دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
والا این قسمت رو برای منم نمایش میده ولی فکر نکنم به همین راحتی ها باشه باید دوستاتو دعوت کنی تا توی بینگ ریواردز عضو بشن تازه من که الان گلد شدم نوشته 0/100 قبلا 0/25 بود.
میرم دنبالش اگه راهشو پیدا کردم میام بهتون میگم

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.

بالاخره راه قسمت Refer A Friend رو پیدا کردم. البته هنوز مطمئن نیستم.

یکی از شما دوستان عزیز که خواست عضو بشه از روش صفحه اول استفاده نکنه از این لینکی که اینجا می زارم مستقیما وارد صفحه ثبت نام بشید و روال ثبت نام رو طی کنید و عضو بشید ( البته قبلش حتما مطمئن بشید که چیز پی ان فعال باشه) یا اگر اکانت دارید با این لینک یه اکانت جدید درست کنید.

اگر کار کرد من روش گرفتن لینک رو میگم.

Bing Rewards Program

اینی که شما میگی رو که دوستان میدونن
سوال دوستمون یه مورد دیگه بود که متاسفانه برای من هم سواله و اگه کسی میدونست بگه
البته اون چندتا دونه credit زیاد مهم نیست اما ندونستن راه حلش اذیت میکنه

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
اینی که شما میگی رو که دوستان میدونن
سوال دوستمون یه مورد دیگه بود که متاسفانه برای من هم سواله و اگه کسی میدونست بگه
البته اون چندتا دونه credit زیاد مهم نیست اما ندونستن راه حلش اذیت میکنه
میشه بگید سوال تون رو؟

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
بابا این چه وضعشه هر 100 سال یبار میاین یه کامنت میزارین میرین

اون اففر 25 تایی جریانش اینه که شما 1 نفرو دعوت کنید اون بیاد عوض بشه و 5 کردیت بگیره 5 تا هم گیر شما میاد اگه 5 نفر ثبت نام کنی به همین ترتیب روزی 25 تا l-)مثه اب خوردن گیر میارید =)) عجیبه شما تا حالا نمیدونستید منم خواستم بیشتر بگیرم ولی رفیق پایه پیدا نکردم

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
بابا این چه وضعشه هر 100 سال یبار میاین یه کامنت میزارین میرین

اون اففر 25 تایی جریانش اینه که شما 1 نفرو دعوت کنید اون بیاد عوض بشه و 5 کردیت بگیره 5 تا هم گیر شما میاد اگه 5 نفر ثبت نام کنی به همین ترتیب روزی 25 تا l-)مثه اب خوردن گیر میارید =)) عجیبه شما تا حالا نمیدونستید منم خواستم بیشتر بگیرم ولی رفیق پایه پیدا نکردم
ای قربون دهنت منم دو ساعته دارم همینو میگم.
تازه برای من که کاربر گلد شدم هر نفر 10 تا میده و در مجموع میشه 100 تا. دوستان میگم از این به بعد هر کی خواست ثبت نام کنه از طریق لینک دوستان دیگه ثبت نام کنه تا اونا هم یه چیزی گیرشون بیاد :D

---------- نوشته در 12:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

اینم از لینک من

Bing Rewards Program

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من به این گندگی فلش قرمز رنگ زدما !!!! :d

این یه بخش دیگه هست که روزی 3 تا کردیت میشه ازش گرفت ولی راه و روش رو بلد نیستیم

قسمت Search goes social

29236305935360172496.jpg

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
من روزی 60تا بینگ پوینت میگیرم از بینگ با 1ترفند ساده ! که میشه هفته ای 420تا ! وهفته ای 400تا مایکروسافت پوینت !! عالــــیه بینگ !:x

1ساعت پیش 27تا بودم الان شدم
216 b-):>>:d

---------- نوشته در 03:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

fco7z5o2d05lclmcl77f.jpg

q1ohakpwbouaqb4dedr.jpg

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من روزی 60تا بینگ پوینت میگیرم از بینگ با 1ترفند ساده ! که میشه هفته ای 420تا ! وهفته ای 400تا مایکروسافت پوینت !! عالــــیه بینگ !:x

1ساعت پیش 27تا بودم الان شدم
216 b-):>>:d

---------- نوشته در 03:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

fco7z5o2d05lclmcl77f.jpg

q1ohakpwbouaqb4dedr.jpg
رفیق تا حالا فکر به جای اینکه بیای اینجوری بگی و دل ملتو آب بندازی و خیلی ها هم فکر کنن خالی میبندی ( این دو تا عکس نا مفهوم چیه گذاشتی ؟؟؟ ) --- بیای درست حسابی بگی ترفندت چیه و ... ؟؟

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان من در مورد اینکه چرا کردیت ها روز به روز کم و زیاد میشه بهشون ایمیل زدم و اینم گفتم که اول 44 بودم و الان شدم 10 نتیجه اش رو هم خودتون ببینید.

f34idb3c383fcg1wflyd.jpg

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان اگه من میرم دنبالش فقط یه مسئله ای هست. pro**fier من trial بود الان یک ماهش تموم شده کسی usernameو password نداره بهم بده برای یه روز؟؟؟؟؟؟

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
کسانی که فکر میکنند 50 کردیت در روز هنره سخت در اشتباهند. من امروز 170 کردیت گرفتم اینم ماله یکی از ایدیهامه شما میتونید به اندازه حوصلتون کردیت جمع کنید حوصله من اینقده : چندتا ایدی با هم باز میکنم تعجب نکید اگه با چندتا مرور گر کار کنید میتونید همزمان چند تا ایدی باز کنید احالا برید 1000 تا کردیت بگیرید :d پیشنهاد میکنم همزمان با اینکار فیلم یا چیزی ببینید من how i met your mother رو از سیزن 1 نگاه کردم D:
vf6w7ugvqdp96ik0fz3.png

alanwake1994

کاربر سایت
May 17, 2011
52
نام
امیر محمد
دوستان یه سفره ای پهنه و همه داریم حالشو می بریم.اگه ترفندی بلدین بگین جای دوری نمی ره میره تو جیب دوستاتون

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا من خودمو پاره کردم که شما کردیت بیشتر بگیرین بعد شما میاین میخواین ترفند یا د بگیرید ؟ :(( منو باش میام 3 ساعت تایپ میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر