی ها رو در حد تست پلی میدم ولی اولویتم و زمان بندیم برای اون بازی هست که "حس" انجامش واقعا باشه
ضمن این که همچین لیست های برای فیلم و کتاب هم دارم و این که چیزی نیست همین طور که گفتم 3 تا 4 تا لیست دیگه هم همین طوری هست و حتی پلتفرم های دیگه :D کلا با 33 سال سن تقریبا عشق گیم هستم و هیچ کاریم هم نمیشه کردش حتی بودجه گذاشتم کنار بزودی استیم دک هم بخرم :D

در مورد بازی کردن هم اینا عددی نیستن حتی بازی های که تایم پلی بسیار زیای رو دارن مثل ویچر 3 رو هم نزدیک 700 ساعت دقیقا 700 ساعت رو پلتفرم GOG دارم و رو استیم هم 190 ساعت حالا بازی های که نهایتا 20 ساعت تایم پلی دارن که چیزی نیستن...
حیف فقط که اروجینال بازی کردن رو از 2018 شروع کردم :|

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
اره بابا مثلا چطوری میتونم دارک سولز 1 یا 3 یا الدن رینگ رو حذف کنم؟ از زمانی که اکانت استیمم رو درست کردم دارک سولز 3 رو این هارد بوده، بقیه بازی ها همین طوری ... فقط جهت نوستالژی میرم توشون چرخی میزنم روح و روانم شاد بشه. :D
هر بازی هم نصب نمیکنم دیگه 150 تا بازی چیز زیادی نیست مخصوصا این که سالی نزدیک 30- تا 40 تا بازی تولید میشه. قبول داری؟ :D
اره قبول دارم. چیزی نیست واقعا :D
سولز ها که پاک کردنشون حرامه اصلا :D

من اکانت ظرفیت ۲ دارم همشون رو، بعد یه دفعه از همون فروشگاهی که خریده بودم پیام داد که اکانت دارک سولز ۳ رو نمی فروشی مشتری براش پیدا شده. حالا من اصلا نگفته بودم می خوام بفروشم :D گفتم نه نمی فروشم سولز باید بمونه همیشه، بعد گفت چرا همتون سر سولزا همین رو می گین، می گفت اصلا درک نمی کنم چرا یه بازی که تموم کردین اونم به صورت اکانت و نه دیسک رو قصد نگه داریشون رو دارین منم گفتم سولز آرشیو کردنش چه دیسک باشه چه دیجیتال فرق نداره :D خلاصه پراش ریخته بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر