درخواست نرم افزار هاي كاربردي

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
من سه تا از دی وی دی ها رو با یک برنامه ای رایت گرفتم ولی دوتای دیگه نتونستم!
clone cd در وی دی هم ایمج میگیره چون این برنامه مربوط به سی دی است؟!

لطف کنید یک ADDS ON برای فایرفاکس برام بذارید که برنامه Internet Download Accelerator رو هم پشتیبانی کنه!;)
اره با clone cd میشه دی وی دی هم امیج گرفت و رایت کرد...
باید بگردم واسه اکستنشن;)

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام

کسی برنامه ای میشناسه که Xvid رو بدون افت کیفیت به DVD تبدیل کنه ؟

این افت کیفیتش خیلی مهمه !!
چون من از برنامه ی ConvertXtoDvd استفاده میکنم بعد از تبدیل شفافیت تصویر از بین میره و تصویر یک مقداری افت میکنه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام برنامه ای برای رایت DVD هایی که اطلاعات اونها مخدوش هست لطف بفرمایید.​
Clone DVD مناسب هست؟! در ضمن لطف کنید که برنامه امکان Simulation داشته باشه.​
مثل nero که تست کنه ببینه دی وی دی رو می تونه رایت کنه یا نه!!​
منتظرم​
متاسفانه مدتی پیش تعدادی دی وی دی MRT گرفتم! که بر روی Princo زایت شده بود حالا که بررسی میکنم می بینم اطلاعات دی وی دی ها به طور وحشتناکی مخدوش شده است! از روی دی وی دی ها ایمیج گرفتم و توی هارد کپی کردم! حالا می خوام رایت کنم. متاسفانه نرو نمی تونه رایت کنه!!​
با سلام خیلی وقته این تاپیک و یه تاپیک دیگه رو برای کرک و سریال برنامه ها دارم میبینم و خیلی ببخشید با اینکه خیلیا از اینجور تاپیکها خوششون میاد من بنا به دلایلی که خودمم شاید درست ندونم متنفرم :sick:.
بگذریم باز حالا این یکی تاپیک بهتره چون توش سوال میشه و بعضی از سوالات منطقی هستش به نظرم ....
دوست عزیز در مورد اینکه برنامه ایی برای تست رایت قبل از انجام رایت خواسته بودی باید بگم دیگه فکر کنم تمام برنامه های رایت این قابلیت رو داشته باشن :biggrin1:.
دوم در مورد دیسک خرابتون هست اگه دیسکتون به هر دلیلی صدمه فیزیکی دیده باشه مطمئن باش نمیتونی با نرم افزار درستش کنی علت اینکه اکثراَ به اشتباه این طرز فکر رو دارن اینه که با فرایند این کار آشنایی ندارن ... من به صورت مختصر برات یه توضیحی مبدم دیگه نتیجه گیریش با خودته ... ببین شما نرم افزار رو عوض می کنی نه سخت افزار رو و اگر مشکل شما مربوط به فیزیک دیسک باشه و غیر ممکنه بتونی از روی اون دیسک، دیسک سالم رو دربیاری اما چرا ؟
علت نرم افزارهای رایت طبق روال عادی شروع به خوندن فایلها می کنن حالا یا برای رایت مستقیم یا برای ایمیج که فرقی نمی کنه بعد در صورتی که نتونن قسمتی رو بخونن یه عده ارور میدن و پروسه رو قطع می کنن و یه عده هم مثل کلون ارور نمی دن ولی درستش نمی کنن و به جای قسمتهای خراب صفر جایگزین می کنن و اکثراَ فکر می کنن که یا نرم افزار درستش می کنه خرابی رو یا مثلاَ قویتر می خونه تا بتونه فایل رو در بیاره البته درسته وقتی درایو روی یه قسمت نتونه بخونه زور بیشتری میزنه ولی اونم میزانی داره .... درکل نمیدونم منظورم رو بهت رسوندم یا نه :biggrin1:(خودمم نفهمیدم چی گفتم ) پس اگه ایراد فیزیکیه سعی کن فیزیکی حلش کنی تا نتیجه بهتری بگیری ...

در مورد ایمیجت هم که رایت نمیشه دو دلیل وجود داره :
1:فرمت ایمیجت عادی نیست مثلاَ باید iso باشه و نیست یه چیز دیگست .
2:ایمیجت رو بد گرفتی و در اصل فایلت ایمیج نیست (راجب این خواهشاَ توضیح نخواه که بحثش یکم طولانیه مگه کسی بخواد سمبلش کنه :blushing::biggrin1::cheesygri)پس باید دوباره بگیری البته یه علت دیگه هم میتونه باشه ولی بعید میدونم این اتفاق افتاده باشه درکل دوباره ایمیج بگیر یا بعد از گرفتن ایمیج رایتش کن مثل کلون که خودش این کار رو می کنه ...

باتشکر

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام من یک برنامه ی Adobe Indesign می خوام جایی هم گیرنمیارم میشه یکی لینک دانلودشو برام بگذاره
ممنون

Adobe® InDesign® CS3

- Story Editor
Edit and style text in the Story Editor, an integrated word processor that helps you more efficiently handle text spanning multiple frames.
- Robust cross-media support
Publish content to multiple channels more easily with enhanced XML support.
- Nested styles
Perform complex text formatting more efficiently with nested styles. For example, specify a unique drop cap font with a character style nested within a paragraph style.
- Improved performance
Enjoy faster screen redraw and overall responsiveness when zooming, scrolling with the Hand tool, importing Adobe Photoshop® files, wrapping text, printing, and exporting Adobe Portable Document Format (PDF) files.
- Unlimited undos
Experiment freely and retrace unlimited steps using the Undo and Redo commands.
- Flexible workspace management
Take advantage of numerous workspace enhancements, such as the new Control palette and custom workspaces, to tailor your work environment to your needs.
- Transparency
Apply editable drop shadows, feathering, and other transparency settings. Maintain soft edges when placing transparent Photoshop files.
- Tables
Import styled Mcft Word and Excel tables or tab-delimited text files, and then refine them with table formatting such as color fills in alternating rows.
- Advanced typographical controls
Produce professional typography with ease using the Paragraph Composer, optical kerning and margin alignment, dynamic text preview, and other advanced type features.

adobe-indesign-cs3-macintosh-educational-software-full.jpg

Download :
http://rapidshare.com/files/64220673/Adobe_InDesign_CS3_TAHIR.part1.rar
http://rapidshare.com/files/64224628/Adobe_InDesign_CS3_TAHIR.part2.rar
http://rapidshare.com/files/64230305/Adobe_InDesign_CS3_TAHIR.part3.rar
http://rapidshare.com/files/64233748/Adobe_InDesign_CS3_TAHIR.part4.rar
http://rapidshare.com/files/64235841/Adobe_InDesign_CS3_TAHIR.part5.rar

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان. یه برنامه بود که برای سی دی رام که باعث میشد که رام کمتر کار کنه. مثلا یه فیلم داری میبینی که 2 ساعته اما رام فقط 30 دقیقه کار میکنه کلا. اگه لطف کنید بزاریدش خیلی ممنون میشم.

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
من چك كردم . مشكلي نداره .
دانلود میشه اما اجرا نمیشه اگه بلدی اجرا کنی بگو که من 300 بازی و ... دارم ولی همین مشکل را دارم وقتی از حالت فشرده میخوام درش بیارم ارور میده بعد میگه یک بخشی را انتخاب کن نمی دونم چه کار کنم

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
دانلود میشه اما اجرا نمیشه اگه بلدی اجرا کنی بگو که من 300 بازی و ... دارم ولی همین مشکل را دارم وقتی از حالت فشرده میخوام درش بیارم ارور میده بعد میگه یک بخشی را انتخاب کن نمی دونم چه کار کنم

شما فقط رو فايل 1 مشكل داري ؟!
كل 5 تا پارت رو دانلود كردي ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر