درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کمک ..
آقا این Contact های گوشی من پاک شد ، چه خاکی به سرم بریزم ؟! روی مموری گوشی سیو بود ، گوشی هم HTC Touch 2 . هر کی کمکی میتونه بکنه دریغ نکنه که یا Contact هام برمیگرده یا خودکشی می کنم :(

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان سلام !

قیمت مموری کارد 8 و 16 گیگ Micro SD چند قیمت هست ؟ (مارک های خوب یا بهترین مارک)
8 گیگ دیروز طالقانی قیمت کردم 26 تومن
توشیبا بهترین مارک هست ...

16 نپرسیدم :D

کمک ..
آقا این Contact های گوشی من پاک شد ، چه خاکی به سرم بریزم ؟! روی مموری گوشی سیو بود ، گوشی هم HTC Touch 2 . هر کی کمکی میتونه بکنه دریغ نکنه که یا Contact هام برمیگرده یا خودکشی می کنم :(
پرس و جو میکنم اگه نتیجه ای شد همینجا خبر میدم ....

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دوستان این گوشیه N8 که تازه اومده فکر میکنید کی بیاد ایران؟!
خیلی خوشم اومده ازش... قیمتش 370 یورو هست بدون مالیات و غیره...اینجا بیاد حدودا چند میشه؟

Nokia-N8-07.jpg
Nokia-N8-10.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان این گوشیه N8 که تازه اومده فکر میکنید کی بیاد ایران؟!
خیلی خوشم اومده ازش... قیمتش 370 یورو هست بدون مالیات و غیره...اینجا بیاد حدودا چند میشه؟

Nokia-N8-07.jpg
Nokia-N8-10.jpg

دوست عزیز این گوشی فقط معرفی رسمی شده،3 ماهه سوم سال 2010 وارد بازار جهانی خواهد شد.
1 یا 2 هفته بعد از عرضه هم مطمئنا به ایران وارد میشه که قیمتش اون اوایل 800-900 هست و کم کم میاد پایین و تا 500 هم میرسه!

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

دوستان در مورد گوشی b5310 سامسونگ یه سری اطلاعات میدین

نکته منفی خاصی نداره ؟؟؟

قیمتشم اگه بزارید ممنون میشم :love:

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
درود

دوستان در مورد گوشی b5310 سامسونگ یه سری اطلاعات میدین

نکته منفی خاصی نداره ؟؟؟

قیمتشم اگه بزارید ممنون میشم :love:

هنوز تو ایران نیومده . حداقل من که ندیدم . ولی خارج از اون نسبت به قیمتش گوشیه خوبیه 200 250 باید باشه اگه اومد ایران...:biggrin1:

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
هنوز تو ایران نیومده . حداقل من که ندیدم . ولی خارج از اون نسبت به قیمتش گوشیه خوبیه 200 250 باید باشه اگه اومد ایران...:biggrin1:

درود

درسته ظاهرا هنوز ایران نیومده و لی یکی از نمایندگی های سامسونگ گفت تا هفته دیگه میاد

حلا گوشی مثل این یعنی هم تاچ باشه هم صفحه کلید کشویی داشته باشه تو رنج قیمت 200-250 وجد داره ؟؟:confused:

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
من قصد داشتم یه 5230 بگیرم ولی میخواستم ببینم به نظرتون می ارزه یه itouch 3g بگیرم با یه گوشی ارزون قیمت 30-40 تومنی و قید 5230 رو بزنم؟!!
به خاطر نرم افزار ها و بازیاش میگم چون از طرفی هم بودجم محدوده نمی تونم آیفون بگیرم...
لطقا هر کی تجربه اش رو داره یه کمکی بکنه..

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
سلام

جدیده، فک کنم بهش میگن Classic.
تو GSM Arena در موردش خوندم؛ انگار چیز دندون گیری نیست.

مزايا:
1-صفحه نمايش QVGA با ابعاد 2.2 اينچ و تفکيک 16 ميليون رنگ،خوانايي عالي صفحه نمايش زير نور خورشيد
2-طراحي زيبا،بدنه تمام فلزي
3-ساختار باريک،بدنه خوش دست
4-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار و فلاش LED
5-شتاب سنج داخلي،چرخش خودکار صفحه نمايش
6-اعمال حالت سکوت و مشاهده ساعت با ضربه زدن به گوشي
7-کيفيت بالاي عکس دوربين
8-تکنولوژي GPS
9-بلوتوث 2.0 مجهز به A2DP،راديو FM استريو مجهز به RDS
10-محيط کاربري S40،ويرايش ششم
11-پشتيباني از کارت حافظه MICRO SD تا 16 گيگابايت،کارت حافظه 1 گيگابايت همراه گوشي
12-نرم افزارهاي از پيش نصب شده متنوع

معايب:
1-طراحي نامناسب ورودي کارت حافظه(زير درب باتري)
2-ابعاد کوچک صفحه نمايش
3-نداشتن ورودي جک 3.5 ميليمتري صدا
4-گالري عکس ضعيف
5-نداشتن شماره گير هوشمند،
6-قيمت نسبتا بالا
7-محيط کاربري منسوخ و قديمي

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
نوکیا بالخره پوکوند :D

Nokia N8

این گوشی رو میشناسید همتون ( فکر کنم :D )

بزارید یکم از ویژگی هاش بنویسم :

نوکيا N8 ، که يکي از پيشرفته ترين گوشي هاي هوشمند نوکيا به شمار مي رود، تجربه اي عيني از برقراري ارتباط با افراد، مکان ها و سرويس هايي که بيشترين اهميت دارند را دراختيار کاربران قرار مي دهد. آنها با گوشي نوکيا N8 مي توانند ضمن ايجاد محتوايي جذاب، امکان لذت بردن از برنامه هاي وب تي وي و نرم افزارهاي پرطرفدار Ovi Store را داشته باشند. اين گوشي در سه ماهه سوم سال 2010 با قيمتي معادل 370 يورو، بدون در نظر گرفتن ماليات، به برخي از بازارها راه پيدا مي کند.
به گزارش آژانس خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات (ايستنا) نوکيا N8 با دوربين 12 مگاپيکسي به همراه لنز کارل زايس، فلش زنون و همچنين سنسور بزرگ خود امکانات يک دوربين ديجيتال را در اختيار کاربران قرار مي دهد. به علاوه، با برنامه ويرايشي که از قبل برروي اين گوشي نصب شده است علاقه مندان مي توانند ضمن تصوير برداري با کيفيت HD، به ويرايش آن نيز بپردازند. نوکيا N8 با قابليت هاي ويژه اي که دارد به عنوان يک وسيله سرگرمي قابل حمل به شمار آمده و کاربران مي توانند با اتصال گوشي خود به سينماي خانگي از تماشاي تصاوير ويدئويي ضبط شده با صداي فراگير دالبي ديجيتال لذت ببرند. اين گوشي امکان دسترسي به سرويس وب تي وي را نيز فراهم کرده که از اين طريق برنامه هاي مختلف تلويزيوني و اخبار از کانال هاي خبري به راحتي بر روي گوشي قابل دسترس خواهند بود. ضمناً کاربران مي توانند از طريق Ovi Store به شبکه محلي وب تي وي نيز دسترسي مستقيم داشته باشند.
ضمناً نوکيا N8 با داشتن نسخه جديد Ovi Maps به همراه سرويس رانندگي و پياده روي رايگان در 70 کشور جهان، همراه کاربران در رسيدن به مکان هاي مورد علاقه شان است.
سيمبين ^3 در نوکيا N8
پرطرفدارترين نرم افزار مورد استفاده در گوشي هاي هوشمند، سيمبين، با آخرين نسخه اش، يعني سيمبين ^3 ، گوشي نوکيا N8 را تجهيز کرده است. اين نسخه نرم افزاري امکانات پيشرفته اي مثل عکس العمل نسبت به حرکات دست که شامل چند لمس در يک زمان (multi touch) ، تغيير صفحه با حرکت انگشت (flick scrolling) و همچنين امکان زوم با باز و بسته کردن انگشتان روي صفحه (pinch-zoom) است را براي کاربران فراهم مي کند. به علاوه، نوکيا N8 داراي صفحه نمايشي چندگانه با برنامه و نرم افزارهاي مختلف بوده که به راحتي مي تواند مطابق سليقه کاربران تغيير کند. معماري گرافيکي 2D و 3D جديد در پلت فرم گوشي نوکيا N8 با بهره گيري از سخت افزار پرشتاب آن عکس العمل هاي سريعتري از واسط کاربر را فراهم کرده است. سيمبين ^3 ضمن ايجاد تحولي در کارايي، با مديريت بهتر حافظه امکان اجراي چند برنامه را در يک زمان و با سرعتي بيشتر در اين گوشي فراهم نموده است.
Qt براي طراحان نرم افزا
گوشي نوکيا N8 اولين گوشي نوکيا بوده که به Qt مجهز شده است. محيط نرم افزاري Qt ضمن تسهيل هرگونه ارتقا، اين امکان را به طراحان مي دهد تا بتوانند به طراحي نرم افزار پرداخته و از طريق سيمبين و يا ساير پلت فرم ها به اجرا در آورند. نوکيا همچنين Nokia Qt SDK قدرت مند و ساده خود را در نسخه اوليه در دسترس قرار داده که موجب درک بهتري از امکانات Qt براي طراحان نرم افزار شده است.
مشخصات بارز :

AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors و صفحه 3.5 اینچی

Multi-touch input method

12 MP, 4000x3000 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, Xenon flash
دوربین این گوشی هم زنون داره و هم LED

Geo-tagging, face and smile detection

Symbian ^3 OS

ARM 11 680 MHz processor, 3D Graphics HW accelerator

- TV-out via HDMI and composite
- Dolby Digital Plus via HDMI
- Anodized aluminum casing
- Digital compass
- MP3/WMA/WAV/eAAC+ player
- MP4/H.264/H.263/WMV player
- Voice command/dial
- Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
- Video/photo editor
- Flash Lite v4.0
- T9

و خیلی ویژگش های دیگه که خودتون کیتونید ببیند

باتری ش هم 1200mA هست ...

قیمت احتمالی 370 یورو میباشد ....
عکس ها :
gsmarena_008.jpg

gsmarena_004.jpg

gsmarena_003.jpg

gsmarena_002.jpg

gsmarena_006.jpg