درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
میگم من الان از gsmarena یه sample video از جت و همین ان86 دانلود کردم بنظرم کیفیت ان86 بیشتر هست با این که vga فیلم برداری میکنه !
من خودم میخوام جت بگیرم ولی چون زیاد اهل تاچ و این قرتی بازیا نیستم :D یه زره دودل هستم و بعد بنا به دلایلی هم خیلی کیفیت فیلم برداری برام مهم هست شما میگین چیکار کنم ؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
میگم من الان از gsmarena یه sample video از جت و همین ان86 دانلود کردم بنظرم کیفیت ان86 بیشتر هست با این که vga فیلم برداری میکنه !
من خودم میخوام جت بگیرم ولی چون زیاد اهل تاچ و این قرتی بازیا نیستم یه زره دودل هستم و بعد بنا به دلایلی هم خیلی کیفیت فیلم برداری برام مهم هست شما میگین چیکار کنم ؟
از اونجایی که هم نمیخوای تاچ باشه ولی میخوای تاچ باشه و فیلمبرداری هم واست خیلی مهمه و دودل هستی،من یه گوشی غیر از این 2تا معرفی میکنم!

Samsung S8300 Ultra touch

این گوشی هم تاچ هست و هم کی پد داره روی کشوش!

تاچ این گوشی خازنیه!و حساسیت خیلی خوبی داره و همینطور نمایشگر 2.8اینچی این گوشی AMOLED هست و همینطور ضد خش

دوربین 8مگاپیکسل خیلی خوبی داره(بهتر ازN86)و همینطور فیلمبرداری d1 عالی داره(از بهترین هاست)

gps و...هم داره البته wlan نداره که واسه همه هم لازم نیست!(شما رو نمیدونم)

قابلیت پخش فرمت هایxvid وdivx هم داره و به صورت کامل ساپورت میکنه و نه نصف نیمه!

ظاهرشم سلیقه ای هست ولی من از نزدیک که دیدم گوشی خوش استایلی هست و از عکساش خیلی خوشگل تره!

gsmarena_004.jpg

gsmarena_020.jpg

اینم لینک کامل:
http://www.gsmarena.com/samsung_s8300_ultratouch-2667.php

رنگهای متفاوتی هم داره
قیمتشم خیلی خیلی مناسبه!فقط 265تومن!!(توی علاادین)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام،

راجع به Samsung S8300 اینو بگم که من از سال 81 سیم کارت گرفتم و از اون موقع تا بحال 5 تا گوشی عوض کردم،به غیر از اولی که Ericsson T20 بود(هنوز Sony Ericsson تشکیل نشده بود!!)بقیه همه Samsung بودن چون کلاً با مارک Samsung بیشتر از بقیه جورم،1 ماهه که یکی از آشناها S8300 گرفته بعد از اینکه کلاً بررسیش کردم به یه نتیجه رسیدم:Incredible!!
واقعاً نسبت به قیمت در حد معجزه اس!!
البته این درست که از لحاظ سیستم عامل تا حدودی کمبود داره ولی امکانات گوشی فوق العاده اس و مخصوصاً کیفیت ساخت و طراحیش جزء برترین هاست.
ضمن اینکه Omnia HD به نظر من هنوز یه Level از همه ی گوشی های موجود در بازار جلوتره...
راستی از اوایل آپریل(حدود 40 روز دیگه)Samsung گوشی های مجهز به سیستم عامل جدید به نام Bada رو عرضه میکنه کسایی که برای خرید گوشی عجله ندارن صبر کنن عملکرد این سیستم عاملو ببینن بعد اقدام کنن(البته در حد پیشنهاده).
کلاً هدف از عرضه ی Bada OS در دسترس قرار دادن قابلیت های گوشی های لوکس روی همه ی گوشی های Mid-Range اعلام شده که از سال 2007 که Samsung تونست Motorola رو بگیره و دومین تولید کننده ی موبایل دنیا بشه تقریباً هر چیزی در مورد محصولات جدیدش ادعا کرده باور کردم!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام،

راجع به Samsung S8300 اینو بگم که من از سال 81 سیم کارت گرفتم و از اون موقع تا بحال 5 تا گوشی عوض کردم،به غیر از اولی که Ericsson T20 بود(هنوز Sony Ericsson تشکیل نشده بود!!)بقیه همه Samsung بودن چون کلاً با مارک Samsung بیشتر از بقیه جورم،1 ماهه که یکی از آشناها S8300 گرفته بعد از اینکه کلاً بررسیش کردم به یه نتیجه رسیدم:Incredible!!
واقعاً نسبت به قیمت در حد معجزه اس!!
البته این درست که از لحاظ سیستم عامل تا حدودی کمبود داره ولی امکانات گوشی فوق العاده اس و مخصوصاً کیفیت ساخت و طراحیش جزء برترین هاست.
ضمن اینکه Omnia HD به نظر من هنوز یه Level از همه ی گوشی های موجود در بازار جلوتره...
راستی از اوایل آپریل(حدود 40 روز دیگه)Samsung گوشی های مجهز به سیستم عامل جدید به نام Bada رو عرضه میکنه کسایی که برای خرید گوشی عجله ندارن صبر کنن عملکرد این سیستم عاملو ببینن بعد اقدام کنن(البته در حد پیشنهاده).
کلاً هدف از عرضه ی Bada OS در دسترس قرار دادن قابلیت های گوشی های لوکس روی همه ی گوشی های Mid-Range اعلام شده که از سال 2007 که Samsung تونست Motorola رو بگیره و دومین تولید کننده ی موبایل دنیا بشه تقریباً هر چیزی در مورد محصولات جدیدش ادعا کرده باور کردم!
البته s8300 دیگه انقدرها هم معجزه انگیز نیست!چیزایی که خرج دار بوده رو ازش برداشتن و واسه همین قیمتش کمه!
......
در مورد bada هم سیستمعامل جالب و عالیه و قرار هست که از طرف شرکتهای بزرگ بازیساز مثل EA و capcom,....کامل ساپورت بشه و گفتن که از apple iphone جلو میزنند!

فعلاً هم یک گوشی رو با این os معرفی کرده سامسونگ که واقعاً عالی هست!مخصوصاً نمایشگرش که SUPER AMOLEDهست:eek:

S8500 Wave
ا
http://www.gsmarena.com/samsung_s8500_wave-3146.php

ولی این خودش 2ماه دیگه میخواد بیاد و مطمعنن قیمتش تو ایران خیلی متعادل نخواهد بود اولش که میاد پس کسی که میخواد بگیره خریدش میره بعد 2ماه آینده!که تازه قیمت دلارش هم ارزون نیست و هم قیمت omnia hd هست!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
در مورد bada هم سیستمعامل جالب و عالیه و قرار هست که از طرف شرکتهای بزرگ بازیساز مثل EA و capcom,....کامل ساپورت بشه و گفتن که از apple iphone جلو میزنند!

http://www.gsmarena.com/samsung_s8500_wave-3146.php

ولی این خودش 2ماه دیگه میخواد بیاد و مطمعنن قیمتش تو ایران خیلی متعادل نخواهد بود اولش که میاد پس کسی که میخواد بگیره خریدش میره بعد 2ماه آینده!که تازه قیمت دلارش هم ارزون نیست و هم قیمت omnia hd هست!

البته سامسونگ همیشه در مورد گوشیاش خیلی اغراق میکنه این سیستم بادا هم باید دید چی از اب درمیاد ولی بعید میدونم بتونه جلوی سیستم عامل مطرحی مثل مک دووم بیاره . شما خودتون ببینید میتونید یه سیستم عامل نوظهور و جا نیفتاده مثل بادا از سامسونگ رو با سیستم عاملی مثل مک مقایسه کنید ؟
الان بیش از یک ساله که اندریود با اون همه پشتیبانی به بازار اومده ولی هنوز نتونسته حتی جلوی ویندوز موبایل قد علم کنه چه برسه به مک !!! چطور بادا میخواد با ایفون و اپل که در حال اماده کردن فریمور 4 هستش مقابله کنه خدا میدونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ممنون از راهنمایی دوستان
الان دیگه گوشی که Wifi نداشته باشه خیلی ضرر داره !
اخه این وایرلس تو اینجا به هیچ دردی نمی خوره ! تو تهرانش که مثلا پایتخت یه کشور هست شما به تعداد انگشتای یه دستت اکسس پوینت فری پیدا نمیکنی ! اگر هم بخوای مثلا اشتراک اینترنت از یه شرکت بگیری برای یه 128 ناقابل ماهی 60 باید پیاده شی :D
نکته مهمتر اینکه وایرلس یه فن اوری قدیمیه و داره جاشو به تکنولوژی های جدیدتری مثل GPRS 3G wimax میده

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
البته سامسونگ همیشه در مورد گوشیاش خیلی اغراق میکنه این سیستم بادا هم باید دید چی از اب درمیاد ولی بعید میدونم بتونه جلوی سیستم عامل مطرحی مثل مک دووم بیاره . شما خودتون ببینید میتونید یه سیستم عامل نوظهور و جا نیفتاده مثل بادا از سامسونگ رو با سیستم عاملی مثل مک مقایسه کنید ؟
الان بیش از یک ساله که اندریود با اون همه پشتیبانی به بازار اومده ولی هنوز نتونسته حتی جلوی ویندوز موبایل قد علم کنه چه برسه به مک !!! چطور بادا میخواد با ایفون و اپل که در حال اماده کردن فریمور 4 هستش مقابله کنه خدا میدونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
درست ولی:biggrin1: :
هیچی غیره ممکن نیست خدا را چی دیدی شاید توانست

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان کسی Motorola Milestone نگرفته ؟؟؟؟؟؟ مشخصاتش رو دیدم به نظرم چیزه خوبیه . اگه کسی این گوشی رو داره به نظرش HTC HD2 بهتره یا Motorola Milestone ؟:confused:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
اخه این وایرلس تو اینجا به هیچ دردی نمی خوره ! تو تهرانش که مثلا پایتخت یه کشور هست شما به تعداد انگشتای یه دستت اکسس پوینت فری پیدا نمیکنی ! اگر هم بخوای مثلا اشتراک اینترنت از یه شرکت بگیری برای یه 128 ناقابل ماهی 60 باید پیاده شی
نکته مهمتر اینکه وایرلس یه فن اوری قدیمیه و داره جاشو به تکنولوژی های جدیدتری مثل GPRS 3G wimax میده
من الان خودم مودم وایرلس دار گرفتم
خیلی راحت باهاش میرم توی نت میچرخم ...
شما که نباید حتما فری استفاده کنی !!! :D
الان شاید هنوز باب نشده ولی تا چند مدت دیگه همه میفهمن این چه نعمتی هست :D
من خودم شب ها میرم باهاش نقشه های Google map و Nokia ovi maps ... دانلود میکنم :D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
دوستان کسی Motorola Milestone نگرفته ؟؟؟؟؟؟ مشخصاتش رو دیدم به نظرم چیزه خوبیه . اگه کسی این گوشی رو داره به نظرش HTC HD2 بهتره یا Motorola Milestone ؟
اولین نکته این هست که گوشی کلفتی و ضخیمی هست :D
کیبوردش نبود بهتر بود ..
میرسم به صفحه که موتورولا یه سر و گردن بالاتر چون صفحه که داره 16 میلیون رنگه .
حافظه داخلی گوشه تقریبا نیمشه گفت میهم نیست ولی رو سرعت تاثیر داره ( تجربه میگه :D)
فیلم برداری HTC روی کاغذ بهتره ! چون 30 فریم در ثانیه میگیره .

میرسیم به مهم ترین نکته که سیستم عامل و CPU هست
CPU ـه HTC قدرتش 1گیگاهرتز هست (یعنی از سیستم من بالاتره :D) و از موتورولا 600 تا هست . نمیگم کمه ولی خب معلومه که اچ تی سی یه حرف دیگه ای داره !
سیستم عامل ها هم که ویندوز یه سیستم عامل فوقالعاده هست و با توجه به این CPU هیچ گیر و داری با این ویندوز ندارین !
ولی از موتورولا سیستم عامل نوپای آندروید هست که نرم افزار هاش هنوز درست در دسترس نیست

باتری HTC با این که یه کم از موتورولا ضعیفتره ولی باز دوومش خیلی بیشتره ...

قیمتشون هم که HTC بالاتره ولی ارزشش بیشتره !!!

با تشکر

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
والا منم دست رو هرگوشی که میزارم وایرلس نداره ورنمیدارم!!!!
دیگه فکر نمیکنم وایرلس گوشی اینقدر مهم باشه!!البته منهای یسری افراد که واقعاً لازم دارند!
من الان خودم مودم وایرلس دار گرفتم
خیلی راحت باهاش میرم توی نت میچرخم ...
شما که نباید حتما فری استفاده کنی !!!
الان شاید هنوز باب نشده ولی تا چند مدت دیگه همه میفهمن این چه نعمتی هست
من خودم شب ها میرم باهاش نقشه های Google map و Nokia ovi maps ... دانلود میکنم
در این که چیزه خوب و مهمی هست شکی نیست ولی خب خیلی هم لازمه نیست تو ایران!
ویرلس بیشتر بدرد این میخوره که خارج از محیط خونه بتونی ازش استفاده کنی و...
ولی مثلاً شما توی خونتون وقتی کامپیوتر به اون گندگی و صفحه به اون بزرگی داری که میتونی راحت همه کار بکنی،دانلود کنی ،نت گردی کنی.....چه لزومی داره که با گوشیتون که مثلاً 2.5اینچه بری این کارها رو بکنی؟!

دوستان کسی Motorola Milestone نگرفته ؟؟؟؟؟؟ مشخصاتش رو دیدم به نظرم چیزه خوبیه . اگه کسی این گوشی رو داره به نظرش HTC HD2 بهتره یا Motorola Milestone ؟
نظر منم با اون دوستمون که جواب دادن یکی هست
البته اگر کیبورد سخت افزاری و سیستم عامل آندروید رو دوست دارید،بسیار گزینه خوبیه!
و من شنیدم که فقط با سیمکارت های ایرانسل کار میکنه!و با بقیه همخونی نداره!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
نظر منم با اون دوستمون که جواب دادن یکی هست
البته اگر کیبورد سخت افزاری و سیستم عامل آندروید رو دوست دارید،بسیار گزینه خوبیه!
و من شنیدم که فقط با سیمکارت های ایرانسل کار میکنه!و با بقیه همخونی نداره!
نه دیگه
وقتی همه باند های GSM رو داره 100 % هر سیمکارتی بره روش حله !

در این که چیزه خوب و مهمی هست شکی نیست ولی خب خیلی هم لازمه نیست تو ایران!
ویرلس بیشتر بدرد این میخوره که خارج از محیط خونه بتونی ازش استفاده کنی و...
ولی مثلاً شما توی خونتون وقتی کامپیوتر به اون گندگی و صفحه به اون بزرگی داری که میتونی راحت همه کار بکنی،دانلود کنی ،نت گردی کنی.....چه لزومی داره که با گوشیتون که مثلاً 2.5اینچه بری این کارها رو بکنی؟!
یه صرفه اقتصادی هم توی صرفه جویی داره که ایرانی ها تعصب ندارند :D
ولی اگه حساب بکنید برای یک کار کوچیک خیلی میصرفه یه پاور 500 واتی رو روشن کنی تا با وایرلس بری بگردی ;)
ولی تا چند وقت دیگه کاملا باب میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر