درخواست نرم افزار هاي كاربردي

magol

کاربر سایت
Oct 21, 2007
3
دوستان به من بدبخت کمک کنید من یه فیلم با 3d درست کردم الانم تبدیل شده به wmv . بعد الان میخوام بنویسم کارگردان اسممو بنویسم ( یه پروژه بود) برنامهای است که بشه اسممو به این فیلم اضافه کنم . زودتر کمک کنید تا 4 شنبه باید ببرم

از Windows Movie Maker خود ویندوز استفاده کن

babak

کاربر سایت
Nov 12, 2005
93
نام
babak
سلام
دوستان هر کی این برنامه را داره لینک دانلودشو بزاره tanx
COMFAR III Expert
یا
COMFAR III Mini Expert
البته من دموشو گیر اوردم کاملشو میخوام
بای

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
دوستان هر کی این برنامه را داره لینک دانلودشو بزاره tanx
COMFAR III Expert
یا
COMFAR III Mini Expert
البته من دموشو گیر اوردم کاملشو میخوام
بای
خسته نباشید .. توی بازار قفل شکسته اش رو میفروشند حدود سیصد هزار :biggrin1:
توی اینترنت هم ما گشتیم نبود. انشاا... که شما پیدا کنید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
بچه ها نرم افزاری وجو داره که بتونه جمله رو به فارسی ترجمه کنه؟
یا علی مدد
تا جایی که میدونم چنین چیزی نیست ولی خب مثلا برنامه ای هستن که کلمه به کلمه ترجمه کنه و کنار هم بزاره ولی خب خودت میدونی که چه افتضاحی میشه;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
مترجم پدیده اینکارو میکنه و طبق الگوریتم هایی که براش تعریف شده جمله بندی میکنه و تحویل میده . اینجوری نیست که کلمه به کلمه ترجمه کنه بذاره کناره هم :)
تازه مثلا برای لغاتی که چند معنی دارن با توجه به بقیه متن میتونه معنی ِ درست رو انتخاب کنه .

ولی مشکل اینه که بسیار بسیار گرونه قیمتش و نسخه ی کرک شده ش هم کلا خرابه و اونجوری که امین گفت ترجمه میکنه ، تازه اون هم ناقص.

مترجم پارس هم نمیدونم کجا شنیدم ولی فکر میکنم اینکارو میکرد .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
Padideh_Translator_8.0.jpg

به علت درخواستهاي زياد پسورد فايل زيپ برداشته شد و به سرورهاي قدرتمند آسان دانلود منتقل شد
و اما مترجم مشهور پدیده که به سادگی متون و جملات انگلیسی شما رو به جملات فارسی ترجمه میکنه!
در نوع خودش تقریبا تک هست و نمونه ایی نداره و میشه گفت بهتر از دیگر نرم افزارهای ترجمه ماشینی هست.
قبل از نصب قلم های داخل پوشه Fonts رو به قسمت Fonts ویندوزتون کپی کنید.
Padideh Translator 8.0 + All Fonts : جدیدترین نسخه ی مترجم متون انگلیسی به فارسی پدیده است که محصول شرکت اصفهانی جویا می باشد. این مترجم نسبت به دیگر محصولات رقبای خود همچون پارس بهتر و راحت تر عمل می کند. یادم هست در زمان عرضه ی نخستین این برنامه ، گروه های امنیتی توانستند که به راحتی سیستم قفل گذاری این برنامه را تخریب کرده و نسخه ی کرک شده ی آن را وارد بازار نمایند. متاسفانه این بلا هم، سر نسخه ی جدید این برنامه افتاده است و گروه امنیتی ایرانی Unreal Age توانسته است نسخه ی 8 این برنامه را کرک کند. به هر حال امیدواریم که این حفره های امنیتی سریعتر از برنامه های خوبی نظیر پدیده حذف شود. حالا این مترجم پدیده چه هست و چگونه عمل می کند؟ مترجم پدیده متن انگلیسی را به فارسی ترجمه می‌کند. ترجمه به صورت لغت به لغت نیست و نمی‌بایست آن‌ را با نرم افزارهای حاوی فرهنگ انگلیسی به فارسی، فرهنگ های الکترونیکی و یا مترجم‌های جیبی اشتباه گرفت. یک میلیون لغت، اصطلاح و عبارت انگلیسی برای متون غیر تخصصی و 350 هزار اصطلاح،‌ لغت و عبارت انگلیسی در زمینه‌های مختلف تخصصی،تشکیل دهنده بانک اطلاعاتی مترجم پدیده است. این بانک عظیم اطلاعاتی با کمک فن‌آوری‌های اختصاصی انجام شده،‌ مترجم پدیده را قادر ساخته تا هر نوع متن انگلیسی در زمینه عمومی یا در زمینه‌های مختلف تخصصی را با رعایت دستور زبان فارسی ترجمه کند. مترجم پدیده از آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی،‌ زبان شناسی و معنائی (Semantical) بهره‌مند است و ترجمه فارسی مطلوبی در اختیار استفاده کننده قرار می‌دهد. مترجم پدیده پس از دریافت متن انگلیسی آن را با سرعت 300 صفحه در دقیقه به فارسی ترجمه می‌کند. متن انگلیسی می‌تواند از طریق اسکنر، مودم، اینترنت، دیسک و یا تایپ برای مترجم پدیده فراهم گردد. متن ترجمه شده رامی‌توان از داخل مترجم پدیده و یا هر ویراستار مناسب دیگر ویراستاری و چاپ کرد. مترجم پدیده مجهز به ابزار کافی برای تسریع در امر ترجمه و انجام تحلیل‌های لازم می‌باشد.

برای نصب این برنامه لازم است که به نکات زیر توجه فرمایید:
فونتهای قرار داده شده در Folder را پیش از نصب برنامه در شاخه ی Fonts ویندوز خود قرار دهید.
زبان ویندوز خود را چنانچه فارسی است به انگلیسی برگردانید. برای این کار به داخل Control Panel رجوع کرده و در بخش Regional Language زبان قسمت های General و Advanced را به English تغییر دهید.

توجه : درصورت ترجمه نكردن صحيح جمله در اثر استفاده زياد از برنامه شما مي توانيد پوشه مورد نظر را پاك كرده و سپس برنامه را دوباره نصب كنيد.
icon_get_world.gif
دانلود | Download - حجم 26.7 مگابايت
HomePage.gif
سايت سازنده
home.bmp
منبع : گيگا رايانه | آسان دانلود

اینا خیال کردن من نمیتونم نوشته هاشون رو کپی کنم:biggrin1:

http://www.asandownload.com/archives/utility/dictionary/download_80_padideh_translator/

و اینم یه لینک دیگه:

padideh_translator_8.jpg

پیش نوشت:
نام مترجم پدیده را کمابیش همه شنیده اند ولی آنچه تاکنون دیده و شنیده اید فقط بر روی ویندوز 98 و مخصوصاً پارسا 99 قابل نصب بود این نسخه که در اینجا میبینید قابلیت نصب بر روی ویندوز ایکس پی را نیز دارا میباشد!

مترجم پديده متن انگليسي را به فارسي ترجمه مي‌كند. ترجمه به صورت لغت به لغت نيست و نمي‌بايست آن‌ را با نرم افزارهاي حاوي فرهنگ انگليسي به فارسي، فرهنگ‌هاي الكترونيكي و يا مترجم‌هاي جيبي اشتباه گرفت. يك ميليون لغت، اصطلاح و عبارت انگليسي براي متون غير تخصصي و 350 هزار اصطلاح،‌ لغت و عبارت انگليسي در زمينه‌هاي مختلف تخصصي،تشكيل دهنده بانك اطلاعاتي مترجم پديده است. اين بانك عظيم اطلاعاتي با كمك فن‌آوري‌هاي اختصاصي انجام شده،‌ مترجم پديده را قادر ساخته تا هر نوع متن انگليسي در زمينه عمومي يا در زمينه‌هاي مختلف تخصصي را با رعايت دستور زبان فارسي ترجمه كند. مترجم پديده از آخرين پيشرفت‌هاي هوش مصنوعي،‌ زبان شناسي و معنائي (Semantical) بهره‌مند است و ترجمه فارسي مطلوبي در اختيار استفاده كننده قرار مي‌دهد. مترجم پديده پس از دريافت متن انگليسي آن را با سرعت 300 صفحه در دقيقه به فارسي ترجمه مي‌كند. متن انگليسي مي‌تواند از طريق اسكنر، مودم، اينترنت، ديسك و يا تايپ براي مترجم پديده فراهم گردد. متن ترجمه شده رامي‌توان از داخل مترجم پديده ويا هر ويراستار مناسب ديگر ويراستاري و چاپ كرد. مترجم پديده مجهز به ابزار كافي براي تسريع در امر ترجمه و انجام تحليل‌هاي لازم مي‌باشد.​

info2.gif
توجه:
این برنامه فقط به منظور تست برای دانلود قرار داده شده است، پی سی دانلود هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از این برنامه را به عهده نمیگیرد، چنانچه شما قصد استفاده از این برنامه را دارید برای حمایت از تولید کننده میبایستی آن را خریداری کنید!

key.gif
پسورد: www.p30download.com
download.gif
دانلود (غیر مستقیم) - 18.80 مگابایت | لینک کمکی | لینک کمی
unlock.gif
کرک شده توسط گروه UnREal RCE
undo.gif
لینک منبع

http://www.p30download.com/archives...padideh_full_text_english_persian_translator/

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
گفتم که ، این کرک شده ها بلا استثنا مشکل دارن و یه I go to school by bus هم نمیتونن ترجمه کنن ! :)

الان قیمت مترجم پارس رو مال دو سه سال پیشش رو از تو مجله نگاه کردم ، چند پک داره . از 127 هزار تومن تا 800 هزار تومن و حتی یک پک یک میلیون و خورده ای تومنی !

پدیده هم باید قیمتش تو همین حدودا باشه احتمالا.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
گفتم که ، این کرک شده ها بلا استثنا مشکل دارن و یه I go to school by bus هم نمیتونن ترجمه کنن ! :)

الان قیمت مترجم پارس رو مال دو سه سال پیشش رو از تو مجله نگاه کردم ، چند پک داره . از 127 هزار تومن تا 800 هزار تومن و حتی یک پک یک میلیون و خورده ای تومنی !

پدیده هم باید قیمتش تو همین حدودا باشه احتمالا.
لینک اولی رو بخون فکر کنم راه حل درست معنی کردن رو گفته:confused:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

به برنامه ای جهت تشخیص متون موجود در تصاویر که فارسی رو هم ساپورت کنه احتیاج دارم

با نام OCR که مخفف Optical Character Recognition هست شناخته میشه

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام

به برنامه ای جهت تشخیص متون موجود در تصاویر که فارسی رو هم ساپورت کنه احتیاج دارم

با نام OCR که مخفف Optical Character Recognition هست شناخته میشه

Readiris Professional 11.0 Me
The best Arabic, Farsi, English and Hebrew OCR!

part I
part II

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر