در حال حاظر مشغول چه بازیهایی هستین ؟؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
اکتبر ماندگار ۲۰۲۳ تموم شد و سه تا بازی مطرحش یعنی میراژ، اسپایدرمن ۲ و الن ویک ۲ رو پلات کردم.

حالا نوبت دوتا بازی‌ای هست که قبلا تمومشون کردم ولی خب پلات نشدن. در حال حاضر دِد آیلند ۲ رو دارم پلات می‌کنم و بعد از اون هم نوبت پلات کردن Jedi Survivor خواهد بود.

دیروز توی تاپیک Gta Vi هم گفتم میخوام تریلوژی رو دوباره از نو برم ایشالا اون بمونه برای بعد این دوتا :D

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
دارم بیشتر Fortnite بازی میکنم. من خودم از فورتنایت خوشم نمیومد ولی یخورده که بازی کردم دیدم عجب بلای خانمان‌سوزیه!

در کنارش تصمیم گرفتم که شروع کنم به انجام ROM hackهای Super Mario World. کلا خیلی از تماشای Kaizo بازی کردن بقیه لذت میبرم و میخوام ببینم آیا انجام دادنش هم لذت‌بخشه یا نه. فعلا برای یادگیری از هک Kaizo Kindergarten شروع کردم و تا اینجا که همه‌چی خوب به نظر میرسه.

Oyuusui

کاربر سایت
May 3, 2023
94
در حال حاضر FFVII Rebirth

دوست دارم به سه گانه voice of cards هم اشاره کنم که تمومش کردم
موسیقی متن فوق العاده و دل نواز, روایتگر داستان دلنشین, انیمیشن کارت ها خوب, گیم پلی ساده و دوستانه

بعضی وقتا هم با داداشم یا با فامیلا
Tekken 8
Guilty Gears: Strive
Saint Seiya: Soldiers Soul
میزنیم
سبک بازی فایتینگ هممون هم :
w9x5yhyrd9m61.jpg
یه کومبو ساده هم بلد نیستیم:D

تقریبن روزی یه بار هم با داداشم TeamFight Tactics میزنم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
هر از گاهی میرم تو CyberPunk 2077 و عجب چیزیه، واقعا دارم باهاش حال میکنم و خوشحالم که هیچوقت اون حالت خرابش رو بازی نکردم
اگه هنوز با آپدیت جدید تستش نکردید توصیه میکنم.

البته فک نکنم Replayability بازی زیاد باشه چون جنبه نقش آفرینیش تو کوعست ها خیلی کمه و بیشتر فقط Action RPG هست ینی بیلد های متنوع برای کامبت میتونید بسازید.
و مث بقیه کار های CDPR مهم ترین کشش بازی داستانش هست که واقعا خوبه.
البته گل مجلس همون Night City هست، یکی از بهترین طراحی محیط های نسل قبل، بشدت جذاب و ایمرسیو.
جالب اینجاس بازی بدون RT اصلا هم سنگین نیس رو سیستم معمولی هم اجرا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر