در حال حاظر مشغول چه بازیهایی هستین ؟؟

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
توم ریدرها اونقدری چیز خاص و جذابی توشون داره که ارزش وقت گذاشتن داشته باشن؟ من فقط یه نسخه اونم فکر کنم واسه ۲۰۱۳ بود رو همون زمان بازی کردم واسه اون موقع اوکی بود الان رو نمی دونم چجورین.
===============
آقا این تاپیک حیفه. بالا نگهش دارید واسه ماهایی که حس پلی دادنمون کم و زیاد می شه انگیزه ی خوبیه.
منم فقط همون ۲۰۱۳ رو تازه تموم کردم. هر سه تا بازی رو توی لایبراریم مدت‌هاست که داشتم و دیگه گفتم که الان انجامشون بدم.

من که از وقتی که روی بازی گذاشتم راضی بودم و لذت بردم. البته صرفا کمپینش رو تا آخر رفتم. بازی چیزی نبود که مثلا بخوام صددرصد کنمش.

این نسخه دوم هم دقیقا تا اینجای کار مثل نسخه اول میمونه. مصمم هستم که نسخه‌های دوم و سوم بازی رو حتما تموم کنم.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
من با سبک crpg از خیلی قبل آشنا بودم و میدونستم سبکی بی نظیره ولی خوب میگفتن مثل یه کتاب می مونه باید انگلیسی خوب باشه تا لذت خوبی ببری . حالا انگلیسی بنده که خوب نیست متوسط رو به خوبه ولی خوب منم حدود یک ماهی شروع کردم دیگه با هایپ baldur's gate 3 ولی خوب سراغ این
عنوان نمی رم مگه این که 4 تا بازی قبلیشو بازی کنم.
روی ps4 جیلبریک شده بازی pillars of eternity complete edition با آخرین آپدیت نصب کردم. جدا از این که چرا این همه لودینگ داره با این گرافیک بازی بی نظیره و خیلی اعتیاد آوره از صبح ساعت 8 تا 3 پاش بودم دروغ چرا یه یک یا دوساعتی برای ناهار و ... از سرش بلند شدم ولی کنسولو خاموش نکردم همش هم می گفتم حالا اینو برم بعدش خاموش می کنم ولی تا ساعت 3 ظهر اینو گفتم آخرش دیدم فایده نداره دیگه اینجوری پیش بره تا ساعت 8 صبح فردا طول می کشه. توی بازی شخصیت هم خودت شکل می دی مثلا اگه راست بگی درجه صداقتت می ره بالا در جاهایی از داستان کاملا
کاربردیه مثلا میگه این دیالوگو کسی که درجه honest 3 داره می تونه بگه نداری نمی تونی بگی :D.بعد دوستان این بازی سیستم رومنس نداره هر زنی میشه یارت چند تا بچه داره !!!
reputation منو می بیند.همین طور که میبینید بنده یک paladin واقعی هستم B-)

Pillars of Eternity_ Complete Edition_20230907191700.jpg Pillars of Eternity_ Complete Edition_20230907191641.jpg

آخرین ویرایش:

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
من با سبک crpg از خیلی قبل آشنا بودم و میدونستم سبکی بی نظیره ولی خوب میگفتن مثل یه کتاب می مونه باید انگلیسی خوب باشه تا لذت خوبی ببری . حالا انگلیسی بنده که خوب نیست متوسط رو به خوبه ولی خوب منم حدود یک ماهی شروع کردم دیگه با هایپ baldur's gate 3 ولی خوب سراغ این
عنوان نمی رم مگه این که 4 تا بازی قبلیشو بازی کنم.
روی ps4 جیلبریک شده بازی pillars of eternity complete edition با آخرین آپدیت نصب کردم. جدا از این که چرا این همه لودینگ داره با این گرافیک بازی بی نظیره و خیلی اعتیاد آوره از صبح ساعت 8 تا 3 پاش بودم دروغ چرا یه یک یا دوساعتی برای ناهار و ... از سرش بلند شدم ولی کنسولو خاموش نکردم همش هم می گفتم حالا اینو برم بعدش خاموش می کنم ولی تا ساعت 3 ظهر اینو گفتم آخرش دیدم فایده نداره دیگه اینجوری پیش بره تا ساعت 8 صبح فردا طول می کشه. توی بازی شخصیت هم خودت شکل می دی مثلا اگه راست بگی درجه صداقتت می ره بالا در جاهایی از داستان کاملا
کاربردیه مثلا میگه این دیالوگو کسی که درجه honest 3 داره می تونه بگه نداری نمی تونی بگی :D.بعد دوستان این بازی سیستم رومنس نداره هر زنی میشه یارت چند تا بچه داره !!!
reputation منو می بیند.همین طور که میبینید بنده یک paladin واقعی هستم B-)

View attachment 308115View attachment 308117
بازی نابی بود با اینکه یه سری مشکلات داشت و واسه همچین گیم پلی خوبی کوتاه بود
تا اونجایی که میتونی دزدی و جیب بری کن. بهترین آیتمارو از این طریق میشه بدست آورد

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
تا اونجایی که میتونی دزدی و جیب بری کن. بهترین آیتمارو از این طریق میشه بدست آورد
می خوای تمام شهرتمو نابود کنی آخه کدوم پهلوانی می یفته دله دزدی :))(این همه زحمت کشیدم چهار نفر آدم حسابم کنه)
ولی بعضی وقت ها تو همین خیر اندیشی یه آیتمی بهم می دن مثلا یکی یک تپانچه مال پدرش از زمان جنگ گذشته بهم داد که چیزه خفنی بود. یکی خانومی هم گردنبندی
ولی نگران نباش به شیوه رابین هود دزدی می کنم دزدی که چه عرض کنم لخت شون می کنم:)). البته یه کارکتر هم ساختم مخصوص قفل باز کردن همش مهارتشو در این راستا ارتقا دادم جوری که قفل جهنمم می تونه باز کنه.

آخرین ویرایش:

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
689
import tuner challenge , Shutokō Battle X
اخرین بازی کنسولی از سریTokyo xtreme racing
1695570156121.png 1695570340569.png
بازی خیلی فرسایشی هست . 10 - 20 تا ریس باید انجام بدی تا یدونه باس رو ببینی . کل بازی توی شب و اتوبان جریان داره که به فرسایشی بودن اش کمک میکنه.

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
Sekiro
سه سال پیش تا 40 درصد بازی رو بدون استفاده از آیتم و آنلاک کردن قابلیت arm رفتم (چون خوب اکسپلور نکردم و پیگیر نبودم)
ولی ایندفعه از تمام قابلیت های کاراکتر استفاده میکنم تا بتونم تمومش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر