دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا یکی که بلده و می تونه هنوزم کردیت بگیره بیاد یه توضیح کاملی بده ما همگی روشن شیم.این mhf من دیگه کار نمیکنه:(

civilian

کاربر سایت
Jun 29, 2011
23
نام
majid
سلام. من f-r-e-e -g-a-t-e دارم . آیا ip رو به ip آمریکا تغیر میده. اگر نه آیا برنامه ای رو میشاسید که وقتی با اون وصل میشم ip رو به Ip آمریکا تغیر بده.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام. من f-r-e-e -g-a-t-e دارم . آیا ip رو به ip آمریکا تغیر میده. اگر نه آیا برنامه ای رو میشاسید که وقتی با اون وصل میشم ip رو به Ip آمریکا تغیر بده.
برنامه بالا را که گفتی مشکلی که داره این است که مدام Ip را تغییر می ده .شما فقط با ید با چیز پی ان این کار را بکنید که یکی از دوستان با IP اختصاصی روی چیز پی ان هم بلاک شده بود.بنابراین کاملا شانسی است ممکن بتوانید ریدیم کنید.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها کسی از این هم خبری داره

Xbox LIVE Rewards

که جریانش چی هست ؟
خودش که گفته پوینت مجانی میده سایت خود ماکروسافت هم هست جالبیش هم همینه
جریان خاصی نداره دوست عزیز شما یکسری کارا را انجام می دی بهت پوینت می ده .البته نه اونقدر که فکر کنید اما خوب بابت مثلا خرید از سایت ماکروسافت مثلا 100 پوینت می ده از این چیزا مجانی نیست خوب فکر کنی بیشتر User داره بهش پوینت می ده تا سایت.

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
کسی هست که تو یک ماه اخیر تونسته باشه پوینت بگیره از بینگ؟
4 تا پروفایل دارم که چند ماهیه دارم باهاشون ریدیم میکنم
ولی از این بیشتر که میسازم میبنده
فکر کنم از روز آی پی میفهمه

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

اینجوری نمیشه :((
اگه کسی سایت یا فروشگاهی میشناسه که پوینت بفروشه پ.خ کنه لطفا
چند پوینت میخوای؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
4 تا پروفایل دارم که چند ماهیه دارم باهاشون ریدیم میکنم
ولی از این بیشتر که میسازم میبنده
فکر کنم از روز آی پی میفهمه

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

چند پوینت میخوای؟

چجوری میگیری؟ مال منو می بنده!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بینگ برای من اکانتم رو ساسپند کرده، احتمالا واسه اینکه از چندتا V P N استفاده کردم... دوستان در این مورد دقت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر