درخواست نرم افزار هاي كاربردي

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

من هر چند وقت یه بار خورده ریز هایی که روی هاردم از اینور اونور جمع میشه و زیاد لازمشون ندارم (ولی میخوامشون ) رو روی DVD رایت میکنم .
بعد الان تعداد این DVD ها خیلی زیاد شده و وقتی به یه چیزی احتیاج پیدا میکنم باید کلی DVD رو بگردم.

یه نرم افزاری میخوام که بتونه مثلا محتوای DVD ها رو بصورت درختی فهرست و ذخیره کنه ، مثله همون explorer ـه ویندوز بشه توی فولدر ها و فایل ها گشت و گذار کرد و چیزی که میخوایم رو پیدا کنیم.
اطلاعاتی که میخوام فهرست کنه هم شامل فایل ها و پوشه ها با همون ساختار درختی شون ، اطلاعات فایل ها مثل حجم و پسوند و اسم! و مثلا اگه آهنگ بود آرتیست و بیت ریت و اینا ، و اگه بتونه از عکس ها هم یه thumbnail نگه داره دیگه خیلی محشر میشه ! :D

چنین نرم افزاری هست ؟!

با تشکر

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
دوستان مجموعه فونت فارسی مکه Zar و Bzar توش باشه رو میتونید بذارید واسم؟؟؟
درود
این 43 تا فونت فارسی زیاد استفاده میشن، Zar اینا هم داخلش هست:
دریافت ا 1.2 مگ
سلام

من هر چند وقت یه بار خورده ریز هایی که روی هاردم از اینور اونور جمع میشه و زیاد لازمشون ندارم (ولی میخوامشون ) رو روی DVD رایت میکنم .
بعد الان تعداد این DVD ها خیلی زیاد شده و وقتی به یه چیزی احتیاج پیدا میکنم باید کلی DVD رو بگردم.

یه نرم افزاری میخوام که بتونه مثلا محتوای DVD ها رو بصورت درختی فهرست و ذخیره کنه ، مثله همون explorer ـه ویندوز بشه توی فولدر ها و فایل ها گشت و گذار کرد و چیزی که میخوایم رو پیدا کنیم.
اطلاعاتی که میخوام فهرست کنه هم شامل فایل ها و پوشه ها با همون ساختار درختی شون ، اطلاعات فایل ها مثل حجم و پسوند و اسم! و مثلا اگه آهنگ بود آرتیست و بیت ریت و اینا ، و اگه بتونه از عکس ها هم یه thumbnail نگه داره دیگه خیلی محشر میشه !

چنین نرم افزاری هست ؟!
نرم افزار Visual CD 4.2 رو تست کردی ؟
دریافت
سلام
یک نرم افزار میخواهم که MKV و DivX را پخش کنه.
ممنون
نرم افزار K-Lite Codec Pack کارت رو راه میندازه ;)
K-Lite Codec Pack 5.00

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
نرم افزار Visual CD 4.2 رو تست کردی ؟
دریافت
خیلی ممنون عجب چیزه نازی بود ! از کجا چنین چیزی پیدا کردی ؟! دقیقا همون چیزی بود که میخواستم؛ و حتی بیشتر ! (از ویدئو هم تامبنیل نگه میداره! )
خیلی خوب بود.
فقط خیلی طولش میده (یه dvd که بیشترش عکس بود رو دادم index بسازه ازش ، حدود 45 دقیقه طول کشید.)
برای همین پیشنهاد میکنم اگر کسی خواست استفاده کنه اول از DVD یه ایمیج با یه برنامه ی دیگه بگیره ، و بذارتش توی درایو مجازی ، بعد از روی اون index تهیه کنه.
اینجوری به DVD ROM و البته خوده DVD کمتر فشار میاد (بجای اینکه رام 45 دقیقه روی دیسک کار کنه ، 10 دقیقه کار میکنه (برای ایمیج گرفتن) )

با تشکر

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
درود

اقا میشه یه برنامه بزارید که حجمه عکس رو بدون افت کیفیت یا خیلی کم و با فرمت png اسزگار باشه

بزارید؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر