دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
میشه بگی چطوری؟ما هرچی اکانت میسازیم می بنده
ببین اولا از یه آی پی ای استفاده کن که تاحالا باهاش اکانت نساختی.
برای این کار یه و...ی پی ان آمریکا پیدا کن و با اون ثبت نام کن.ایمیل هم همون جا یه هات میل بساز.
بعد هرروز به و..ی پی ان ـت کانکت بشو و برو سرچ کن.
برای من که این دفعه داره این کارها جواب میده و دیشب 100 پوینت گرفتم

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
هنر ان است که وی چی ان پیدا کنی که استفاده نشده باشه و با هر ایپی میتونی 5 اکانت داشته باشی .
من 10 اکانت دارم که 500 کردیت دارن اما حوصله پیدا کردن وی چی ان ندارم .

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستا تمام این لینکها فیکه فقط از بینگ میتونید پوینت بگیرید اگه از ریوارد بنده جوین بشید یه درصدی هم سایت بینگ بابت ریواردهای خودتون اضافه میکنه
اینم لینکش طبق آموزش صفحه اول پیش برین http://www.bing.com

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
اقایون بعد از 2 ماه تلاش با *** us رفتم 567 credit گرفتم بعد رفتم برای خرید زدم گفت خرید با موفقیت انجام شد تا 24 ساعت دیگه به gmail فرستاده میشه نه تنها نشد اون مقدار اضافه credit هم 0 شد واقا فقط وقتمو الکی گذاشتم

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اقایون بعد از 2 ماه تلاش با *** us رفتم 567 credit گرفتم بعد رفتم برای خرید زدم گفت خرید با موفقیت انجام شد تا 24 ساعت دیگه به gmail فرستاده میشه نه تنها نشد اون مقدار اضافه credit هم 0 شد واقا فقط وقتمو الکی گذاشتم
عزیزان باید چیز پی انی باشه که تا به حال کسی ازش استفاده نکرده باشه و توسط مایکرو بلاک نشده باشه!به همین دلیل از شرکت های معروف نگیرین!
از جاهایی بگیرین که احتمال بن شدنش کم باشه و لطفا به هم نگین از چه شرکتی میگیرید!(مثلا من الان دارم کار میکنه بیام به تو هم بگم که فلان چیز کار میکنه بعد تو وصل بشی باهاش و هم اکانت من رو میبندن هم تو!)
زیاد اکانت باز نکنید اما اینکه چند تا باز کنید رو نمیدونم الان خودم سه تا دارم جواب میده فعلا!
بچه ها میگن تا پنج تا ایراد نداره!(اطمینان ندارم!)
کلا اگه ip اختصاصی با قیمت مناسب گیر بیاری عالیه!
اگه گیر اومد به من هم پیام بده!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
عزیزان باید چیز پی انی باشه که تا به حال کسی ازش استفاده نکرده باشه و توسط مایکرو بلاک نشده باشه!به همین دلیل از شرکت های معروف نگیرین!
از جاهایی بگیرین که احتمال بن شدنش کم باشه و لطفا به هم نگین از چه شرکتی میگیرید!(مثلا من الان دارم کار میکنه بیام به تو هم بگم که فلان چیز کار میکنه بعد تو وصل بشی باهاش و هم اکانت من رو میبندن هم تو!)
زیاد اکانت باز نکنید اما اینکه چند تا باز کنید رو نمیدونم الان خودم سه تا دارم جواب میده فعلا!
بچه ها میگن تا پنج تا ایراد نداره!(اطمینان ندارم!)
کلا اگه ip اختصاصی با قیمت مناسب گیر بیاری عالیه!
اگه گیر اومد به من هم پیام بده!
منظورت از آی پی اختصاصی چیه؟

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry

من قبلا از این بینگ استفاده میکردم بوینت هم ازش میگرفتم...الان دوباره چند روز بیش کریدیتم رسید 100 بوینت رو redeem کردم بعدش فرداش یه ایمیل برام اومد که مشکلی بیش اومده و بوینت رو بهم ندادن....تو تمام مراحل هم از چیز بی ان استفاده کردم...نمیدونم چرا اینطوری شد

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
منظورت از آی پی اختصاصی چیه؟
آی پی اختصاصی از اسمش معلومه دیگه چه جوری توضیح بدم!
فکر کن تو چیز پی ان میگیری بدون ip اختصاصی اون موقع تو و هزاران نفر دیگه دارای یه مشخه یا ip مشترک هستین!
حالا اگه اختصاصی بگیری فقط خودت دارای اون ip هستی!
امیدوارم فهمیده باشی!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
من قبلا از این بینگ استفاده میکردم بوینت هم ازش میگرفتم...الان دوباره چند روز بیش کریدیتم رسید 100 بوینت رو redeem کردم بعدش فرداش یه ایمیل برام اومد که مشکلی بیش اومده و بوینت رو بهم ندادن....تو تمام مراحل هم از چیز بی ان استفاده کردم...نمیدونم چرا اینطوری شد
فک کنم منم به همچین مشکلی بخورم بعداز این که کد رو از تو سایت دریافت کنی چند ساعت بعد به ایمیبتون ارسال میشه ؟

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
فک کنم منم به همچین مشکلی بخورم بعداز این که کد رو از تو سایت دریافت کنی چند ساعت بعد به ایمیبتون ارسال میشه ؟

من روالشو میدونم مثلا کریدیتت به 125 برسه میتونه 100 بوینت بگیری...من این کارو بارها انجام داده ولی این بار وقتی redeem زدم باید چند ساعت بعد کد برام میومد که بجاش یه کد اخطار اومد که ارسالش کردم ببینم مشکل کجاست و تا الان دیگه هیچی...در تمام مراحل هم از چی بی ان استفاده کردم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر