درخواست نرم افزار هاي كاربردي

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام بچه ها یه نرم افزار می خواهم واسه تبدیل mkv به فرمت dvd9 که بتونم رویه دی وی دی رام ببینم!! ممنون می شم یه برنامه معرفی کنید که کیفیت فیلم رو هم پایین نیاره!!!
MKV TO DVD
افت کیفیت رو که حتما داری.
ورژنشو بگو ببینم کرک شده یا نه.
سلام بچه ها یه نرم افزار می خواهم به نامه Hide Ip كه ورجنه جديدشو بزاريد ممنون ميشم با تشكر فراوان از شما دوستانه عزيز ...
ورژن جدیدش هنوز کرک نشده ، ورژن های قدیمیشم کار نمیکنه.
به هر حال آخرین ورژنی که کرک شده رو برات پیوست کردم.
اینم مثله یاهو نشه؟
امیدواریم نشه.;)

Attachments

• Hie.IP.Platinm4.02.rar
    869.3 KB · مشاهده: 2

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها می خوام یه جوری باشه که بشه زیرنویس هم زیرش با این برنامه های کدیک انداخت مثل برنامه winavi video converter !!!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بچه ها برنامه اي ميشناسين براي محافظت از درايو هاي External يا فلش مموري؟ كه مثلا بشه يه درايو رو قفل كرد كه اگه به يه كامپيوتر ديگه وصل شد، شناخته نشه يا كار نكنه؟ (كاري كه گوشيهاي نوكيا ميتونن با مموري هاشون بكنن)

كلا برنامه براي محافظت از فولدر يا درايو كه كارش خوب باشه ميشناسين لطفا معرفي كنين (با كرك).

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بچه ها برنامه اي ميشناسين براي محافظت از درايو هاي External يا فلش مموري؟ كه مثلا بشه يه درايو رو قفل كرد كه اگه به يه كامپيوتر ديگه وصل شد، شناخته نشه يا كار نكنه؟ (كاري كه گوشيهاي نوكيا ميتونن با مموري هاشون بكنن)

كلا برنامه براي محافظت از فولدر يا درايو كه كارش خوب باشه ميشناسين لطفا معرفي كنين (با كرك).

اصولا برای همچین کاری نیاز به یه برنامه Encrypt کننده هست که دیتا ها رو در هنگام کپی Encrypt میکنن و مخصوص اینکار ساخته شدن. من خودم شخصا تست نکردم همچین چیزی رو اما فکر کنم یکی از برنامه های خوب در این زمینه برنامه TrueCrypt باشه که رایگانه نسخه جدیدش تازه ریلیز شده.
لینک دانلودش:
http://www.truecrypt.org/downloads.php
با تشکر از Dr.XJ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر