در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
از هرچی بگزریم از بازی دوست داشتنی زیبای ps2 haunting ground نمیتوان رد شد..با اون شخصیت دوست داشتنی فیونا
و_هییویی
150342-Haunting_Ground_(USA)-1.jpg

گیم پلی بازی تغریبأ شبیع به بازی خاطر انگیز colck tower 3 ps2
هست..که حس ترس و وحشت خوب ایجاد میکن..
داستان بازی _کاراکتر اصلی بازی یعنی فیونا 18سال سن داره .دانشجو که دور از خانه خود زندگی میکن_بعد از مدتی دوری از خانه تصمیم میگیره با خانواده خودش ملاقات کن..که به محض
ملاقات خانواده اش دچار یک حادثه رانندگی میشه.که پدر مادرش
جون خودشون از دست میدن..بعد از بهوش اومدن خودش در اون
یک قلعه مرموز میبین..اصل بازی بر پایه وحشت قرار گرفت .شامل ترسیدن خود کاراکتر بازی یعنی فیونا ..با تغییر رنگ محیط بازی از رنگی به خاکستری .بستگی به درجه وحشت داره زیاد
باش یا کم..
150342-Haunting_Ground_(USA)-1482673052.png
درحین بازی او با سگی دوست داشتنی اشنا میشه اسمش هییویی که کمک حالش دراون فزای ترسناک قلعه میشه..معماهای بازی طوری طراحی شدن که به اصل و ریشه بازیهای کلاسیک ps2 برمیگرده مانند ...glass rose ..role of rose ..silent hill وغیره ..
images(8).jpeg
5.jpg
Boos های بازی که هر کدوم قلقی خاصی برای مردن دارن زیبایش چند برابر میکن ..یادش بخیر ..:x

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
کلا به نظرم نسل شش یه دنیای خیلی خاصی داشت تقریبا تو هر ژانری کلی بازی عالی داشتیم
مثلا
250px-Fatal_Frame_II_-_Crimson_Butterfly.jpg

فکر می کنم جز بهترین بازی های ترسناکی باشه که تا حالا ساخته شده فوق العاده بود خصوصا این شماره دومش
با بازی بی نظیری مثل شادو اف رم
Shadow_of_Rome_cover.jpg

چقدر این بازی خوب بود تو دوران اوج کپکام چه عناوینی که نداشت یکیش همین بود مبارزات جذاب داستان عالی قسمت مخفی کاری معرکه واقعا عالی بود هنوزم مسابقات ارابه رانیش رو فراموش نکردم

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
کلا به نظرم نسل شش یه دنیای خیلی خاصی داشت تقریبا تو هر ژانری کلی بازی عالی داشتیم
مثلا
250px-Fatal_Frame_II_-_Crimson_Butterfly.jpg

فکر می کنم جز بهترین بازی های ترسناکی باشه که تا حالا ساخته شده فوق العاده بود خصوصا این شماره دومش
با بازی بی نظیری مثل شادو اف رم
Shadow_of_Rome_cover.jpg

چقدر این بازی خوب بود تو دوران اوج کپکام که عناوینی که نداشت یکیش همین بود مبارزات جذاب داستان عالی قسمت مخفی کاری معرکه واقعا عالی بود هنوزم مسابقات ارابه رانیش رو فراموش نکردم

Shadow of room که محرکه بود با اون داستان زیباش.خودم همیشه قسمت موزیک save شو خیلی دوست داشتم ..
Fata frame2 وحشت به بازیکن خیلی خوب القا میکرد.از نظر داستانی که شاهکار بود..
Fatal frame 3 ادامه خوبی بود برای 2 داستانش خیلی جالب بود
همیشه تو این فکر بودی که الان یه روح با ساتور حمله میکن
.. یادشون گرامی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Shadow of room که محرکه بود با اون داستان زیباش.خودم همیشه قسمت موزیک save شو خیلی دوست داشتم ..
Fata frame2 وحشت به بازیکن خیلی خوب القا میکرد.از نظر داستانی که شاهکار بود..
Fatal frame 3 ادامه خوبی بود برای 2 داستانش خیلی جالب بود
همیشه تو این فکر بودی که الان یه روح با ساتور حمله میکن
.. یادشون گرامی

cover_medium.jpg

• Like
Reactions: silent ops

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
کسی obscure یادش هست البته لازم نیست زیاد بابا بزرگ باشیدا... مال همین 10 12 سال پیشه ...2 تا شماره داشت البته بعدا یک شماره دو بعدی هم ازش اومد....جالبی بازی این بود که تو مدرسه در جریان بود و به خاطر همین بار آموزشی هم داشت......چندتا دانش آموز و دانشجو های بعد از این ...مدرسه رو از دست آزمایش های شوم معلما و استادهاشون در مورد یه سری گل های توهم زا نجات می دادن (همیشه می دونستم این معلما و استاد ها اون جوری که به نظر میان نیستن اینم شاهدش.....)

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
کسی obscure یادش هست البته لازم نیست زیاد بابا بزرگ باشیدا... مال همین 10 12 سال پیشه ...2 تا شماره داشت البته بعدا یک شماره دو بعدی هم ازش اومد....جالبی بازی این بود که تو مدرسه در جریان بود و به خاطر همین بار آموزشی هم داشت......چندتا دانش آموز و دانشجو های بعد از این ...مدرسه رو از دست آزمایش های شوم معلما و استادهاشون در مورد یه سری گل های توهم زا نجات می دادن (همیشه می دونستم این معلما و استاد ها اون جوری که به نظر میان نیستن اینم شاهدش.....)

بازی obscure 1. خیلی زیبا بود حتی گرافیکش از 2 بیشتر بود..
اون موقع بازیش و گیر اوردم ورژنش آلمانی بود ..بعد از مدتی
سیدی مالزی شو گیر آوردم انگلیسی بود..قسمت قول اخرش یادم که دو حالت داشت یا بمیری یا قول بکشی..چند تا پایان داشت..وقتی بازی جدید شروع میکردی یه خط جدید باز میکرد ..میتونستی لباس بازیکن عوض کنی با صلاحهای جدید قسمت ارشیو فیلمها شم زیاد بود باید جمع میکردی ...
Obscure2 بخش دو نفرش خیلی حال میداد کمک به هم میکردن
اون موقع تو یه معماش گیر کردم حدود 3 روز نزدیک اخرش بود فکر کنم تو یه کلیسا بود درش قلف بود باید یه پازل میچیدی
تا یه مسیر باز میشد..قسمت خونه متروکش با اون قول گوشت پشت خیلی ترسناک بود با اره برقی براش میومد از دستش فرار میکردی...وجدانی بازی بود کاشکی ادامه براش بسازن..:-<

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بازی obscure 1. خیلی زیبا بود حتی گرافیکش از 2 بیشتر بود..
اون موقع بازیش و گیر اوردم ورژنش آلمانی بود ..بعد از مدتی
سیدی مالزی شو گیر آوردم انگلیسی بود..قسمت قول اخرش یادم که دو حالت داشت یا بمیری یا قول بکشی..چند تا پایان داشت..وقتی بازی جدید شروع میکردی یه خط جدید باز میکرد ..میتونستی لباس بازیکن عوض کنی با صلاحهای جدید قسمت ارشیو فیلمها شم زیاد بود باید جمع میکردی ...
Obscure2 بخش دو نفرش خیلی حال میداد کمک به هم میکردن
اون موقع تو یه معماش گیر کردم حدود 3 روز نزدیک اخرش بود فکر کنم تو یه کلیسا بود درش قلف بود باید یه پازل میچیدی
تا یه مسیر باز میشد..قسمت خونه متروکش با اون قول گوشت پشت خیلی ترسناک بود با اره برقی براش میومد از دستش فرار میکردی...وجدانی بازی بود کاشکی ادامه براش بسازن..:-<

منم شماره یک رو بیشتر دوست داشتم ....شماره دو شخصیت ها زیاد شدن همشون هم بعد از یک مدت می مردن.....آخرش فکر کنم فقط دو نفر زنده موندن....:((:((

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منم شماره یک رو بیشتر دوست داشتم ....شماره دو شخصیت ها زیاد شدن همشون هم بعد از یک مدت می مردن.....آخرش فکر کنم فقط دو نفر زنده موندن....:((:((

یادش بخیر
چقدر بازیشم طولانی بود
نسخه رو روی xbox original رفته بودم نسخه 2 رو psp رفتم :D

• Like
Reactions: New Shredder

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714

این قبلن رو ps2 بازی کردم بازیش معمایی ترسناک..اما گرافیک
ایکس باکس بالاتر.یادم یه مرحله داشت باید یه جسد نصف
میکردی تا یه در باز بشه ..داخل بازی اسلحه های متنوعی میگیره
گیوتین ..شاتگان ..خودش یه کلت داره.اول بازی ..یه چراغ روغنیم دستش همیشه تو تاریکی..برای سیو کردن بازی تو ps2 باید 5 مگابایت خالی داشته باشی تو مموری کارت زیاد جا میگیره ..
بازیش . هر چی جلو تر میری اعصابت خورد تر میکن..با معماهاش
~X(~X(~X(

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
ببخشید ربطی به موضوع تایپیک نداره ..چقدر ترسناک بود مخصوصأ شماره 1 .:))
View attachment 74410 View attachment 74411

آره فیلم هاش که عالی بود ولی هر چی جلو رفت از ترسش به طنزش اضافه شد....دقیقا همین اتفاق برای بازی هاش هم افتاد ...شماره یک که برای ps1 , pc بود رو من اصلا نتونستم تحمل کنم از بس سخت بود ....
شماره دومش یعنی Evil Dead: A Fistful of Boomstick رو که برای ps2 , xbox بود من اصلا پیدا نکردم.....ولی شماره 3 یعنی regeneration که 2005 اومد خیلی باحال بود بازی ترسناک که نبود هیچ ته خنده بود .....=)).....داستانش به فیلم ربطی نداشت یعنی به کتاب های مرگ ربط داشت...برای کمک به شما سازنده ها یک زامبی کچله کوتوله نامیرا رو به عنوان دست راست شما قرار دادن که تنهایی توی بازی نترسین و هر جا احتیاج به گوشت برای چرخ کردن یا ترکوندن چیزی بود باید از این آقای محترم استفاده می کردید......8->

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
آره فیلم هاش که عالی بود ولی هر چی جلو رفت از ترسش به طنزش اضافه شد....دقیقا همین اتفاق برای بازی هاش هم افتاد ...شماره یک که برای ps1 , pc بود رو من اصلا نتونستم تحمل کنم از بس سخت بود ....
شماره دومش یعنی Evil Dead: A Fistful of Boomstick رو که برای ps2 , xbox بود من اصلا پیدا نکردم.....ولی شماره 3 یعنی regeneration که 2005 اومد خیلی باحال بود بازی ترسناک که نبود هیچ ته خنده بود .....=)).....داستانش به فیلم ربطی نداشت یعنی به کتاب های مرگ ربط داشت...برای کمک به شما سازنده ها یک زامبی کچله کوتوله نامیرا رو به عنوان دست راست شما قرار دادن که تنهایی توی بازی نترسین و هر جا احتیاج به گوشت برای چرخ کردن یا ترکوندن چیزی بود باید از این آقای محترم استفاده می کردید......8->

به نظر خودم بهترینش اول مالps1 بود evil dead ورژن دریمکست بازی خیلی روان تر بهتر بود ..من خودم رو ps1 بازیش کردم بازیش یه جو ترسناک جالبی داره تو جنگل کلبه های متروکه
اون منطقه ..خود کاراکتر بازی که آخر خندس بروس کمپل تو بازی
پشت سرهم جک میگه زیبایش چند برابر میکن ..قسمت قبرستان
بازی خیلی بیاد موندنی چند تا قبر باید یه گل یه کلاه روش بزاری تا در کلیسا باز بشه معما های بازی در کل خیلی استاندارد جالب
تو دیسک دوش که شروع میشه تو سومر باستانی به زمان سفر میکن از طریق یه گردباد باید بری ادامه برگهای کتاب شیطانی جمع کنی. مکان اخر بازی تو یه کتاب خونس باید چند تا مشعل روشن کنی تا یه در باز بش بعد قول اخر....موزیک بازیم خیلی زیبا
با این بازی خاطرها داشتیم:-<
..جزع بهترین بازیهای ps1 به حساب میاد

.evil dead boomstick..ps2 بهترین عنوان بود اونم زیبا بود
اما شماره بعدش بازی جک شده بود ..تو عنوان اول فکر کنم سال 2003 بازیش خیلی معمایی.. تو بازی خود. اش درگیر یه سریع ماجرا میشه کل شهر نیرو های شیطانی احاته میکن ..تو بازی میتونه کمبو فنیشن بزن با اره برقی اینقدر کیف میده ..اسلحه های زیادیم میگیره ..میتونی به زمان قدیم تو کلبه هم سفر کنی ببینی چه اتفاقاتی افتاده قدرت کنترل زمان داره .. اون موقع یادم یه قسمت داشت اینقدر توش گیر کرده بودم همون اول بازی..باید یه دینامیت رو پرت میکردی تو یه خونه تا منفجر بش در باز بش . .زیبا بود یادش بخیر.>:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر