درخواست نرم افزار هاي كاربردي

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
برنامه ای که بشه باهاش روی CD قفل گذاشت تا نتونن کپی کنن رو کسی داره؟

چون خودم اطلاع زیادی در این مورد ندارم چیزی رو پیشنهاد نمیکنم چون چند جا دیدم راحت میشه برنامه های موجود رو دور زد ولی به نظر من با Police _ 110 تماس بگیر اون برنامه های زیادی رو تست کرده و بهتر میتونه کمکت کنه...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اصولا برای همچین کاری نیاز به یه برنامه Encrypt کننده هست که دیتا ها رو در هنگام کپی Encrypt میکنن و مخصوص اینکار ساخته شدن. من خودم شخصا تست نکردم همچین چیزی رو اما فکر کنم یکی از برنامه های خوب در این زمینه برنامه TrueCrypt باشه که رایگانه نسخه جدیدش تازه ریلیز شده.
لینک دانلودش:
http://www.truecrypt.org/downloads.php
با تشکر از Dr.XJ

تشكر احمد جان، نتيجه رو اينجا قرار ميدم.

ويرايش:
اين برنامه يكم عجيب غريبه، بايد يه پارتيشن بسازي و فايل ها رو كپي كني اونجا، زياد خوشم نيومد.
برنامه ديگه اي ميشناسين؟

آخرین ویرایش:

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
Hie.IP.Platinm4.02.rar

با سلام به همه دوستان عزيز . اقايه SCORPION عزيز اين برنامه Hie.IP.Platinm4.02.rar كه شما در صفحه قبل گذاشتين فايل زيپ شما رمز دارد اگه رمزشو داريد بذاريد ممنون ميشم ... با تشكر از شما دوست گرامي ... :love::love:;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
با سلام به همه دوستان عزيز . اقايه SCORPION عزيز اين برنامه Hie.IP.Platinm4.02.rar كه شما در صفحه قبل گذاشتين فايل زيپ شما رمز دارد اگه رمزشو داريد بذاريد ممنون ميشم ... با تشكر از شما دوست گرامي ... :love::love:;)
من اصلا پسورد نذاشتم برای فایله :thinking::thinking:نمیدونم چه طوری اینطوری شده;)
دباره برات پیوست کردم.
اين برنامه يكم عجيب غريبه، بايد يه پارتيشن بسازي و فايل ها رو كپي كني اونجا، زياد خوشم نيومد.
برنامه ديگه اي ميشناسين؟
یه جست و جوی میکنم;)

Attachments

• Hide_IP_Platinum_4.02.zip
    815.3 KB · مشاهده: 0

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
برنامه ديگه اي ميشناسين؟
آیدین جان این برنامه هم یه تست بکن:
Advanced Encryption Package 2008 Professiona
Advanced.Encryption.Package.2008.Professional.4.6.1.3.cracked-SND.zip
1.

Encrypt your sensitive files using 20 encryption algorithms including well-known AES 256 bit
2.

Securely delete your sensitive files using 20 wiping algorithms including Peter Gutmann algorithm and NATO Data Destruction Standard.
3.

Create self-decrypting versions of your files (password protected) to send them via email
4.

Use Public and Private encryption keys (RSA algorithm) when necessary. AEP PRO supports it!
5.

Keep all your encryption keys on USB Flash Drives. iPOD is also supported :-)
6.

Encrypt not only files but text messages. AEP PRO has special Text Encryption Assistant to encrypt important messages being sent via e-mail/ICQ.
7.

Automate your encryption tasks. AEP PRO includes fully featured command line utility to process files in a batch.
8.

Simplicity of process
---
این برنامه هم هست ولی کرک مثل اینکه نشده:
Keynesis Lockngo version 2.6
Lockngo™ encrypts and password protects flash drives, portable hard drives, removable disk and portable external hard drive. Lockngo™ secures removable drives by encrypting their file systems and hiding their content. When locked, Lockngo™ does not allow to write new files and does not show the locked data. Lockngo™ can secure any disk size in seconds.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آیدین جان این برنامه هم یه تست بکن:
Advanced Encryption Package 2008 Professiona
Advanced.Encryption.Package.2008.Professional.4.6.1.3.cracked-SND.zip
1.

Encrypt your sensitive files using 20 encryption algorithms including well-known AES 256 bit
2.

Securely delete your sensitive files using 20 wiping algorithms including Peter Gutmann algorithm and NATO Data Destruction Standard.
3.

Create self-decrypting versions of your files (password protected) to send them via email
4.

Use Public and Private encryption keys (RSA algorithm) when necessary. AEP PRO supports it!
5.

Keep all your encryption keys on USB Flash Drives. iPOD is also supported :-)
6.

Encrypt not only files but text messages. AEP PRO has special Text Encryption Assistant to encrypt important messages being sent via e-mail/ICQ.
7.

Automate your encryption tasks. AEP PRO includes fully featured command line utility to process files in a batch.
8.

Simplicity of process
---
این برنامه هم هست ولی کرک مثل اینکه نشده:
Keynesis Lockngo version 2.6
Lockngo™ encrypts and password protects flash drives, portable hard drives, removable disk and portable external hard drive. Lockngo™ secures removable drives by encrypting their file systems and hiding their content. When locked, Lockngo™ does not allow to write new files and does not show the locked data. Lockngo™ can secure any disk size in seconds.
میشه اموزش استفاده از این برنامه و مزایاش رو بنویسی؟!

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
میشه اموزش استفاده از این برنامه و مزایاش رو بنویسی؟!
درود
مزایاشو که تو SP گذاشتم;)
برنامه کارش اینه که فایل هاتو رمز گذاری میکنه ، و بدون کلمه عبور باز نمیشه.;)
کار با هاشم راحته وقتی برنامه رو ریختی روی یه فایل کلیک راست میکنی AEP رو انتخاب میکنی و encrypt رو انتخاب میکنی. پسوردی که میخوای رو برنامه باشه رو وارد میکنی و ok میکنی.یه فایل با پسوند aep درست میشه، که موقع اجرا ازت رمز عبور میخواد. اون فایل میتونی روی flash memory یا چیزای دیگه بریزی تا فقط خودت ازش استفاده کنی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
درود
مزایاشو که تو SP گذاشتم;)
برنامه کارش اینه که فایل هاتو رمز گذاری میکنه ، و بدون کلمه عبور باز نمیشه.;)
کار با هاشم راحته وقتی برنامه رو ریختی روی یه فایل کلیک راست میکنی AEP رو انتخاب میکنی و encrypt رو انتخاب میکنی. پسوردی که میخوای رو برنامه باشه رو وارد میکنی و ok میکنی.یه فایل با پسوند aep درست میشه، که موقع اجرا ازت رمز عبور میخواد. اون فایل میتونی روی flash memory یا چیزای دیگه بریزی تا فقط خودت ازش استفاده کنی.

سلام
احمد نمیدونم چرا بعضی وقت ها که "نقل قول پست قبلی در این پاسخ؟" رو میزنم این طوری میشه من خواستم پست freedom رو نقل قول کنم ماله تو رو نقل قول کرده:D!
ولی به هر حال بازم ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر