دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
من الان با این ip آخری چهار تا اکانت دارم که با سه تاشون یه کد 100 گرفتم! نبستنشون ربطی به ip اختصاصی نداره فقط امن باید باشه انگار!یا یه شرایط خاصی داشته باشه!
من از این جا دارم!
http://secure-***.com/
به نظرم یکم هزینه کنید ip اختصاصی بگیرین بعد 5 تا اکانت باز کنید تو یک ماه 1800 پوینت میشه گرفت بعد که گرفتید دیگه بی خیالش بشید!
من دارم همین کا رو میکنم تا جایی که میشه میگیرم!
2950 پوینت فعلا دارم!
داداش اینهمه پوینت میتونی مجانی بگیری کد هاشو نگه دار به قیمت ارزون نسبت به جاهای دیگه بفروش تو که هر چقد بفروشی سوده... بعد مردمم چون ارزون بدی می خرن دعاتم میکنن...

ضمنن من از سایت بینگ بن شدم دستشونم درد نکنه :D تقریبا دارم بیخیال میشم میرم online pass ه فیفا رو میخرم...:(

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با رعایت شدیدترین موارد امنیتی با ip های مختلف us 3 تا اکانت ساختم دیروز
همین الان دیدم هر 3 تاشو بسته
بی خیال شدم و به هر کسی که به وقتش ارزش قائله پیشنهاد میکنم دنبالشو نگیره
2 روز وقتم تلف شد آخرش هم هیچی .

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
داداش هیچ چیز سختی نیس... شما میگی ip آمریکا رو داری یا v-p-n داری یا socks خب برنامه f r e e g a t e رو بصورت ه رایگان دانلود کن ... اجراش کن بعد ip امریکا رو کانکت کن و با خیال راحت به بینگ وصل شو ... اصلا هم سخت نیس نیازیم به و ip ه اختصاصی نیس ... ;)

سواله خوبی بود دوستان اگه کسی اینکارو کرده جوابه این دوستمونو بده ... منم همین سوالو دارم

بی سواد اطلاعات غلط نده . باید ip اختصاصی باشه و گرنه موقع ریدیم کردن بررسی میکنه میبنده .

---------- نوشته 06-11-2012 در 12:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 05-11-2012 در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
بعد از مدت ها جستجو متوجه شدم در هر سیستم فقز یک اکانت امتیاز میتونیز داشته باشید حال با 100آی پی مختلف یا 100 مرورگر مختلف
فقط یکی !!

اقا این حرف چیه میگی . من متخصص بینگم و همه چیشو میدونم .
حالا توضیح میدم .
از هر ای پی فقط 5 اکانت می تونن جایزه بگیرن . وقتی ششمی هم گرفت همه شو می بنده . مثلا وقتی تو با برنامه که ای پی رو تغییر میده میری جایزه ریدیم میکنی سیستم شروع میکنه به اصطلاح ip تو trace میکنه و میبینه که چند اکانت از این ip جایزه ریدیم کردن پس اکانتتو میبنده . البته این موضوع در استفاده از چی پی ان هم صدق میکنه .
هم چنین اگه شما چند اکانت داشته باشی برای این که شناسایی نشی باید مرورگرتو تنظیم کنی پس از هر بار خروج کوکی ها رو پاک کنه .
در ضمن قبلا این جور نبود اصلا گیر نمیداد 1 ماهه این جور شده .

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بی سواد اطلاعات غلط نده . باید ip اختصاصی باشه و گرنه موقع ریدیم کردن بررسی میکنه میبنده .

---------- نوشته 06-11-2012 در 12:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 05-11-2012 در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

اقا این حرف چیه میگی . من متخصص بینگم و همه چیشو میدونم .
حالا توضیح میدم .
از هر ای پی فقط 5 اکانت می تونن جایزه بگیرن . وقتی ششمی هم گرفت همه شو می بنده . مثلا وقتی تو با برنامه که ای پی رو تغییر میده میری جایزه ریدیم میکنی سیستم شروع میکنه به اصطلاح ip تو trace میکنه و میبینه که چند اکانت از این ip جایزه ریدیم کردن پس اکانتتو میبنده . البته این موضوع در استفاده از چی پی ان هم صدق میکنه .
هم چنین اگه شما چند اکانت داشته باشی برای این که شناسایی نشی باید مرورگرتو تنظیم کنی پس از هر بار خروج کوکی ها رو پاک کنه .
در ضمن قبلا این جور نبود اصلا گیر نمیداد 1 ماهه این جور شده .
کوکی ها رو چطوری میشه پاک کرد ؟

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
تو تنظیمات همه مرورگر ها است که موقع خروج کوکی ها رو پاک کنه البته باید از مرورگری استفاده کنید که کمتر ازش استفاده میکنید چون از همه سایت ها ساین اوت میشین . ولی من به خاطر سرعت اپرا را پیشنهاد میدم . من خودم نسخه پرتابل اپرا را از سافتگذر دانلود کردم و تو تنظیماتش زدم بعد از خروج کوکی ها رو پاک کنه (تو قسمت تنظیمات تب advanced بخش کوکی ها ) بعد همه اون سرچ ها رو(مثل این hgjgdfvtj678rebvde (البته بهتره عکس و ویدیو باشن )) در دو پوشه جمع کردم و تیکشو زدم که در تولبار منو نشون بده و بعد فولدر برنامه رو به تعداد اکانت هام کپی کردم و به هر کدام یه شماره دادم و بعد با هر کدام ساین این شدم و زدم که پسوردم سیو کنه (مهم ترین نکته اینه که keep me signed in را نننننننزنید نزنید نزنید ) البته این کا ها را میتوانید با یک مرورگر هم انجام دهید .

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
دوست ان جرا براي من هيج كزينه ي بينك ريواردي نداره؟ حتي bing.com/rewards رو هم ميزنم مساره كه جنين أدرسي موجود نيست جي كنم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
داداش حتما باید با چیز پی ان امریکا باشی
این reward فقط ماله امریکاست و باید حتما با چیز پی ان آمریکا باشی.

آقا جدید هر کی ثبت نام کرد لطفا از این لینک ثبت نام کنه:
http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=_36f8b2ab-f328-4417-a0c3-5713bfcb3690

ثواب داره:>:d>:d

نمی خواهم ناامیدت کنم اما یک روز ممکن ببین که بسته شده اکانتت پس زیاد بهش امید وار نباش.نصیحت من به شما تا رسید به 100 پوینت سریع redeem کن.

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان این پوینت بدرد چی میخوره میشه منو راهنمایی کنید
لاهاش میشه dlc بازیها خریداری کرد
مثلا dlc هایی که پولی هستن من چه طور خریداری کنم
سایتی هست که بشه تو ایران ازش پوینت خرید
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان این پوینت بدرد چی میخوره میشه منو راهنمایی کنید
لاهاش میشه dlc بازیها خریداری کرد
مثلا dlc هایی که پولی هستن من چه طور خریداری کنم
سایتی هست که بشه تو ایران ازش پوینت خرید
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
با پوینت میشه DLC بازی ها را گرفت و همچنین pass code های بازی های خاص برای آنلاین بازی کردن
یعنی غیر از اینکه شما باید Gold Member باشی باید حتما Pass Code را هم داشته باشی که معمولا 800 پوینت است
برای مثال بازی AC3 الان برای آنلاین بازی کردن احتیاج به Pass Code Uplay داره پس باید 800 پوینت بدی Code را وارد کنی
سایت های فروشنده را برات ارسال کردم.پ.خ

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا من چیکار کنم که بهم پوینت بده و اکانتم هم بسته نشه؟من v p n امریکا رو دارم الانم ثبت نام کردم.کردیت امروز هم گرفتم.حالا اگه ادامه بدم بهم پوینت رو مبده دیگه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا من چیکار کنم که بهم پوینت بده و اکانتم هم بسته نشه؟من v p n امریکا رو دارم الانم ثبت نام کردم.کردیت امروز هم گرفتم.حالا اگه ادامه بدم بهم پوینت رو مبده دیگه؟
ببین شما باید برسی بهCredit مربوطه که برای 100 پوینت باید 125 کردیت داشته باشی زمانی که رسیدی میری در قسمت Redeem و کلیک می کنی بقیه اش دیگر مشکلی نیست معمولا اگر IP را کسی دیگری استفاده نکرده باشه باهاش اکانتت را به این راحتی نمی بنده.ولی امکانش وجود داره.یک جورایی و یک وقت هایی بیکار که میشن می افتن به جون اکانت ملت D:.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
وقتی ۱۲۵ کردیت داشتی می تونی ۱۰۰ ماکروسافت پوینت بخری . بعدش یه کد به ای میل می فرسته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر