دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
برای سرچ کردن هم باید وی بی ان وصل باشه ؟
من که فکر میکنم مهمترین مسئله اینه شما بری از قسمت Account بعد Rewards مشخصات رو کامل کنی . اخه من اکانت که جدیدن میسازم همش بلاک میکنه . اما اکانت های قدیمی رو بدون V-P ان میتونم راحت سرچ کنم . پونت هم بدونش میگیرم.

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
من که فکر میکنم مهمترین مسئله اینه شما بری از قسمت Account بعد Rewards مشخصات رو کامل کنی . اخه من اکانت که جدیدن میسازم همش بلاک میکنه . اما اکانت های قدیمی رو بدون V-P ان میتونم راحت سرچ کنم . پونت هم بدونش میگیرم.

منم تو 1روز 4-5 تا ساختم، همه رو بلاک کرد:|:))

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام
منم دقیقا همین جوریم اول با وی**** اکانت رو ساختم حدود یک هفته پیش و همون یه دونه رو تا الانم دارم و دیگه نساختم.
تا حالا هم 300 تا گرفتم تازه عضویت silver هم دارم. الانم بدون وی**** وصل میشم location رو میزنه united states!!!!

اگر دوستان مایلن و درخواست دارن تا من آموزش یک پرو**** آمریکایی رایگان رو در سایت قرار بدم تا همه بتونن راحت عضو بشن البته الان امتحان دارم و تا چند روز دیگه :D

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام
منم دقیقا همین جوریم اول با وی**** اکانت رو ساختم حدود یک هفته پیش و همون یه دونه رو تا الانم دارم و دیگه نساختم.
تا حالا هم 300 تا گرفتم تازه عضویت silver هم دارم. الانم بدون وی**** وصل میشم location رو میزنه united states!!!!

اگر دوستان مایلن و درخواست دارن تا من آموزش یک پرو**** آمریکایی رایگان رو در سایت قرار بدم تا همه بتونن راحت عضو بشن البته الان امتحان دارم و تا چند روز دیگه :D
اگه بزاری خیلی خوب می شه

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا من با هیتلر شکن رفتم ثبت نامم کامل شد ولی فقط تونستم 30تا creadit بگیرم...
هرچه قدررم سرچ میکنم واسم پوینت نمیده...
میشه کمکم کنید :-b

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
با هیتلر شکن که از زمان نازی ها هستش:d فقط برای ثبت نام استفاده میکنیم برای سرچ کردن دیگه لازم نیست بعدشم شما اول 20 تا داشتی درست بعد سرچ کردی شد 30 تا درست برو به صفحه ی اول همین تاپیک از بالا به پایین عکس 5 رو نگاه کن اون دایره های سیاه رنگی که دورش خط کشیده شده باید اونا رو هم بگیری اون موقعه میشه نزدیکه 80 یا 90 تا کریتز درست یادم نیست البته فقط یه بار میتونی این دایره های سیاه رنگ رو بگیری.

راستی برای سرچ کردن فقط کریتز میده نه پوینت !

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
برا من اون دایره سیاهارو نداره!:|

---------- نوشته در 07:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:25 PM ارسال شده بود ----------

آفا تورو خدا یکی کمکم کنه من وقتی میرم تو قسمت reward این صفحه برام میاد...
77dbaf675925.png
[/IMG]

---------- نوشته در 07:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:41 PM ارسال شده بود ----------

:d
>

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman

آفا تورو خدا یکی کمکم کنه من وقتی میرم تو قسمت reward این صفحه برام میاد...
a6bc51ea45532830bc1210792f7b3f53.jpg

الان من فقط با یک اکانتم می تونم creadit بگیرم که اونم روزی 13 تا می ده. یکی دیگه داشتم که بلاک کرد، اون روزی 44 برای سرچ + 6 تا همینجوری می داد.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
من با هرچی چیزشکن و سوسک و ... خواستم برم ارور 8210 رو میده و میگه تو منطقه شما قابل دسترس نیست خواهشا یکی برام یه چی پی ان از سرور آمریکا پخ کنه
مرسی

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
تورو خدا یکی کمکم کنه من به ایکس باکس لایو وصل شدم ولی تو بازی لایو رو که میزنم ارور میده تر هر بازی یه اروری میده مگه با 1ماه رایگان که سیلوره یا گلد نمیدوم نمیشه انلاین زد؟
چجوری میشه روزانه پوینت گرفت؟
من میخواستم از بینگ تا تهش رفتم ولی تو میلم خبری نبود
http://www.bing.com/rewards/redeem/000100000012

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تورو خدا یکی کمکم کنه من به ایکس باکس لایو وصل شدم ولی تو بازی لایو رو که میزنم ارور میده تر هر بازی یه اروری میده مگه با 1ماه رایگان که سیلوره یا گلد نمیدوم نمیشه انلاین زد؟

اون یه ماهه رو گرفتی؟ رو گزینش رفتی و گفت که داده؟! اون یه ماهه قبلا مفت بود که واسه اونم باید رو گزینش می رفتی و فعالش می کردی اما الان که 1 دولاره دیگه سخت تر هم شده!

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
اره بابا الان وصلم ممبرشیبمم زده xboxlive free تو بینگ هم این اومد
ایمیلمم masihde هست
rzebxv74i5u0bs0dj4xt.png

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

چجوری روزانه پوینت بگیرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر